Μοναξια μου ολα...μοναξια μου τιποτα...


Status
Κλειδωμένο θέμα

l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
εχω κανει copy paste σε ειδικο word file τα posts της Hopsi με τα μαγικα της "Ματζουνια" :p
κακομοιρα μου μην παθει κατι η μικρη μου...εσυ θα φταις! :p :p
Aχχχ τέλεια, να σου δώσω εμαιλ γιατί τα θέλω κι εγώ;;;;

Ηοpsi αν αρχίσεις να τα πουλάς θα σβήσω το εμαιλ και θα τα αγοράζω από σενα!!! :D
 




io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Βαθιες ανασες. Πολλες βαθιες ανασες. Παρα πολλες βαθιες ανασες.
Υποψιαζομαι οτι μια μικρουλα καταθλιψουλα καλοκαιριατικα την τσιμπησες.
Τα κοριτσια σου χεστηκαν αν εχουν μυρισει την θαλασσα ή οχι. Τους αρκει που εχουν εσενα.
Τους ζητας συγνωμη για τις εμπειριες που δεν εχεις την δυνατοτητα να τους προσφερεις.
Δες το λιγο διαφορετικα. Πως θα αισθανοσουν αν σου ζητουσαν αυτες συγνωμη για τις εμπειριες που ισως σε εμποριζουν να ζησεις?
Θα σου πω οτι θα ελεγα και σε μια φιλη μου και ελπιζω να μην παρεξηγηθεις.
Ξεκολα το κεφαλι σου κοπελια! Εχεις τα κοριτσια σου. Καιρος να βγεις απο το καβουκι σου και να ξαναβρεις τους φιλους σου ή να κανεις νεους φιλους ή ακομα και μονη σου να ξεπερασεις τον εαυτο σου και να κανεις πραγματα για σενα και πραγματα για τα κοριτσια σου.
Το να απομονωνεσαι απο ολους μονο με τα κοριτσια δεν σου κανει καλο.

Και επειδη παρομοια κατασταση εχω περασει και εγω (και ποιος δεν εχει περασει αλλωστε) θα σου πω οτι πρεπει να παλεψεις πολυ για να απαγκιστρωθεις απο τις μαυρες πετρες που εχεις δεμενες στα ποδια σου.
Αρα βαθιες ανασες. Πολλες βαθιες ανασες. Αφιερωσε χρονο σου εαυτο σου και ξανααγαπα τον εαυτο σου. Κανε ενα αφρολουτρο (ναι καλοκαιριατικα δεν μπιπ), βαλε τις κρεμες σου και τα ωραια σου και χαλαρωσε.
Φτιαξε ενα σπεσιαλ δειπνο και καθηστε μαζι με τα κοριτσια στην βεραντα με μουσικη και κερια και πες τους ολους τους φοβους σου και ολα τα προβληματα σου. Και μετα παρτες και πατε μια μεγαλη βολτα με τα ποδια χωρις να σκεφτεσαι τιποτα απολυτως. Παρα μονο απολαυσε την νυχτα και τις μυρωδιες και τους ηχους της.
Ριξε τα μουτρα σου (γιατι απο οτι καταλαβαινω ετσι το αισθανεσαι) και ζητιανεψε ενα αμαξι και σκυλοπαρεα να μια μακρυνη βολτα. Ή παρε ενα pet taxi και πες του θελω να με πας παραλια και ελα να με παρεις το βραδυ.
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
:D σε ολα τα ονοματα ακουω.

μου κανει εντυπωση σκαρλετ, που κι μαμαζελ το ιδιο λεει.''ειμαι ευτυχης που αγαπας τις σκυλες μου! !''

τι να πω η ανωμαλια δεν εχει ορια:D:D:D
απλα ειμαστε σιγουρες οτι η ομορφαδα μας παραμενει αξεπεραστη :p
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Μόνο εγώ είχα ανοίξει ποστ... μήπως και προτιμήσει η μικρή τον άντρα μου από εμένα...??? :D

Μα πόσο εγωίστρια και κακούργα γυναίκα είμαι...???? Πφφφφφ...


Πάντως η γιαγιά μου (που δεν εκτίμησε ιδιαίτερα τοθέμα συντροφικότητας αφού της έσπασε τα πλευρά ο παππούς Θεός 'σχωρές τον) έλεγε "μοναχή σου χόρευε κι όσο θέλεις (χόρο)πήδα" ...
Περιττόνα σου πω δε ότι ως γνωστόν οι άνρθωποι άλλα εύχονται και όταν τους έρθουν άλλα θέλουν...
Μπαστακώσου με κανένα εκεί, κάνε και κανα 2-3 κουτσούβελα να σου ανεβάζουν την πίεση όλοι μαζί στο 40 καιθα σου πω εγώ που θα λες πόσο ωραία ήταν μόνη με τις σκύλες που στόμα έχουν και μιλιά δεν έχουν!!! :p
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Μη μαυρίζεις τη διάθεση σου με άσχημες σκέψεις. Ζήσε το τώρα και απόλαυσε την κάθε στιγμή σαν να ήταν η τελευταία γιατί κάθε στιγμή που περνά φεύγει και δεν γυρίζει πίσω. Μην κάνεις το λάθος να φτάσεις στο σημείο που θα έρθει η ώρα να κάνεις έναν απολογισμό και το μόνο που θα θυμάσαι είναι χαμένες στιγμές, Είσαι καλά έχεις τα σκυλούνια σου κοίτα να το χαρείς τη ζωή σου όπως μπορείς με τα μέσα που διαθέτεις και μην κολλάς με μαλακίες και να θυμάσαι ότι άνθρωπος δεν είναι ποτέ απολύτως ευχαριστημένος. Είναι η φύση μας τέτοια, είναι αυτό που μας κάνει καλύτερους, μόνο όμως αν κοιτάμε να βελτιωνόμαστε από την αναζήτηση του καλύτερου και όχι όταν μας παίρνει από κάτω.
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
ειστε χαρα Θεου ...
να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι μικρη, εχω πατησει τα 30 και κοιταω μπροστααααααααααα.
καποτε ειχα πολλα. Γκομενους, ωραια ρουχα, βολτες, δικηγορομποηφρεντς και τετοια...και παρεες...μετα εγινε ενα κλακ...οχι...ψεματα...κραααααακ μπαααααααααααμ, δως του ολα κατω...Και γω να τρεχω να σωσω οτι σωζοταν...

Και ειμαι δω σημερα, να τα μοιραζομαι μαζι σας. ΠΟιος; ΕΓΩ! που ημουν το ατσαλι, η μπιτς, η κανω τους γαλλους να γελουν και δατς ιτ...Μα ειναι ο σταυρος αυτος που κουβαλαω χρονια...και οι ωμοι μου πονανε...

Εχω ενακακο...Ενα; αχαχα!!!!!! ναι καλα! ενα στη νιοστη.
Ενα κακο ειναι οτι τραβιεμαι...οταν πεφτω.. Δεν θελω να ιεμαι βαρος σε οσους αγαπω..στους φιλους μου...Και ετσι χανομαι...και το δεχονται...Αλλοι γιατι δεν αντεχουν(ελα...) αλλοι γιατι με ξερουν πια...

Μα σας το λεω... γραφω γιατι νιωθω πως η ζυγαρια εχει παρει την κακια τη βολτα...οπου ειμαι δευτερη μετα τα κοριτσια μου...Δεν με νοιαζει για μενα, μα μονο για κεινες...Καποτε ετρεμα το χειρουργειο και οταν υπηρξε ενδεχομενο, αντι να τρεμω για δαυτο ,εκλαιγα τι θα γινουν τα κοριτσακια μου...Και ο νους μου φωναζει πως αν δεν με προσεξω, ποιος θα νοιαστει;;;Κι ομως συνεχιζω...να εχω δεκα ευρω κι αντι να παρω ενα λιπγκλος να με δω να αστραφτω με χειλη σουφρωμενα, τρεχω να παρω ενα ροζ κολαρακι(οχι ωμεγα, οχι ωμεγα) η κανενα αιθεριο.
Και; και τιποτα. Τζιφος...
πηρα πραγματα για το σπιτι, και τωρα θυμωνω. Γιατι θα ζουσα και χωρις το καρδο, θα ζουσα και χωρις το βαζο στη γωνια.Γιατι ερχεται Σεπτεμβρης και εχει η Λεηλα να κανει εμβολιο. Και να. Αν δεν εχω; ηλιθια! εγωιστρια Εβελυνα.Ηλιθια!

