Μέγεθως κομμένης ουράς


Status
Κλειδωμένο θέμα

kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Μα το θέμα είναι πως πιστεύω πως δεν είναι λάθος....
Ναι βρε καλο μου... οκ.. το καταλαβαινω να υποστηριζεις την γνωμη σου.. αλλα δικαιολογησε την , η τουλαχιστον κανε μια παραθεση που τα διαβασες αυτα... διοτι.. και εγω πιστευω οτι η γη ειναι επιπεδη... αλλα υπαρχουν ολοκληρες αποδειξεις οτι δεν ειναι... Το οτι εγω εχω στο μυαλο μια Α εικονα, δεν κανει σωστη.. πρεπει να την διασταυρωσω, να κανω μια ερευνα γυρω απο αυτην και μετα να συνεχισω να την υποστηριζω η να καταλαβω οτι εχω λαθος..
 


cisse1908

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2010
45
0


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Με νάρκωση 3 μηνών και είναι μια χαρά
στο ειπε ο σκυλος ή το καταλαβες γιατι κοιταζετε ολη την ωρα στο καθρεφτη χαιρωντας το νεο look?

και για να κοψω την ειρωνεια, μιας και εγω εχω υποπεσει σε παρομοιο λαθος στο παρελθον (ειχα κοψει τα αυτια στο σκυλο μου λογω αγνοιας και μοδας) πρεπει να σου πω οτι το μετανιωσα που τον υπεβαλα σε τετοια ανουσια διαδικασια. Ποσο μαλλον τωρα εσυ που σκεφτεσαι να του την ξανακανεις. Παει την εκοψες τωρα, και ας ειναι και λιγο μεγαλυτερη απο αυτο που θα προτιμουσες, δεν πειραζει. Δεν χρειαζετε να ξανα ναρκωσεις το σκυλο σου για νεο κοψιμο. Κριμα δεν ειναι, σκεψου το!
 


cisse1908

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2010
45
0
Ναι βρε καλο μου... οκ.. το καταλαβαινω να υποστηριζεις την γνωμη σου.. αλλα δικαιολογησε την , η τουλαχιστον κανε μια παραθεση που τα διαβασες αυτα... διοτι.. και εγω πιστευω οτι η γη ειναι επιπεδη... αλλα υπαρχουν ολοκληρες αποδειξεις οτι δεν ειναι... Το οτι εγω εχω στο μυαλο μια Α εικονα, δεν κανει σωστη.. πρεπει να την διασταυρωσω, να κανω μια ερευνα γυρω απο αυτην και μετα να συνεχισω να την υποστηριζω η να καταλαβω οτι εχω λαθος..
Βρε παιδια σας είπα την άποψη μου...Είναι πιο ωραία με κομμένη την ουρά!!!! Τι δεν καταλάβατε ?? Αν πονάει ? Απάντησα , πιστεύω πως αν κοπεί με το λαστιχακι 4 ημερών ή με αναισθησία έως 3 μηνών δεν παθαίνουν τίποτα...

Η ειρωνεία είναι απο αυτούς που έχουν κόψει αυτιά ή ουρές και βγαίνουν και λένε τώρα πως το μετάνιωσαν και με κατηγορούν και εμένα που την έκοψα , χαχαχαχα... ένα κράτς κράτς είναι..
 






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.079
Athens
Καταρχάς γι αν αξεκαθαρίσω εγω δεν την έκοψα με κανα ψαλίδι ή μαχαίρι.. :))) Απλά το αναφέρω γιατί υπάρχουν και περίεργοι...
Με νάρκωση 3 μηνών και είναι μια χαρά
Σε ενημέρωσε ο κτηνίατρος για το ρίσκο της νάρκωσης? Κάνατε εξετάσεις στο σκύλο πριν τον ναρκώσετε?
Χαίρομαι που είναι μια χαρά και δεν τα τέζαρε στο χειρουργικό τραπέζι όπως την έπαθαν άλλα...
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Βρε παιδια σας είπα την άποψη μου...Είναι πιο ωραία με κομμένη την ουρά!!!! Τι δεν καταλάβατε ?? Αν πονάει ? Απάντησα , πιστεύω πως αν κοπεί με το λαστιχακι 4 ημερών ή με αναισθησία έως 3 μηνών δεν παθαίνουν τίποτα...

