Κουτάβι μερικών ημερών (Μάγια)


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Αυτό το κοριτσάκι είναι πολύ τυχερό τελικά...... Βρήκε την καλύτερη οικογένεια! Πάντα να περνάτε καλά παιδιά!
 


fotis_utmost

Well-Known Member
23 Απριλίου 2012
501
0
California
Έκανε το χάσκυ, γι'αυτό χάσκει με τη γλώσσα γραβάτα?

Εν τω μεταξύ, το κορίτσι έχει δέσει από τότε που φύγατε,ε? Σα να βλέπω κάτι μυες να διαγράφονται!
Γλώσσα γραβάτα λόγω χασκίασης... Και στην επιστροφή αυτή μας πήγε πάντως.

Η μικρή έχει δέσει και όντως έχει κάνει μύες. Αφού είναι πολύ τραγί λέμε :)

Υ.Γ. Σήμερα στη βόλτα πήγε να τσαμπουκαλευτεί με δύο γερμανικούς, όλα με λουρί, και τη κάναμε για σπίτι με τη μία. Άδοξο τέλος.
 


















dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Πάνε δυο μήνες από τότε που βάλατε φωτογραφίες της Μάγιας τελευταία φορά. Ο Λαός περιμένει!!!!!! Δώσε Μάγιαααααααααααα :cool::cool::cool:

(Τελικά την πήρατε μαζί σας ή την αφήσατε με το παρεάκι της Καλιφόρνιας;)
 


fotis_utmost

Well-Known Member
23 Απριλίου 2012
501
0
California
χαχαχα! Περνάει ο καιρός...

Για φωτό δε παίζει τπτ νέο και ενδιαφέρον ακόμα... Ωκεανός πολύ....

Στις γιορτές την αφήσαμε με τους συγκάτοικους και το σκύλο τους, οπότε είχε παρέα. Όλα μια χαρά ήταν, αν και το τελευταίο τριήμερο πριν την επιστροφή μας, μας είπαν ότι η μικρή φαινόταν να είναι λίγο στεναχωρημένη.

Μόλις μας είδε πίσω το μικρό τρελάθηκε. Απλά άρχισε να τρέχει γύρω γύρω στην αυλή για κανα δεκάλεπτο. Αυτό ήταν... Ούτε χάδια ούτε φιλιά ούτε τπτ... Τρέλα και τρέξιμο!!!

Τελαυταία έχει αρχίσει και τρώει στραβώματα με συγκεκριμένα σκυλιά. Γενικά δεν έχει θέματα, αλλά με τρία συγκεκριμένα για κάποιο λόγο τρελαίνεται και πάει για τραμπούκισμα. Βέβαια δε τη παίρνει καθόλου, γιατί ο ένας είναι μεγάλος Δανός, το άλλο ένα τεράστιο λαμπ, και το τρίτο ένας μεγάλος τσαχπίνης λόρδος (δε ξέρω ακριβώς τι). Τεσπα, θα το ψάξουμε να δούμε γιατί στραβώνει, αν και δε φαίνεται να υπάρχει προφανής λόγος.
 










dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Εντάξει --- όσο πάει και ομορφαίνει!! Και μου θυμίζει ΠΑΡΑ πολύ την Τασία, μόνο που η Μάγια είναι σκύλαρος και η δικιά μου κούτσικη :) Βλέπω η φέρμα στο χταπόδι καλά κρατεί, φτου φτου και ξαναφτού!
 


fotis_utmost

Well-Known Member
23 Απριλίου 2012
501
0
California
χαχαχα! Μια σταλιά είναι, στις φωτό φαίνεται... 16-17kg η μικρή.

Όντως, μοιάζουν πολύ πολύ!!! Τι να λέμε τώρα, κουκλάρες :p
 




dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Η δικιά σου αλήθεια είναι 16-17kg μόνο;;;; Και η δικιά μου 15.5 είναι αλλά μου φαίνεται μινιατούρα μπροστά στη Μάγια! Έχει 'θεωρία ψηλής' φαίνεται η Αμερρρρρρρρρρρρρικάνα :p