Κτηνοβασία - Νόμιμη στην Ευρώπη ?






mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
ναι συγγνώμη ksxasa να εξηγήσω!!!


το συγκεκριμένο σκυλί βιάστηκε σε ΝΌΜΙΜΟ μπουρδέλο ζωων στίιν γερμανία.
 




jo.d

Well-Known Member
8 Μαϊου 2012
147
0
βουλα
Τι ειναι αυτα...Τι νομιμο μπουρδελο ζωων?ποια η χρησιμοτητα του?και γιατι να πας το σκυλι σου?
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Δηλαδή είναι νόμιμο στην Γερμανία να έρχεσαι σε συνεύρεση με σκύλο; Ακόμα και να μην υπάρχει νόμος για την κτηνοβασία, δεν υπάρχουν νόμοι για την κακοποίηση;
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Αυτο σηκωνει εκτελεστικο αποσπασμα ή θαλαμο αεριων. Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι ειναι αληθινο και νομιμο.

Sent from my Galaxy SII using Tapatalk 2
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
μεταφέρω ότι διάβασα στην σελίδα στο fb που έχω βάλλει και το link.
δυστυχώς δεν ξέρω τους νομους της γερμανίας.
αλλα αυτό γραφει η κοπέλα που το ανέβασε ότι υπάρχουν μπουρδέλα με ζώα και είναι νόμιμα
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Αυτο σηκωνει εκτελεστικο αποσπασμα ή θαλαμο αεριων. Δυσκολευομαι να πιστεψω οτι ειναι αληθινο και νομιμο.

Sent from my Galaxy SII using Tapatalk 2
Κι εγώ το ίδιο..Μου φαίνεται απίστευτο σχεδόν να είναι νόμιμα τα μπορντέλα με ζώα..
 








AchiTG

Well-Known Member
15 Σεπτεμβρίου 2012
238
1
Λοιπον... δεν το πιστευα ουτε εγω.... με μια προχειρη ερευνα στο Google βρηκα αυτο:

Animal brothels legal in Denmark


Κι αφου ειναι στην Δανια... Αρα ειναι και στην Γερμανια!

Αυτοι ειναι οι Ευρωπαιοι... που μας διδασκουν ήθος και μας κουνανε το δαχτυλο!

Moderators... Μονο σε αυτο το θεμα, θα με αφησετε να βρισω οσο θελω και να εκτονωθω ΟΠΩΣ θελω;;;
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Ήμαρτον ρε παιδιά, είναι δυνατόν?!
Μα πως γίνεται να είναι νόμιμο, δεν το χωράει ο νους μου!
Το ξέρω ότι υπάρχουν άρρωστοι άνθρωποι, δε σοκάρομαι που κάποιος φτιάχνεται να πάει με σκύλο, εδώ πάνε με μωρά, στο σκύλο θα κολλήσουμε, αλλά να το κάνει κανονικά και με το νόμο!!??!!!???!!

Τι να πω:bull:
Σε λίγο θα επιτραπεί και η πτωματοβασία ή όπως αλλιώς μπορεί να λέγεται.
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
κι εγώ δεν μπορώ να συνέλθω με έχει πιάσει ένας κόμπος στο λαιμό.


είχαν κάνει κι ένα petition αλλα έχει κλείσει από ότι βλέπω για να υπέγραφα
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Διαβάζοντας το άρθρο και με λίγα λόγια αυτό που λέει είναι ότι στην Δανία η ερωτική συνεύρεση με ζώα δεν είναι παράνομη εφόσον το ζώο δεν υποφέρει (έλεος?). Σε αυτό το κενό του νόμου λοιπόν έχουν πατήσει πολλές επιχειρήσεις στην Δανία που στηρίζονται ακριβώς σε αυτό...(ήμαρτον Θέε μου..)
Στην Νορβηγία δεν έχει ακόμη και οι φιλοζωικές οργανώσεις προσπαθούν στο να γίνει παράνομο με νόμο...
Τώρα βέβαια όλα αυτά μας προκαλούν όταν οι τουρίστες σοκάρονται με την ελληνική πραγματικότητα που είναι σοκαριστική μεν αλλά εξίσου σοκαριστικά είναι και τα μπορντέλα τους!!!
Ευτυχώς στην Σουηδία δεν υπάρχουν γιατί θα έπεφτε ξύλο Δευτεριάτικα!!!!
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Έχω αηδιάσει απίστευτα όμως!

Δυστυχώς στη Γερμανία η κτηνοβασία είναι νόμιμη. Παράνομη είναι η διακίνηση πορνογραφικού υλικού με ζώα.

Δεν είναι όμως μόνο στη Γερμανία νόμιμη η κτηνοβασία. Είναι και στο Βέλγιο, τη Δανία, Φιλανδία, Ουγγαρία και Σουηδία.
 


AchiTG

Well-Known Member
15 Σεπτεμβρίου 2012
238
1
Τώρα βέβαια όλα αυτά μας προκαλούν όταν οι τουρίστες σοκάρονται με την ελληνική πραγματικότητα που είναι σοκαριστική...
Αυτο πάλι που το πας;;; :mad:

ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ!
 




Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Δεν νιώθω το στομαχι μου... ειλικρινα!

Ούτε εγώ!!

Δεν μπορώ να το διανοηθώ!! Αν ισχύει, με ξεπερνάει!!! Αλήθεια!!! Και έχω και διάβασμα επείγον και το μυαλό μου τώρα δεν λειτουργεί! Καθόλου!!!

Πόσο έχουμε ξεφτιλίσει τα πάντα;;; Πόσο έχουμε ισοπεδώσει τα πάντα;;; Δεν μας έφτανε το trafficking, δεν μας έφταναν τα νόμιμα πορνεία, τώρα θέλουμε να πηδάμε και σκυλιά;;;;;

Που να τους μπει στον τέτοιο τους παλούκι!!! Συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ!!

Και μετά θέλουμε ευθανασία για τα τετράποδα που δαγκώνουν ανθρώπους!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU