Με πολυ χαρα σας χαιρετω...


ευθυμης

Active Member
18 Αυγούστου 2010
37
0
αττικη
Καλως σας βρηκα,με λενε Ευθυμη μενω Αθηνα και ειμαι φοιτητης...Η σχεση μου με τα ζωα μεγαλη και χρὀνια,το σπιτι μου εχει θυμισει αρκετες φορες ζωολογικο κηπο καθως απο την ζωη μου εχουν περασει καμποσα ζωακια οπως κουνελακια,παπαγαλοι,ερπετα και αδεσποτακια κυριως σκυλακια τα οποια ζουνε τωρα στο εξωχικο μου ευτυχισμενα με τους γονεις μου,(τρελη αγαπη για αυτα ειδικα απο την πλευρα του πατερα μου,απο αυτον σιγουρα πηρα και εγω αυτο το γλυκο συναισθημα προς τα ζωακια:D ).Οποτε επειτα απο 3 χρονια που ειμαι φοιτητης πιστευω πως ειμαι ετοιμος να φερω ενα νεο μελος στο σπιτι,αρκετα εζησα μονος :p...Αποφασισα λοιπον να παρω ενα σκυλακι και ειμαι αναμεσα σε γουεστι και αγγλικο κοκερ.Αυτα με τα γενικα απο μενα θα ανοιξω νεο θεματακι οσον αφορα τις δυο επιλογες μου..Σας ευχαριστω πολυ που δινεται σε ολους μας μια ευκαιρια μεσα απο αυτο το φορουμ να εκφρασουμε τις αποψεις μας για αυτα τα υπεροχα πλασματα(τα σκυλακια) και να συζητησουμε με ανθρωπους πιο εμπειρους οτι αποσχολει τον καθενα μας ωστε να γινει η ζωη των τετραποδων φιλων μας καλυτερη αλλα και η δικη μας... :D
 






ευθυμης

Active Member
18 Αυγούστου 2010
37
0
αττικη
Σας ευχαριστω πολυ παιδια...Ανοιξα το θεματακι μου οποτε αν θα θελατε ριχτε μια ματια να μου πειτε την γνωμη σας...:)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU