Κοπή πίτας 2012




Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Βρε Eammon εσύ ήσουν με τον Νέγκρο?:rolleyes:
Είπαμε,μέσα στο χαμό,δεν προλάβαμε όλοι να γνωριστούμε!!!:D

Ναι βρε παιδιά,μη τον λέμε τέρας,στην αρχή κάπως ένιωσα κι εγώ που τον είδα,αλλά όταν πλησίασα και με άφησε να τον χαιδέψω είδα ότι είναι πολύ γλυκός!

Αγαθοί γίγαντες έιναι όλοι τους,οπως και ο "πρόεδρος"......
 


-eleni-

Well-Known Member
18 Απριλίου 2011
433
2
Athens,Kalli8ea
Νατασσα ευχαριστω για τη φωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

δεν τα ειπαμε καθολου χθες....ετρεχες με τη φωτογραφικη συνεχεια..!!! next time....!!!;)
 


Eammon

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2010
516
0
Αθηνα
Βρε Eammon εσύ ήσουν με τον Νέγκρο?:rolleyes:
Είπαμε,μέσα στο χαμό,δεν προλάβαμε όλοι να γνωριστούμε!!!:D

Ναι βρε παιδιά,μη τον λέμε τέρας,στην αρχή κάπως ένιωσα κι εγώ που τον είδα,αλλά όταν πλησίασα και με άφησε να τον χαιδέψω είδα ότι είναι πολύ γλυκός!

Αγαθοί γίγαντες έιναι όλοι τους,οπως και ο "πρόεδρος"......
Εγω εγω....παρεα με τον Bud Spencer!!!!!! :p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Eγώ πάντως είμαι περήφανη γιατί μου εμπιστεύτηκε ο nasouk τον πρόεδρο που μόλις κατάλαβε ότι το κράτημα δεν είναι τόσο γερό άρχισε να με πηγαίνει βόλτα στο θεατράκι!!!! Βέβαια δεν κράτησε πολύ γιατί μετά από λίγο άρχισα να φωνάζω τον μπαμπά του απελπισμένη!
Πάντως χόρτασα τσίμπημα μαγούλων από negro ,τον Αττίλα δεν είχα την τιμή να τον γνωρίσω προσωπικά!
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
ρε τι λεμε... αυτα ειναι σκυλια!! να μη τα χωραει η αγκαλια σου!!
(βεβαια στη δικη μου περιπτωση θα χρειαζουμουν αντιβαρα, ορειβατικους γαντζους, σχοινα, φρενα εκτατης αναγκης... κτλ ..κτλ... παραμενω στο μεγεθος που με παιρνει :D )
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
ρε τι λεμε... αυτα ειναι σκυλια!! να μη τα χωραει η αγκαλια σου!!
Kasi αν και δεν μιλησαμε με τον σκυλοχαμο που γινοταν (ειχα και τον γιο μου να βολοδερνει), προσεξα τον σκυλο που εχεις στο προφιλ σου και μπορω να πω οτι ειναι πολυ ωραιος και σοβαρος. Νομιζω οτι ταιριαζει μια χαρα στην αγκαλια σου και δεν εχει να ζηλεψει τιποτα ;)
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
ναι ναι !! δηλωνω την απολυτη καψουρα για το αγορι μου!! την δαγκωσα και την καταπια την λαμαρινα .. δεν χρειαζομαι κατι παραπανω απο αυτον (καρδουλες.. καρδουλες...) νομιζω καλο ειναι οι προσδοκιες μας να μην ξεπερνανε τις δυνατοτητες μας ;)
ε! και την μικρη μου! και ας μη κλεβει τα φωτα της δημιοτητας σχεδον ποτε.. ειναι παντα ινκογκνιτο για να μπορει να κλεβει φαι..

αλλα φιλε μου.. το ωραιο παντα το θαμαζουμε!
 


nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Παντως βρε kasi αληθεια δεν εχει ξανακανει ετσι ξερα και υπουλα μαρς.
Προσπαθωντας να καταλαβω τι εγινε , βαζω στο μυαλο μου τον Σαγκα που λιγο πριν του γρυλιζε.Μετα ο δικος μου μαλλον το θυμηθηκε και βρηκε την ευκαιρια να του την πεσει απο πισω.Ημουν χαλαρος και εγω και την πατησα.

Παρα το μεγεθος τους Νεγκρο , Αττιλας , Σολο , Κιρκη ,προεδρος , ειναι σκυλια με χρυση καρδια.Δεν σημαινει οτι το μεγαλο ειναι κακο.
Τουλαχιστον δεν θελω να ειναι ετσι ο σκυλος μου.

Με ανθρωπους δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα , τωρα 2 κυριαρχικα αρσενικα χμ ενα θεμα θα το εχουν.

Καλα να ειμαστε και να ξαξαβρεθουμε.

