Με λένε Salve και σας λέω γειά...












ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Αααααα δεν υπαρχει αυτη η φατσουλα!!!!!!!!! Ειναι τοσο ομορφη η μικρη σας. Σε 10 μερες??? Δηλαδη εμενα που εχει κανει μονο το πρωτο ποτε θα παει βολτα?? :eek:
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Αααααα δεν υπαρχει αυτη η φατσουλα!!!!!!!!! Ειναι τοσο ομορφη η μικρη σας. Σε 10 μερες??? Δηλαδη εμενα που εχει κανει μονο το πρωτο ποτε θα παει βολτα?? :eek:
Υπομονή παιδιά, περνάει ο καιρός... Και μεις το περιμένουμε πως και πως για να μάθει να κάνει και τις ανάγκες της έξω! Προς το παρόν μόνο κακά κάνει έξω και πιπί μας παει 5 μέσα, 1 έξω (βεράντα)...
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Μα τι μάτια, τι βλέμμα!!! Περιττό να σου πω Δημήτρη ότι θέλω βόλτα με salve!!! Νομίζω ότι μας το υποσχεθήκατε αυτό ε; Μη ξεχνιόμαστε!!!
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Μα τι μάτια, τι βλέμμα!!! Περιττό να σου πω Δημήτρη ότι θέλω βόλτα με salve!!! Νομίζω ότι μας το υποσχεθήκατε αυτό ε; Μη ξεχνιόμαστε!!!
Δεν αθετούμε υποσχέσεις εμείς! Θα το κανονίσουμε οπωσδήποτε Αλίκη! Ανυπομονούμε να πάμε στο puppy park!
 




pugthess

Member
6 Φεβρουαρίου 2012
23
0
κουκλαρα και γεροδεμενη!υπομονη μονο γιατι τα παγκακια μας ειναι λιγο ξεροκεφαλα στην εκπαιδευση
να την χαιρεστε και να ειναι παντα γερη παιδια
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
κουκλαρα και γεροδεμενη!υπομονη μονο γιατι τα παγκακια μας ειναι λιγο ξεροκεφαλα στην εκπαιδευση
να την χαιρεστε και να ειναι παντα γερη παιδια
Ευχαριστούμε για τις ευχές σου! Από ξεροκεφαλιά άλλο τίποτε! Και υποτίθεται τα θηλυκά είναι λιγότερο πεισματάρικα και ξεροκέφαλα από τα αρσενικά. Είναι όμως αξιολάτρευτα σκυλιά τα pug!
 


barbie_s2k

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2012
241
3
44
Αθήνα - Μαρούσι
κουκλαρα και γεροδεμενη!υπομονη μονο γιατι τα παγκακια μας ειναι λιγο ξεροκεφαλα στην εκπαιδευση
να την χαιρεστε και να ειναι παντα γερη παιδια
Εγώ θα το έλεγα λίγο εώς... πολύ ξεροκέφαλα!
Όσες φορές και άν την μαλώνουμε, της φωνάζουμε ή ακόμα και τιμωρία που την βάζουμε σε κάποιο δωμάτιο για λίγο,όταν βγεί έξω συνεχίζει με την ίδια μανία να κάνει το ίδιο πάλι.Θέλει να περνάει το δικό της. ](*,)
Πού θα πάει όμως...κάποια στιγμή ευελπιστούμε να τα καταφέρει.Άλλωστε είναι μικρή ακόμα.
Και ο Όθωνας είναι αξιολάτρευτος με την...γκαρνταρόμπα του! :D
Να είναι καλά οι φατσούλες μας!
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Δημήτρι θέλω στρωματάκι για το κρέιτ μας μήπως μπορείς να μου πεις από που πήρες το δικό σου μήπως έχουν και στρωματάκια;
Καλορίζικο , είναι πολύ ωραίο!
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Κυβέλη το πήρα από το Pet World (Pet4u). Το πατάκι έκανε 24,60 € και είναι αρκετά μεγαλούτσικο. Διαστάσεις 75 Χ 52 εκ. και πάχος 5 εκ. Είναι μαλακό και έχει επένδυση κάτι σαν ναυλον και το εσωτερικό του βγαίνει και πλένεται...

Απότι ειδα εκεί έχει αρκετά τέτοια πατάκια σε διάφορες διαστάσεις... Μπορεις να μπεις στο σαιτ τους και να τα δεις! Ελπίζω να βοήθησα!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Κυβέλη το πήρα από το Pet World (Pet4u). Το πατάκι έκανε 24,60 € και είναι αρκετά μεγαλούτσικο. Διαστάσεις 75 Χ 52 εκ. και πάχος 5 εκ. Είναι μαλακό και έχει επένδυση κάτι σαν ναυλον και το εσωτερικό του βγαίνει και πλένεται...

Απότι ειδα εκεί έχει αρκετά τέτοια πατάκια σε διάφορες διαστάσεις... Μπορεις να μπεις στο σαιτ τους και να τα δεις! Ελπίζω να βοήθησα!
Σε ευχαριστώ!
 




dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Δεν υπάρχει κίνδυνος να το σκίσει με τα νύχια του η με τα δόντια του?
Δε νομίζω Βιβιάνα! Είναι ανθεκτικό ναυλον, δεν είναι τόσο λεπτό... Και δεν έδειξε διαθέσεις η μικρή να το περιποιηθεί! Περισσότερο ασχολήθηκε με το μεταλλικό πλέγμα παρά με το στρωματάκι της!

Πάντως χτες ήταν η πρώτη νύχτα που κοιμήθηκε στο crate και όχι στο κρεβάτι μας! Και αυτό που μου έκανε τρομερή εντύπωση είναι οτι ουτε δυσανασχέτησε, ούτε έκλαψε, μια χαρά πήγε η βραδυά της εκεί. Τα περίμενα πολύ χειρότερα... Έχω την αίσθηση οτι της αρέσει γιατι αρκετές φορές μπαίνει μέσα από μόνη της και αράζει...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95