Κρίσεις πανικού


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
Καλησπέρα,

υπάρχει κάποιος που να ασχολείται με ανθοϊάματα;
Ο Μπούμπης παθαίνει κρίσεις πανικού και φτάνει στο σημείο να πληγώνει τον εαυτό του!

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη
 


Μαργκη21

Well-Known Member
24 Μαρτίου 2021
55
70
34
Εάν ασχολείσαι με το facebook ψάξε μια σελίδα που λέγεται εναλλακτικές θεραπείες σε ζωα°έχω ακουσει τα καλύτερα για την κοπέλα που ασχολειται
 
  • Like
Reactions: manin


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
Εάν ασχολείσαι με το facebook ψάξε μια σελίδα που λέγεται εναλλακτικές θεραπείες σε ζωα°έχω ακουσει τα καλύτερα για την κοπέλα που ασχολειται
Εχουμε ξεκινήσει ήδη θεραπεία με ανθοιάματα...Ευχαριστώ πολύ
 


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Εάν ασχολείσαι με το facebook ψάξε μια σελίδα που λέγεται εναλλακτικές θεραπείες σε ζωα°έχω ακουσει τα καλύτερα για την κοπέλα που ασχολειται
Προσοχή ποιους εμπιστευόμαστε, να το ψάχνετε όσο περισσότερο μπορείτε. Για τη συγκεκριμένη σελίδα (την ακολουθούσα κι εγώ), έχουν βγει δημόσια κτηνίατροι και έχουν πει κάποια πράγματα.
 


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
Προσοχή ποιους εμπιστευόμαστε, να το ψάχνετε όσο περισσότερο μπορείτε. Για τη συγκεκριμένη σελίδα (την ακολουθούσα κι εγώ), έχουν βγει δημόσια κτηνίατροι και έχουν πει κάποια πράγματα.
Μέσω γνωστής η οποία είναι λίγο ψείρα, την βρήκα την κοπέλα!
 


Μαργκη21

Well-Known Member
24 Μαρτίου 2021
55
70
34
Προσοχή ποιους εμπιστευόμαστε, να το ψάχνετε όσο περισσότερο μπορείτε. Για τη συγκεκριμένη σελίδα (την ακολουθούσα κι εγώ), έχουν βγει δημόσια κτηνίατροι και έχουν πει κάποια πράγματα.
Εμενανμου τη σύστησε μια κοπελα που ασχολειται και χρησιμοποιεί κάποια προϊόντα να σου πω την αλήθεια εγώ έως σήμερα δεν χρησιμοποίησα κάτι δε χρειάστηκε αλλά ούτε και μου το σύστησε κάποιος κτηνίατρος.
 


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
Προσοχή ποιους εμπιστευόμαστε, να το ψάχνετε όσο περισσότερο μπορείτε. Για τη συγκεκριμένη σελίδα (την ακολουθούσα κι εγώ), έχουν βγει δημόσια κτηνίατροι και έχουν πει κάποια πράγματα.
Όσον αφορά τους κτηνίατρους, τους έχω χεσμένους...Μόνο για το χρήμα νοιάζονται...Όποιοι τους παίρνουν τη δουλειά, είναι κομπογιανίτες...
Για τη φάρα τους, που πολλοί είναι δολοφόνοι δε μιλάει κανένας!!!
 
  • Like
Reactions: Chow and Deb


Μαργκη21

Well-Known Member
24 Μαρτίου 2021
55
70
34
Όσον αφορά τους κτηνίατρους, τους έχω χεσμένους...Μόνο για το χρήμα νοιάζονται...Όποιοι τους παίρνουν τη δουλειά, είναι κομπογιανίτες...
Για τη φάρα τους, που πολλοί είναι δολοφόνοι δε μιλάει κανένας!!!
Εγώ πιστεύω υπάρχουν καλοί κ κακοι το κακό είναι δεν ξέρεις ποιον να εμπιστευτείς ,εγώ έχω ένα κουτάβι 3 μηνών,τώρα κ έχει περάσει πολύ δύσκολα κ ο καθένας λέει τα δικά του κ δεν συμπίπτουν οι απόψεις.. ποιον να πιστέψεις κ τι να κάνεις??αυτό με τρομάζει κ με προβληματίζει.το σκυλάκι μου αισθάνομαι είναι πειραματοζωο
 
  • Like
Reactions: Estranged


Deb

Member
25 Απριλίου 2021
13
5
49
Όσον αφορά τους κτηνίατρους, τους έχω χεσμένους...Μόνο για το χρήμα νοιάζονται...Όποιοι τους παίρνουν τη δουλειά, είναι κομπογιανίτες...
Για τη φάρα τους, που πολλοί είναι δολοφόνοι δε μιλάει κανένας!!!
Ακριβώς. Νιώθουν απειλή. Το σωστό είναι να ψάξεις την καλύτερη λύση για το ζωάκι.
 


Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
@manin έχω καεί και συμφωνώ μαζί σου. Δεν είμαι εναντίον των εναλλακτικών θεραπειών, ίσα ίσα. Περισσότερο μπορώ να σου πω με επηρέασαν ιδιοκτήτες σκύλων κυρίως που βγήκαν και είπαν ότι χρησιμοποιήθηκαν φωτογραφίες των ζώων τους, χωρίς τη συγκατάθεσή τους, ότι και καλά είχε αναλάβει αυτή τη θεραπεία τους και τα ζωάκια τώρα είναι καλά κλπ κλπ. Μπορεί να είναι η καλύτερη, μπορεί και όχι.
 


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
@manin έχω καεί και συμφωνώ μαζί σου. Δεν είμαι εναντίον των εναλλακτικών θεραπειών, ίσα ίσα. Περισσότερο μπορώ να σου πω με επηρέασαν ιδιοκτήτες σκύλων κυρίως που βγήκαν και είπαν ότι χρησιμοποιήθηκαν φωτογραφίες των ζώων τους, χωρίς τη συγκατάθεσή τους, ότι και καλά είχε αναλάβει αυτή τη θεραπεία τους και τα ζωάκια τώρα είναι καλά κλπ κλπ. Μπορεί να είναι η καλύτερη, μπορεί και όχι.
Την περίπτωση δεν την γνωρίζω και δεν ξέρω τι έγινε...Εγώ μιλάω εντελώς γενικά...

Πάντως για να τα λέμε όλα, εχω βρει κτηνίατρο που είναι θετική στα εναλλακτικά και πάνω απ' όλα είναι άνθρωπος...Το βλέπεις στα μάτια, πως σου μιλάει, πως σε κοιτάω, πως χειρίζεται το οικονομικό...
 


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
Εγώ πιστεύω υπάρχουν καλοί κ κακοι το κακό είναι δεν ξέρεις ποιον να εμπιστευτείς ,εγώ έχω ένα κουτάβι 3 μηνών,τώρα κ έχει περάσει πολύ δύσκολα κ ο καθένας λέει τα δικά του κ δεν συμπίπτουν οι απόψεις.. ποιον να πιστέψεις κ τι να κάνεις??αυτό με τρομάζει κ με προβληματίζει.το σκυλάκι μου αισθάνομαι είναι πειραματοζωο
Σε ποια περιοχή είσαι;
 






Μαργκη21

Well-Known Member
24 Μαρτίου 2021
55
70
34
Όχι λένε νευρολογικό...Κ ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα άλλο στο νησί κ θέλει οπωσδήποτε μαγνητική..
 


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
Όχι λένε νευρολογικό...Κ ότι δεν μπορούν να κάνουν τίποτα άλλο στο νησί κ θέλει οπωσδήποτε μαγνητική..
Εύχομαι να πάνε όλα καλά ;)