Κοπή πίτας Ε.Ο.Ν.Α.


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Εχθές Κυριακή 12 Φεβρουαρίου έγινε η καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας του Ομίλου στις εγκαταστάσεις Smart Dog η οποία συνοδεύτηκε και από δύο ενημερώσεις:
1. Ο κτηνίατρος Κωνσταντίνος Μπίκος ενημέρωσε για το νέο εμβόλιο κατά της Λεισμάνιας και
2. ο ειδικός συμπεριφοράς σκύλων κος Βασίλης Γκουτίνος ενημέρωσε για την εξέταση χαρακτήρα του Ντόγκο η οποία θα εισαχθεί από φέτος στο πρόγραμμα του Ομίλου.
SAM_0326..jpgSAM_0338..jpg

Αρκετοί οι φίλοι που παρευρέθηκαν με μέλη να έρχονται για το γεγονός από Θεσσαλονίκη και Πελοπόννησο, απίστευτη η βασιλόπιτα την οποία "επιμελήθηκε" το μέλος Νίκος Κοντόπουλος. Το φλουρί φέτος πήγε στον Όμιλο.
SAM_0330..jpg
SAM_0329b..jpg
 

Attachments



Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Μετά το πέρας του event αρκετά μέλη πήγαν στην κοπή της πίτας του ομίλου Bobtail, όπου ο doguero Πέτρος Πατούνης κέρδισε το φλουρί και το σχετικό δώρο!
SAM_0363a..jpg

Και του χρόνου με υγεία!
 


DOG.CRIME

Well-Known Member
5 Ιουλίου 2010
1.289
7
Συγχαρητήρια στον Όμιλο.

Εύχομαι πάντα όμορφες διοργανώσεις!

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να παρευρεθώ!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Καλή Χρονιά και πάντα τέτοια!

Καταλαβαίνω ότι δεν είναι δικός σας ο χώρος, παρ'όλ'αυτά, μου έκανε εντύπωση η ύπαρξη αφίσας του Κανέλλου...
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Πάντα τέτοια, παιδιά!
Εύχομαι ολόψυχα να είστε γεροί... ήρεμοι... χαμογελαστοί!!!

Πρόεδρε, πάντα καλές διοργανώσεις!:)
Πέτρο, καλή τύχη στο 2012!:cool:
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Εγώ έχω να καταγγείλω ότι δεν έχετε εναρμονιστεί με το σύγχρονο δίκαιο και στερείτε από το dogo της βασιλόπιττας την συμμετοχή του στις εκθέσεις!:p:D:p:D


Και του χρόνου να είστε καλά, να μαζευτείτε και να περάσετε όσο καλά κι εποικοδομητικά φαντάζομαι περάσατε και φέτος!:)