Με τον Σαγκα κολλησα και εγω Θοδωρη.Ψηλος , λεπτος αλλα με χυτους μυες και φοβερη εκφραση.Γαματος.
 
Last edited:


Eammon

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2010
516
0
Αθηνα
............Μετα ο δικος μου μαλλον το θυμηθηκε και βρηκε την ευκαιρια να του την πεσει απο πισω.Ημουν χαλαρος και εγω και την πατησα.
χαχαχαχαχα.......μαστιφ.....κλασικα μαστιφ!!!!
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Το πανεμορφο red nose με τα πρασινα ματια, ποιανου ειναι και πως το λενε;
Έρωτας πραγματικά!

Tara άλλαξε φωτογραφία στο avatar σου!

Ζήλιες, πολλές ζήλιες!

Αν παρέθετα όλες τις σκυλόφατσες που μου άρεσαν θα'θελα δυο σελίδες μόνη μου!

Χωρίς να θέλω να ρίξω κανέναν, λάτρεψα Σωτήρη, μ'άρεσε πολύ το ντόμπερμαν, η Ορμή, ο σκύλαρος της Kasi και όλες οι μπουλντόζες!!!

Πάντα τέτοια παιδιά!
 










cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Και εμείς περάσαμε πάρα πολύ όμορφα!Δυστυχώς δεν μπόρεσα να το ευχαριστηθώ όσο ήθελα γιατί το μεσημέρι είχα κάποιες υποχρεώσεις με τη σχολή μου και έφυγα σχετικά νωρίς..Χάρηκα πολύ όμως που γνώρισα ορισμένα άτομα που ήθελα πολύ να συναντήσω και που ξαναείδα αγαπημένα άτομα απ' το φόρουμ!!!Στενοχωρήθηκα λιγάκι που δεν μπόρεσα να γνωρίσω όλους όσους ήθελα αλλά δεν πειράζει την επόμενη φορά..!!(που εύχομαι να είναι πολύ σύντομα!!!;))

Είναι πολύ όμορφο συναίσθημα να είσαι στον ίδιο χώρο μαζί με τοοοσους ανθρώπους γεμάτους καλοσύνη, χαμόγελα, αγάπη, ζεστασιά!!
Ευχαριστώ και εγώ με τη σειρά μου τη mareco που αν δεν ήταν αυτή δεν θα είχε γίνει τίποτα!!!!

Να 'μαστε λοιπόν όλοι καλά και του χρόνου εύχομαι!!!:):)
 


MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Τελειαααα!!! Ζηλευω αφορητα και ελπιζω σε επομενη συναντηση να ειμαι αθηνα! Υπεροχες φωτο υπεροχα ολα τα σκυλουνια σας!

Ταρα κι εγω ψηφιζω αλλαγη avatar! Ισως να μην εχω ξανα δει πιο ομορφη φωτογραφια σκυλου ειλικρινα!

Και του χρονου να ειστε καλα παιδια!:)
 


pouf

Well-Known Member
29 Απριλίου 2009
841
163
51
Ανοιξη,χειμωνας, καλοκαιρι
Μπράβο σε όλους για την παρουσία τους!

Φαίνεται ότι ο ''θεσμός'' αρέσει και ''αποδίδει''. ;)
Αυτό είναι σίγουρο ότι χαροποιεί πάρα πολύ τους ......πρωταίτιους :D, είναι- δεν είναι παρόντες λόγω υποχρεώσεων.

Και του χρόνου ακόμα περισσότεροι !

υ.γ.και ναι, έχει δίκαιο η κυβέλη,άλλο το πληκτρολόγιο και άλλο η προσωπική επαφή........
υ.γ2. αμάν πια, μας πρήξατε με την μαρέκο. ζηλεύουμε ρεεεεεεεεεεεεε :D:D
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753

αυτο αυτο....το τιγρε.....το ανταλλασσω με τον χοντρο!!!:D *agapoylas**agapoylas**agapoylas*
Αν σε ακούσει ο χοντρός θα λυσει το θέμα με συνοπτικές διαδικασίες..Θα το κάνει μια χαψιά!!
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Χάιδεψα και τσίμπησα πολλά σκυλάκια και σκύλαρους :rolleyes: τράβηξα πολλές ζάρες *agapoylas*και το υπερευχαριστήθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

Όμως αυτός ο ομορφάντρας...


Ο Ακίρα ο γλυκός μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ήρθε και έχωσε το κεφαλάκι του μέσα στα χέρια μου!!!Έλιωσα ολόκληρη εκείνη την ώρα!!Πόσο όμορφο και γλυκό πλάσμα!!!!!!!!!!!!!!! :love::-({|=*agapoylas* Κοίταζε με αυτά τα εκφραστικά του μάτια!!!!Με άφησε και του έδωσα και ένα φιλιιι :lloroso: τον σκέφτομαι συνέχεια απο χθες..!!!

Είμαι σοβαρά γιατρέ???:eyecrazy: