Νέος ιδιοκτήτης Χάσκι... 30 ημερών.






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Kαλως ηρθε λοιπον, να τον χαιρεσαι. Προσοχη να γινουν τα εμβολια και ολα οσα χρειαζονται, μεχρι να μην κινδυνευει το κουταβι απο ασθενειες.
 


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
θενκ γιου..εχει κανει ηδη πρωτο εμβολιο..τα υπολοιπα μου σημειωσε ο κτηνιατρος ποτε ειναι να γινουν :)
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Νά τον χαίρεσαι. Είναι πραγματικά πανέμορφο. Τι ματάκια εκπληκτικα που έχει. Πολύ όμορφα σκυλιά.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Να το χαίρεσαι φαίνεται πάρα πολύ μωράκι, πόσο είναι?
Ελπίζω τα γρασίδια στις φωτογραφίες να είναι ο κήπος σου, θεωρώ πάρα πολύ μεγάλο ρίσκο να βγάζεις έξω το κουταβάκι σου που έχει κάνει μόνο το πρώτο εμβόλιο.

Καλή ζωή να εχετε!
 


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
λαρα ναι,ο κηπος μου ειναι,και ειναι περιφραγμενος..Την υπολοιπη μερα ειναι η μεσα και λιωνει στον υπνο..Απλα βγηκαμε να παιξουμε λιγο να ξεδωσει το μικρο :)
σ ευχαριστουμε πολυ!!:)
 


Groenendael

Well-Known Member
24 Φεβρουαρίου 2012
194
1
Δυτική Αττική
καλώς τον!!να τον χαίρεσαι και να έχεις καλά χρόνια μαζί του!! απο πού το πήρες??να μην το βγάζεις έξω αφού δεν έχουν ολοκληρωθεί τα εμβόλια κάνε λίγο υπομονή!! κούταβος τρελός!!πόσο είναι?
 


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
30 κατι ημερων..απο ιδιωτη τον πηρα..ειπα να τον βγαλω γιατι γκρινιαζε μεσα στο σπιτι και θεωρησα σωστο να τον βγαλω λιγο να περπατησει γιατι ηταν στο κλουβακι συνεχεια..θα του τα περιορισω λοιπον τοτε :)
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Πολυ μικρο το πηρες.
Κανονικά κατω απο 60 ημερων δεν πρεπει -και βασει νομου- να φευγει το κουταβι απο τη μανα του.
Μπορει να εχει προβληματα υγιειας και συμπεριφοράς.

Πες στον ιδιωτη να αλλάξει χομπυ ή αν θες δως μου ενα email/τηλ να του το πω εγω με τον δικο μου, μοναδικο, διακριτικο τροπο.

Να σου ζησει.
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Αχ είναι πάρα πολύ μικρό μωρέ, δέν έπρεπε νά το απομακρύνετε από τη μαμά του από τώρα. Πάρα πολύ προσοχή χρειάζεται σε αυτή την ηλικία αλλά το σοφότερο όλων θα ήταν νά έμενε στη μαμά του γιά ένα μήνα ακόμα τουλάχιστον. Και γιά θέμα υγείας αλλά και συμπεριφοράς.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
Πολυ μικρο το πηρες.
Κανονικά κατω απο 60 ημερων δεν πρεπει -και βασει νομου- να φευγει το κουταβι απο τη μανα του.
Μπορει να εχει προβληματα υγιειας και συμπεριφοράς.

Πες στον ιδιωτη να αλλάξει χομπυ ή αν θες δως μου ενα email/τηλ να του το πω εγω με τον δικο μου, μοναδικο, διακριτικο τροπο.

Να σου ζησει.
Ναι το ξερω αλλα εγιναν καποια περιστατικα οποτε παρελαβα ποιο νωρις..Προβληματα υγειας ελπιζω να μην βγαλουμε..Σ ευχαριστω για την προθυμια,,δεν χρειαζετε..:)
 
Last edited:


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Ναι το ξερω αλλα εγιναν καποια περιστατικα οποτε παρελαβα ποιο νωρις..Προβληματα υγειας ελπιζω να μην βγαλουμε..Σ ευχαριστω για την προυθμια,,δεν χρειαζετε..:)
Kι ομως χρειαζεται αλλα τι να λεμε τωρα. Μην σε ξενερωσω μεσα στη χαρα σου.
Και παλι καλοριζικο και καλοταξιδο. Τι μοντελο ειναι;
 






PANOS-LAB

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2010
225
0
Χανιά
Εσυ θα μας τρελανεις τελειως!!! Στις 3-2-2012 εγραφες αυτο το μηνυμα:
Το σκυλι ακυρωθηκε χθες βραδι διοτι μου τηλεφωνησαν απο κοντινη περιοχη για μια αγγελια που ζητουσα κουταβι και χαριζουν 7μηνο καθαροαιμο χασκι με ολα τα χαρτια λογο αναχωρησης στο εξωτερικο...Μου ειπαν απλα οτι πρεπει να δηλωσω το τσιπακι στο ονομα μου η κατι τετοιο τελοσπαντων..Θα τα μαθω σημερα απο κοντα..Παρακαλω τον admin να κλειδωσει η να διαγραψει το thread..Καλημερα
Τωρα μας λες οτι τελικα πηρες απο ιδιωτη και 30 ημερων κιολας?
Τι να πω ....... απλα Καλη Τυχη!
 
Last edited by a moderator:


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
Εσυ θα μας τρελανεις τελειως!!! Στις 3-2-2012 εγραφες αυτο το μηνυμα:
Το σκυλι ακυρωθηκε χθες βραδι διοτι μου τηλεφωνησαν απο κοντινη περιοχη για μια αγγελια που ζητουσα κουταβι και χαριζουν 7μηνο καθαροαιμο χασκι με ολα τα χαρτια λογο αναχωρησης στο εξωτερικο...Μου ειπαν απλα οτι πρεπει να δηλωσω το τσιπακι στο ονομα μου η κατι τετοιο τελοσπαντων..Θα τα μαθω σημερα απο κοντα..Παρακαλω τον admin να κλειδωσει η να διαγραψει το thread..Καλημερα "

Τωρα μας λες οτι τελικα πηρες απο ιδιωτη και 30 ημερων κιολας?
Τι να πω ....... απλα Καλη Τυχη!
Ζητησα υποδειξεις??Που κολλαει αυτο που μ λες?Η επιλογη ειναι καθαρα δικη μου και δεν νομιζω να πεφτει λογο σε κανεναν απο κει και περα..Ανοιξα το thread για να βαλω τις φωτος απ το κουταβι..Οχι για να μου κανει ο καθε καλοθελητης μαθηματα ηθικης..
 
Last edited by a moderator:






arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
πω πω τρελή φάτσα και τέλεια ματάκια!!! Να τον χαίρεσαι και να τον προσέχεις :).