Μάγια (golden retriever)


LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Είμαι μέσα σαν μέλος βλέπω αυτές που είναι στο ποστ που σου έκανα like σε κανονικό μέγεθος, full.
Τις άλλες, στο προηγούμενο ποστ, δεν τις βλέπω καθόλου.
 


dimitris_27

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2013
179
89
Το κακο ειναι οτι εγω τις βλεπω κανονικα μεγαλες. Και ετσι δε μπορω, αφου κανω τη διαδικασια , να επαληθευσω αν το κανα σωστα.
 


dimitris_27

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2013
179
89
αν το μεγεθος ειναι μεγαλο τις βλεπω σε κλιμακα. τις βλεπω ομως, οχι σαν avatar. αν πατησεις πανω της θα τη δεις σε μεγαλο μεγεθος.
Το κακο ειναι οτι εγω τις βλεπω κανονικα μεγαλες. Και ετσι δε μπορω, αφου κανω τη διαδικασια , να επαληθευσω αν το κανα σωστα.

Είμαι μέσα σαν μέλος βλέπω αυτές που είναι στο ποστ που σου έκανα like σε κανονικό μέγεθος, full.
Τις άλλες, στο προηγούμενο ποστ, δεν τις βλέπω καθόλου.
Οκ τοτε. Οι προηγουμενες ειναι οι ιδιες μετα απο την πρωτη αποτυχημενη προσπαθεια.
 




spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.566
5.977
Πειραιάς
οταν ποσταρεις το μηνυμα δε φαινονται κανονικα; αν φαινονται, ολα καλα.
ισως δεν καταλαβαινω τι θες να πεις ακριβως.
 




LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Μπήκα και σαν επισκέπτης όπου τις είδα μικρές και πατώντας πάνω για να μεγαλώσουν μου έβγαζε το μήνυμα ότι πρέπει να σνδεθώ για να προχωρήσω.
Αυτές που είχες ανεβάσει στο παρελθόν πάντως φαίνονται σε κανονικό-μεγάλο μέγεθος και σαν επισκέπτης.
 


dimitris_27

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2013
179
89
οταν ποσταρεις το μηνυμα δε φαινονται κανονικα; αν φαινονται, ολα καλα.
ισως δεν καταλαβαινω τι θες να πεις ακριβως.
Εμενα κανονικα μου φαινονται (αλλα κανονικα μου φαινονται και αυτες που δε μπορειτε να δειτε καθολου). Απλα επειδη οταν μπηκα ως επισκεπτης φαινοντουσαν πολυ μικρες, θεωρησα οτι και σε εσας φαινονται μικρες. Αλλα τελικα απ οτι καταλαβαινω, ειναι οκ.
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.566
5.977
Πειραιάς
Εμενα κανονικα μου φαινονται (αλλα κανονικα μου φαινονται και αυτες που δε μπορειτε να δειτε καθολου). Απλα επειδη οταν μπηκα ως επισκεπτης φαινοντουσαν πολυ μικρες, θεωρησα οτι και σε εσας φαινονται μικρες. Αλλα τελικα απ οτι καταλαβαινω, ειναι οκ.
μια χαρα το κανεις, οι επισκεπτες δεν το βλεπουν στο ιδιο μεγεθος.
 
  • Like
Reactions: dimitris_27




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95