Κουτάβι μερικών ημερών (Μάγια)






dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Είναι πραγματικά υπέροχη -- και την συμπαθώ ιδιαιτέρως, να το ξέρετε!, έστω και από τις φωτό, γιατί έχει πολύ από Τασία :) Τυχερή η Μάγια λοιπόν, τυχεροί και εσείς που σας έπεσε τέτοιο λαχείο! Γέλασα πολύ με το φερμάρισμα χταποδιού (εμάς φερμάρει μόνο λουκανικάκια βασικά, αλλά με μεγάλο ζήλο!!) και συγκινήθηκα με αυτές που φαίνεται το βλέμμα της...
Ενθυμούμενη πάντως το κατουροχεσμένο κλουβί της όταν την παραλάβατε επιτέλους στο Αμέρικα και τα όσα τραβήξατε, αν είναι τόσο καλά με τους συγκάτοικους... εεεεεεεεεεεεεε.... μάλλον καλύτερα να μείνει. Να τα λέτε με skype :eek:
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Πολύ όμορη η μικρή, θηρίο έγινε! Και το μέρος μαγικό!!!
Θα μείνετε μόνιμα εκεί?
Και εγώ θα έλεγα αφού υπάρχει εναλλακτική να μείνει εκεί και οι άνθρωποι είναι της εμπιστοσύνης σας, να την αφήσετε εκεί! Θα ταλαιπωρηθεί πολύ η καημένη και δεν υπάρχει λόγος.
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Καλώς τους! Σαν τα χιόνια!
Μπράβο σας που περνάτε τόσο καλά!
Για 2 εβδομάδες μην το σκέφτεστε, παραείναι μεγάλο το ταξίδι και η ταλαιπωρία. Καλύτερα να την αφήσετε εκεί, αφού έχετε και τόσο καλη λύση!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πωπωωω τι κοριτσι εγινε? Την ειχα πεθυμήσει αυτή την δίχρωμη ουρά της!!!!


Να βρίσκεις συχνότερα χρόνο να μας ανεβάζεις φωτογραφίες σας, να ζηλεύουμε!!!
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
αντε ρεε, και σας σκεφτόμουν αυτές τις μερες
μας ειχατε λείψει

ωραίο κορίτσι η μάγια (και όντως κατι φέρνει σε μαγια η τασία ε; ) (ή αντιστροφα)
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Ωραια νεα κι ωραιες φωτο! :D Χαιρομαι που βολευτηκατε ολοι στη νεας σας ζωη και βρηκατε μια σειρα. ;)

Αυτο το θεμα ειναι για να το τριβουμε στη μουρη καποιων που αλλαζουν απλως σπιτι ή περιοχη (οχι ηπειρο σχεδον πλανητη θα ελεγα, οπως αλλαξατε εσεις) και τοτε θυμουνται οτι στο καινουριο ξαφνικα δεν χωραει ο σκυλος.
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Πόσο χάρηκα που είδα φώτος και νέα της Αμερικάνας! Το βιντεάκι μόνο αν θες να το έκανες public ή να το βάλεις στο γιουτιούμπι γιατί δεν το βλέπουμε.

Να τα περνάτε τέλεια, μη λιώνεις στη δουλειά για να μας λες νέα. Και ναι, κι εγώ λέω κρίμα η ταλαιπωρία για 2 βδομάδες.
 


cookie la francaise

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2013
181
33
Άστα, μεγάλωσε η μικρή... Έιναι γύρω στα 18-19 kg και πρέπει να χάσει κανα κιλό σίγουρα.

Καλά να περνάτε!!!
Foti επεσα κατα τυχη πανω στο ποστ σου για τη μαγια κ εμεινα εκπληκτη με το ποσο μοιαζει με το σκυλακι που φιλοξενω!!εγω το βρηκα στην εθνικη οδο , πετσι κ κοκκαλο κ το πηρα..ψαχνω να το δωδω γιατι ηδη εχω ενα σκυλακι...σημερα με προβληματισε η συμπετιφορα της ομως γιατι μου εκανε διεκδικηση στο φαι, πηγα να της παρω το πιατο κ με δαγκωσε...εσενα ειχε παρομοια συμπεριφορα???αα ειναι κ μη μου απτου που λενε, λιγο να τη σκουντηξεις κανει σα να τη σφαζουν....
 


fotis_utmost

Well-Known Member
23 Απριλίου 2012
501
0
California
Θενκς για τα σχόλια/ευχές κτλ! Θα προσπαθώ να βρίσκω λίγο χρόνο να γράφω που και που.

Τη μικρή μάλλον θα την αφήσουμε εδώ απ' ότι φαίνεται. Θα έχει παρέα οπότε ίσως να είναι καλύτερα.

cookie μπράβο! Εμάς γενικά δεν είναι διεκδικητική σοτ φαγητό. Ίσως επειδή έμαθε από μικρή ότι για να φάει πρέπει να της πούμε εμείς πρώτα. Οπότε μπορεί να κοιτάει το φαγητό, να της τρέχουν τα σάλια κυριολεκτικά, αλλά να μη κάνει κίνηση. Υπάρχουν άτομα στο forum που σίγουρα μπορούν να σου δώσουν πολλές συμβουλές σχετικά με το θέμα.

Η δικιά μας γενικά έχει βγει τσαμπουκαλού, ειδικά με κόσμο που δε ξέρει χαλάει τον κόσμο. Με σκυλιά θέλει μόνο να παίζει, αν και έχει τσαμπουκαλυετεί κανα δυο-τρεις φορές χωρίς να δαγκώσει όμως. Γενικά την έχουμε το νου μας, ενώ δε τα πάει καλά και με τα πιτσιρίκια. Το παλεύουμε.

Ορίστε και το βίντεο.
[video=youtube;5XUXRGEhQa4]https://www.youtube.com/watch?v=5XUXRGEhQa4[/video]
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Καταπληκτικη η Μαγια!!

Δωστε μας κι αλλες φωτο, θελουμε να δουμε τη Μαγια-τουριστρια!!!
 








fotis_utmost

Well-Known Member
23 Απριλίου 2012
501
0
California
δύσκολο με κάλτσα και σανδάλι :p

Προς το παρόν η Μάγια τουρίστας στο Stanford:


Βόλτα με το ποδήλατο 5 χλμ.. Χάσκυ η μικρή, δε χρειάστηκε να κάνουμε πετάλι :p
 
Last edited:


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Έκανε το χάσκυ, γι'αυτό χάσκει με τη γλώσσα γραβάτα?

Εν τω μεταξύ, το κορίτσι έχει δέσει από τότε που φύγατε,ε? Σα να βλέπω κάτι μυες να διαγράφονται!