Και δεν μου φτανει να με βριζω. Οχι, δεν μου αρκει να με τιμωρω με τον απομονωση...Καθομαι και γραφω εδω καποιες φορες με χερια που ειναι δικα μου αλλα δεν ειναι...Γιατι;;; για να με βρισουν, να με θυμωσει καποιος ΑΛΛΟΣ! οχι πια ολο εγω...απο μενα πως να ξεφυγω;;;

4 χρονια σε ειδικους, πολυ διαβασμα και πολυ Ζωγραφου...Οπλα που πεισματικα κλεινω τα ματια και πεταω μακρια. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ.
Κουραστηκα...να παλευω...

Και εσυ;; εσυ φοβε;; γιατι μου κοβεις τα γονατα;; γιατι μου στερεις τις νυχτες;;; εφιαλτες ΚΑΘΕ βραδυ...ΚΑΘΕ...με ιδιο μοτιβο...να χανω τις μικρες μου και εγω να ξυπναω πανω σε νωπο μαξιλαρι...και μεσα στη νυχτα τα αγκαλιαζω τις μικρες μου και να ευχομαι να ημουν αλλη.Για μενα. Για εκεινες...

Δεν ειναι ενας γκομενος το θεμα. Ουτε δεκα. Οχι. Ειναι για κεινο το ρημαδι, το παιδι που καπου εχασα...απο μικρη...και οταν το βρισκω, μονο δακρυα μπορω να βγαλω...και ηρθαν και με επνιξαν...

Οι μικρες μου; αυτο με νοιαζει πια μονο...και αυτο με κανει να ανησυχω...που δεν με νοιαζει πια για μενα.Γιατι μου δινει δυναμη η ουρα αλλα ειναι η μονη μου δυναμη. Κι αν αυτη παθει κατι;τοτε; τοτε;

δεν γνωριζω σχεδον κανενα σας...Καποιοι με ξερουν απο αλλου και θα κοιτανε την οθονη τους με σοκ... που βλεπουν αυτα...
Δεν με γνωριζει σχεδον κανενας σας...Και ομως ειμαι εδω να τα μοιραζομαι, τωρα...

Καποια μερα ισως τα βλεπω και γελαω...ηδη τα βλεπω και θυμωνω. ΠΟυ ειμαι τοσο αδυναμη ωστε να τα δημοσιοποιω...Να τα γνωστοποιω.Σκεψεις και αισθηματα που οι καλυτεροι μου φιλοι αγνωουν οτι με ζωνουν. Μα σα να ειναι οι γραμμες αυτες ευχη εξορκισμου...

Τι καταφερες ρε συ τωρα μου λες;;; τι; εγινες ρεζιλι. Ηλιθια.

Ισως ετσι θυμωσω. ισως με μισησω αρκετα ωστε να αλλαξει κατι στο τωρα μου. Γιατι το τωρα μου δεν το αντεχω αλλο...

υγ: η καταθλιψουλα μου ειναι γνωστη συντροφισσα.Μαλλον με νικησε πια.
 
Last edited:


tinanef

Well-Known Member
31 Αυγούστου 2009
246
0
Θεσσαλονίκη
Eβελιν...................θαρθω κατω και θα σε πλακωσω στο ξυλο να συνελθεις.............ακους??????
1.σκεψου τωρα να ησουν μονη,χωρις τα κοριτσια σου(θα ηταν καλυτερα?)
2.αμα παθεις κατι ,μην ανυσηχεις.εγω ειμαι εδω.
3.η αγαπη σου τους φτανει
4.σταματα να κλαψουριζεις
5.τα υπολοιπα θα στα πω προσωπικως.....
6.βασιζομαι και στην mareco
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Oύτε ηλίθια είσαι ούτε ρεζίλι γίνεσαι. Είσαι ένας άνθρωπος που περνάει μια κρίση όπως έχουμε περάσει σχεδόν όλοι μας. Δεν θα κοιτάζει κανείς την οθόνη με σοκ. Μοιραζόμαστε τόσες σκέψεις και ιδέες , και κυρίως την κοινή μας αγάπη για τους σκύλους, που είναι μοιραίο και λογικό κάποια στιγμή να μοιραζόμαστε και προσωπικά συναισθήματα. Είσαι η μόνη που μπορείς να αλλάξεις το τώρα σου αλλά δεν χρειάζεται να είσαι μόνη σου σ'αυτό. Χρησιμοποίησε τους φίλους σου όπως και εκείνοι όταν έχουν την ανάγκη σου, αυτό θα πει φιλία άλλωστε. Και χρησιμοποίησε και εμάς , γνωστούς σου από ένα φορουμ, και βγες λίγο παραέξω να γεμίσει λίγο η ψυχή σου χρώματα γιατί έχει μαυρίσει .. Και να θυμάσαι ότι δεν είσαι μόνη σου αρκεί να μην θέλεις να είσαι μόνη σου.
Μη νοιώθεις άσχημα, έχουμε περάσει κι εμείς δύσκολα και ξέρουμε.
 




kwstas itea

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2010
98
5
ιτεα φωκιδος
http://www.youtube.com/watch?v=roJzWYiXFtg

Δες το βιντεακι και πες μου αν πιστευεις ακομα οτι η μηχανη ειναι προβλημα :)
Επισης δες ποσοι φιλοι γνωστοι και αγνωστοι σου απαντησαν δινοντας τοση προσοχη σε αυτο που προσχαιρα σε ζοριζει..
Ενας ανθρωπος που μπορει να δωσει τοση αγαπη, που νοιαζεται για καποιον χωρις ανταλαγμα και που νοιωθει τοσο εντονα
ειναι αδυνατο να μεινει μονος.
Μια κακη σελιδα ειναι, μια δυσκολη περιοδος.
Ισως ηδη εχεις τον τροπο να βγεις απο τη θλιψη σου αλλα δεν σηκωνεις το κεφαλι σου να τον δεις.
Ολα θα γινουν και καλυτερα απο πριν μαλιστα, απλα χρειαζεται λιγη υπομονη και αισιοδοξια!!!!
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
30? παιδι εισαι ακομα!!! στη πιο σεξυ ηλικια! εχω περσι στα 40 εκανα παρτυ σε μπαρακι! τι ομορφα νουμερα! χωρις πλακα!
ξερεις κατι? εχεις σε ολα δικιο...γραψε, γραψε κι αλλο...πες τα, βγαλτα εμεις εδω "κοντα" ειμαστε και σε ακουμε!

παιδια του φορουμ της Αθηνας κανονιστε να την βγαλετε λιγο εξω και θα της περασει!:)
ΜΕΣΑ!!!!!!!
 




underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
αφου τα δημοσιοποιεις εισαι σε καλο δρομο.
αντιδρας. μακαρι η ανταποκριση να ειναι αυτη που χρειαζεται.
ευχομαι να πανε ολα καλα, κι ας μη σε ξερω καν.
θα σου προτεινα ενα τραγουδι απο χασμα το οποιο ναι μεν ειναι καταθληπτικο αλλα σου δινει απειρη ενεργεια... δεν ξερω αν ακους τετοια ομως.
 


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
χριστιναα, δεν κλαψουριζω ρε...να , γιαυτο δνε τα λεω σε φιλους...τρομαζω να δουν το βαθος...και μετα παρεξηγουμαι κι ολας που δεν καταλαβαινουν.

Συγνωμη ρε παιδια. Συγνωμη...

Στο διαλο... αγαπημενο σου τραγουδι εβελυν;;;
δυο :
manowar: born to walk against thw wind , born to hear my name, nomatter where i stand i m alone.
και; ποιο αλλο;
savatage: Lord bring on the night, wrap it all around me, let it hold me tight soak up all that i bleed. And i ll fly away...

Απο μικρη, οχι τωρα. Αλλα για χρονια εκτοτε.

η μηχανη ειναι για μια, οκ. Αλλα και τα δυο μου κοριτσακια δεν μπορω να τα εχω...κι ετσι; κλεισμενες σε ενα διαμερισμα...αντε να μυρισουν και λιγη ασφαλτο μεσα στη μερα.
Κι αφου ειναι η ζωη μου οι μικρες, γιατι κοιταξα το τομαρι μου και τα τιναξα ολα;;;λες και ειναι καλυτερα . χαχα. γελασαμε.

Σκαρλετ, μην τα κρατας αδικα τα μεηλ. Εκτος αν θελεις κατι μαζικο, γενικο. Καθε σκυλι εχει το δικο του γιατροσοφι γιατι ειναι μοναδικο...δεν ειναι χημεια που λες οκ απλα αλλαζω δοση...Αρα αν παθει κατι η οχαρα σου, πλεον δεν φταιω,στο λεω,χαχα.

Σας ευχαριστω. Η πιο πολυ συγνωμη;;; δεν ξερω. Σλλα ευχαριστω. Για τη συμπαθεια. Οποιος με λυπαται , να παει να πνιγει. Ειναι και της μοδας λογω καλοκαιριου.
Ειλικρινα τα χειροτερα να πιστευετε για μενα, δεν πιανουν ΜΙΑ σε αυτα που πιστευω εγω για μενα...Αρα Μαρακι, δωσε χωσε, δεν θα διαφωνισω σε τιποτα.
Σας ευχαριστω. Αντι να διαβαζετε κανενα αλλο θεμα, καθεστε και σπαταλατε ωρα της ζωης σας με την περιπτωσαρα μου και τις μικρες μου.

Στις οποιες αξιζε καλυτερη τυχη.
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Ρε κορίτσι, είσαι για πολλά χαστούκια όμως :mad:
 
Last edited:


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Hopsi δε γνωριζόμαστε, γι' αυτό παίρνω το θάρρος... όπως πήρες κι εσύ το θάρρος να τα πεις όλα αυτά.

Χέστα τα σκυλιά. Δεν είναι τα σκυλιά το κέντρο της ύπαρξής σου, εκτός αν θέλεις να γίνεις σαν κάτι μοναχικές μονόχνωτες που έχουν γάτες (κι εσύ αντί για γάτες έχεις σκύλους, δεν έχει και μεγάλη διαφορά). Δικαίωμά τους, θα μου πεις, αλλά είναι σκληρή η μοναξιά. Και μη σκας υπέρ το δέον. Ό,τι και να πάθεις αυτά δεν χάνονται, καβαλιεράκια τρισχαριτωμένα είναι, αλλά και να χαθούν... ξέρεις κάτι?
Είναι σταγόνα στον ωκεανό.

Εμείς οι ίδιοι είμαστε σταγόνα στον ωκεανό, δεν αξίζουμε τίποτα, εκατομμύρια άνθρωποι ζουν και πεθαίνουν στη μιζέρια, στη φτώχια, την αρρώστια, πριν προλάβουν να δουν έστω μισή απ' τις χαρές της ζωής. Το πρώην αφεντικό μου, που ήταν και θεοσεβούμενο (εγώ δεν είμαι) έλεγε πάντα ότι πρέπει να χαιρόμαστε για όσα έχουμε καταφέρει να έχουμε, για τα χρόνια που έχουμε ζήσει, για την αγάπη που δώσαμε και την αγάπη που λάβαμε. Αλλά κυρίως για την υγεία μας. Έχεις την υγεία σου? Αν την έχεις ξέρεις ότι πρέπει να σου δίνει ευτυχία αυτό και μόνο το γεγονός?

Αν έχεις κατάθλιψη πήγαινε να σε δει κάποιος. Αλλά η κατάθλιψη δεν επιτρέπει στον ασθενή να βιώνει τόσο έντονα τη λύπη, νομίζω. ΝΟΜΙΖΩ ότι η κατάθλιψη νεκρώνει τα συναισθήματα. Νομίζω ότι είσαι μια χαρά, φυσιολογικότατη... Οι χωρισμοί είναι μικροί θάνατοι και ακολουθούνται από περιόδους πένθους.

Ήμουν χάλια σχετικά πρόσφατα, τόσο χάλια που δεν μπορούσα καν να βγάλω βόλτα το σκύλο. Αυτό έλειπε να σκεφτώ το σκύλο. Δυσκολεύτηκε κι αυτός τότε λίγο, μαζί μου, αναγκαστικά, γιατί είμαστε αγέλη. Ευτυχώς τον εαυτό μου σκέφτηκα και του το ξεπλήρωσα του "μικρού"... αργότερα όμως. Ο σκύλος δεν κρατάει κακία, δεν απαιτεί ιδιαίτερα, δεν ψάχνεται, αλλά καταλαβαίνει όταν κάτι δεν πάει καλά. Και στις δικές σου "δεν αξίζει" ένας άνθρωπος να τις προσέχει, γιατί έχουν εσένα και μια χαρά θα τις φροντίσεις, όπως κάνεις και τώρα, καλύτερα απ' τη συντριπτική πλειοψηφία των σκύλων στην Ελλάδα. Σε σένα αξίζει.
 
Last edited:


Hopsi

Well-Known Member
9 Φεβρουαρίου 2010
1.182
1
εξωτική Αθήνα
Λιζα και γι αυτο νιωθω τυψεις...που με εχει παρει απο κατω και δεν τις βγαζω καν βολτα...μια φορα τη μερα μονο...χρονο εχω...κατι αλλο μου λειπει...και τις εχω μεσα.
Ξερω, φαυλος κυκλος. ΞΕΡΩ! και ; τι κανω; τιποτα! τιποτα!η ανωμαλη, αντι να βγω εξω να χαρω μια ασφαλτωμενη εστω βολτα, εμαθα στη Λεηλα να πηγαινει εφημεριδες διοτι δεν τις βγαζω πια...Ουτε να ντυθω θελω ουτε τιποτα....Μονο οταν ειναι να παω σε πετσοπ χαιρομαι. Χοντος;;; που εισαι χοντος;;; μιχαλακοπουλου; τζιφος.
Δεν ειναι ο χωρισμος το θεμα...Ειναι που μενω μονη μου, μενω, ζω μονη μου. Με δυο σκυλια...και με εχει παρει απο κατω(σωωωωωωωωωωωωπα! τι μας λες ρε κοπελια;;)
φοβαμαι τοσο το αυριο που σκεφτομαι να δωσω τα κοριτσια μου! και μετα λεω, αν ειναι ετσι, να φουνταρω καλυτερα!και μετα παλι λεω δες το καλο τους. και μετα λεω, ναι αλλα εσυ μετα θα μαραζωσεις εντελως. θα χασεις καθε φως, καιε χαμογελο.καθε παρεα.

ΚΑι τις κλεινω μαζι μου...και με μισω...και νιωθω λιγη. και οσο πιο λιγη νιωθω για εκεινες, τοσο πιο μεσα μενω...
Φαυλος κυκλος
ΤΟ ΞΕΡΩ.
Ρε εβελυν, μην δινεις τοσα για τις μικρες απλα, μην παρεις την πιο ακριβη ξηρα, μην παρεις την καλυτερη αμπουλα, το καλυτερο αιθεριο, το , το , το.
Οκ. Ναι. Ελα μου ομως που ειναι αυτες που με κανουν να αναπνεω; ειναι το λιγοτερο που μπορω να δωσω...
Βγαλτες βολτα, αυτο θα το εκτιμησουν πιο πολυ και ειναι τζαμπα ηλιθια!
ΤΟ ΞΕΡΩ! αλλα δεν μπορω...καρφωμενα τα ποδια μου στη γη...βημα δεν κανουν ωρες ωρες...

Τελος παντων.

Το πιο πιθανο ειναι να με μισησω ντιπ που καθομαι και τα λεω ολα αυτα...Ειναι η ελπιδα ομως οτι θα φυγει. θα φυγει αυτο ολο που μηνες τωρα σκοτεινιαζει τα παντα γυρω μου.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Mϊα σκέψη μου ακόμη.
Μην διανοηθείς να δώσεις τις μικρές σου για το καλό τους. Το καλό τους είσαι εσύ και δεν θα βρουν καλύτερο.
Αν δίνοντας τες βοηθήσει εσένα αυτό είναι άλλη ιστορία..Μην θρέφεις ανόητες ενοχές και τύψεις. Θα τις ξαναβγάζεις βόλτες όταν θα νοιώσεις καλύτερα. Είναι από τα λίγα τυχερά σκυλιά στην ελλάδα, αυτό αρκεί να σκεφτεσαι και τίποτε αλλο.
 


Status
Κλειδωμένο θέμα