Μέρη για βόλτες Θεσσαλονίκη


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Αν μπορεί κάποιος από Θεσσαλονίκη (παρατήρησα ότι είστε και αρκετοί :) )
ας προτείνει ωραία μέρη για άσκηση με τους φίλους μας ..

Π.χ. εσείς που πηγαίνετε συνήθως, αν ξέρετε περιφραγμένα μέρη, διαδρομές που μπορούμε να κάνουμε με ποδήλατο...ακόμα και αν υπάρχει κάποιος χώρος για agility ή πισίνα για σκύλους(ή πολλά θέλω?? :oops: :oops: )...
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
σε ποια περιοχη περιπου?αρκετοι σκυλαδες ανατολικα πηγαινουν στο στρατοπεδο Κοδρα ειναι δασακι,μεγαλης εκτασης,περιφραγμενο...
τωρα για πισινα δεν ξερω :roll:
 


aballos

Active Member
9 Μαρτίου 2007
36
0
Thessaloniki
Ναι ναι. για πείτε καμιά ιδέα.....

Βαρέθηκα και εγώ και ο ΑΡΗΣ τον γύρο των 4 τετραγώνων και τα 3 παρκακια της γειτονιάς μου :cry: :cry:
 












LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
vaso said:
:?: :?: :?: :roll: :roll: :roll:
ας πούμε προς το μπαρακι του ερωτικού??ή καμία σχέση..δεν κατάλαβα σόρυ... :(
σωστα vaso για να πας εκει περνας μπροστα απο το μαγαζι μου Σοφουλη καραμπουρνακι περιοχη, πριν φτασεις στο μπαρακι του ερωτικου εχει ενα σχολειο,στο σχολειο αν κοιταξεις απεναντι θα το δεις ειναι τεραστιο.Ειναι πολυ ωραιος χωρος με πολυ σκυλολο'ι' :lol:
 


vaso

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2008
1.197
1
Θεσσαλονίκη
Ενδιαφέρον..!!Πώς δεν το είχα δεί?Και μπαίνεις ελεύθερα?
Εγώ πάω καμιά φορά στην Κρήνη κατά μήκος της θάλασσας, λίγο στο πάρκο, λίγο στη μαρίνα.. αυτά..
Επίσης πάμε και Καλλικράτεια όταν έχουμε ορεξη και Περαία στην παραλία που είναι ήσυχα..

Εγώ είμαι Τούμπα αλλά οτιδήποτε ανατολικά με βολεύει..
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Μπαινεις ελευθερα αλλα πρωινες ωρες το βραδυ δεν εχει ιδιαιτερο φωτισμο,αν θελεις ρωτας που ειναι η εισοδος για το κολυμβητηριο Καλαμαριας και την παραθινουπολη και θα σου πουν στην γειτονια εδω.Γινονται διαρκως εκδηλωσεις εδω αλλα και τα σκυλια ειναι παντα ευπροσδεκτα κανεις δεν εχει προβλημα.Ασε που ολοι εκει τα παμε βολτα κι εγω εκει παω 8 καθε πρωι.
 






elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
Εδω στην Αρωγή - Φανάρη ( Κομοτηνη - Ξάνθη )

Εχουμε ενα παραθαλάσσιο 4 στρεματα καλα περιφραγμένω....

Σκέφτωμαι στο μέλλων να κανω εμπόδια για agility η να τα αγωράσω...

τωρα για αρχή σκέφτομαι να σπείρο ενα καλό γκαζών....

οποιος ενδιαφέρεται ειναι ευπρόσδεκτος...

:D

δεν θελω να φανει σαν διαφήμισει εγω απλα το πρωτήνο και πραγματικα θα χαρώ να μας έρθεται... :)
 


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
Καλημέρα σε όοοολους…. :D

Θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχει στα σχέδια των παιδιών από Θεσσαλονίκη για καμία συνάντηση ?

Η να μας έρθετε εσείς εδώ ?

Η για κάτι ενδιάμεσο ?

Θα χαρούμε πολύ να μάθουμε για κάτι άμα είναι να οργανωθεί και να προσπαθήσουμε και εμείς να έρθουμε…

Ευχαριστώ πολύ και θα χαρούμε πολύ να μάθουμε νέα…
 


Ameli

Well-Known Member
28 Ιανουαρίου 2008
179
0
Thessaloniki
elena.dogwalking said:
Θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχει στα σχέδια των παιδιών από Θεσσαλονίκη για καμία συνάντηση ?…
Kαλημέρα Έλενα
Στο κουσ-κουσ είχαμε αναφέρει κάτι κατι για συναντηση γενικά και αόριστα αλλα είμαστε λίγο ανοργάνωτοι... :?
 


elena.dogwalking

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2007
189
5
Komotini
Πιστευω κατι θα οργανώσεται με το καλο... και μακαρει να προσπαθεισουμε και εμεις να ερθουμε ή και να ερθεται και εσεις σε μας χιχι :D
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Παιδια υπαρχει το σκυλοπαρκο κατω στην παραλια της Θεσσαλονικη!Ειναι διπλα απο το Makedonia Palace καιτο δημοτικο αναψυκτηριο!

Εχουμε κανει και εκει συναντησεις!Και περα απο αυτο αν δεν κανονιζουμε συναντηση για εκει μπορειτε να πατε και μονοι σας!Εχει παντα σκυλια,ολες τις ωρες!

Εγω παω σχεδον μερα παρα μερα εκει!Γιατι μιας που μενω βορεια δεν μπορω καθημερινα!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
λοιπον δυτικα υπαρχει το παλιο στρατοπεδο παυλου μελλα κ το παλιο στρατοπεδο καρατασου.επισης υπαρχει η περιοχη στρεμπενιωτη στην νεαπολη.πολλα ωραια μερη επισης εχει κ στο ωραιοκαστρο.εχει τις αντιπυρηκες ζωνες κ μπορεις να κανεις βολτουλα.εχει κ πολλους ποδηλατες εκει.εκει τον πηγαινω κ εγω για τρεξιμο,εχει τεραστιες διαδρομες κ υσηχια ειδικα τον χειμωνα.προσοχη ομως οταν βρεξει μπορει να μεινεις αν εισαι με αυτοκινητο!ειναι πατημενο το χωμα ,απλα σε καποια σημεια κανει πολυ λασπουρα!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22