Η ειρωνεία είναι απο αυτούς που έχουν κόψει αυτιά ή ουρές και βγαίνουν και λένε τώρα πως το μετάνιωσαν και με κατηγορούν και εμένα που την έκοψα , χαχαχαχα... ένα κράτς κράτς είναι..
Αν δε γίνει με περίδεση αλλά με χειρουργική επέμβαση πονάει (μεταχειρουργικά).

Προσωπική μου άποψη, ή το κάνεις με περίδεση όσο ακόμα το νευρικό σύστημα δεν έχει αναπτυχθεί ή δεν το κάνεις καθόλου. Σε καμία περίπτωση πάντως σε ηλικία μεγαλύτερη των 2,5 μηνών.
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Ε τι θες να σου πω βρε cisse οτι χαιρομουν που του εριχνα συνεχεια σταγονες στα αυτια ή χαιρομουν που το ντοπαρα συνεχεια με αντιβιωση γιατι παθαινε συνεχεια ωτιτιδες!! Φυσικα και το μετανιωσα... και θα το μετανιωσεις και εσυ, οταν δεις καλυτερα ροτι απο το δικο σου με ολοκληρη ουρα, καλυτερη ισοροπια και μεγαλυτερη ακριβεια και δυναμη λογω ουρας... αμα πια!
 




Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
και οταν με το κακο παθει κατι σοβαρο, μην το πολυσκεφτεις, μια ενεση ειναι...:mad:
Ααααα, Ricos, θα σε μαλώσω. Ξέχασες να βάλεις τα ηχιτικά εφέ. Πως να καταλάβει ο άνθρωπος. Έπρεπε να το πείς έτσι....

και οταν με το κακο παθει κατι σοβαρο, μην το πολυσκεφτεις, μια ενεση ειναι...στίνγκ, πλιτς πλιτς....
 




cisse1908

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2010
45
0
χαχαχα!! και μια που λεμε για ηχητικα εφε/ οφ τοπικ... εγω την στειρωση στα αρσενικα την λεω.... τσοπ!-τσοπ!... καλο ε?
Μια που το ανεφερες για να καταλάβεις το σκεπτικό μου εγω δεν θα μπορούσα ποτέ να στηρώσω τον σκύλο μου... Όπως εσείς κατηγορείται την κοπή ουράς εγω θεωρ'ω εγκληματικό το στείρωμα... Και φυσικα όταν γίνει 2 1/2 χρονών θα τον ζευγαρώσω
 


sevah

Well-Known Member
29 Μαϊου 2009
1.543
4
Ιωαννινα
Μια που το ανεφερες για να καταλάβεις το σκεπτικό μου εγω δεν θα μπορούσα ποτέ να στηρώσω τον σκύλο μου... Όπως εσείς κατηγορείται την κοπή ουράς εγω θεωρ'ω εγκληματικό το στείρωμα... Και φυσικα όταν γίνει 2 1/2 χρονών θα τον ζευγαρώσω
Και τα κουταβάκια τι θα τα κάνεις???ομελέτα???????
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Και φυσικα όταν γίνει 2 1/2 χρονών θα τον ζευγαρώσω
Ορίστε, το επόμενο θέμα που πρέπει να ανοίξεις......
ΠΩΣ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΣΩ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΜΟΥ!!!!!
ή
ΒΟΗΘΕΙΑ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΓΙΑ ΣΕΞ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΑΣ!!!

:D:D:D:D:D:D:p
 












Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.135
Μηνύματα
896.081
Μέλη
19.947
Νεότερο μέλος
Isabelmysa