Νέο μέλος βοήθεια για Jack Russell


Nso

Member
26 Αυγούστου 2010
11
0
Πήρα και τηλέφωνο και μίλησα ήταν πολύ ευγενική κυρία απλά όπως μου εξήγησε οτι έχει ένα θέμα αν ενδιαφέρομαι θα πρέπει να περιμένω εως το Μαιο του 2011..
Ναι biggbilly το να πηγαίνει 2-3 φορές την μέρα βόλτα δεν είναι θέμα..
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
πάρε αν θες και ένα τηλέφωνο τον ΚΟΕ και πες τους να σου στείλουν μια λίστα με τα εκτροφεία
καλό είναι να έχεις και μια δεύτερη γνώμη!!
ΤΗΛ: 210 8145165
 




Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Όχι αυτό! Αν δεις με πόσες φυλές ασχολείται θα καταλάβεις πως μόνο εκτροφείο δεν είναι... Είναι σαν να αγοράζεις από pet shop δυστυχώς,,,,,
 




Nso

Member
26 Αυγούστου 2010
11
0
θα περιμένω και αύριο τότε γιατί απο google δεν εχω βρεί κάτι άλλο και φοβάμαι πως δεν εχω και μεγάλες ελπίδες..
 


Nso

Member
26 Αυγούστου 2010
11
0
Πήρα 2 φορές τηλέφωνο την παρασκευή για να μου δώσουν τα τηλέφωνα για τα εκτροφεία και τις δυο φορές μου είπανε θα μου τα στείλουνε με e-mail αλλά τίποτα..
Θα ξαναπάρω Δευτέρα να δω ...
Αν πάντως κανείς ξέρει κανένα καλό εκτροφείο ας το πει ...
Ευχαριστώ πολύ για όλα..
 


Argos

Active Member
7 Μαϊου 2011
44
0
Βασικό! Οτι είπε ο Biggbilly! Σάλια δεν έχουν... αλλά μαδάνε και οι δύο μανδύες και το λειότριχο και το rought το μακρύτριχο δηλ το οποίο θέλει stripping ("μάδημα") κάθε 3-4 μήνες όπωσδήποτε
σορρυ για τηνάγνοια... τι είναι το stripping??? και χρειάζεται και στο κοντότριχο, ή μόνο στο μακρύτριχο?
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
σορρυ για τηνάγνοια... τι είναι το stripping??? και χρειάζεται και στο κοντότριχο, ή μόνο στο μακρύτριχο?
Stripping είναι μια διαδικασία περιποίησης της τρίχας σε ορισμένες φυλές που δεν κουρεύονται γίνεται <μάδημα> με ειδικό εργαλείο (κατά προτίμηση από επαγγελματία groomer) κάθε 3-4 μήμες. Το λειότριχο όχι δεν χρειάζεται αυτή τη διαδικασία αλλά μαδάει το τρίχωμα εξίσου
 


MaOuiNa

New Member
12 Μαϊου 2011
3
0
εχω και εγω τζακ ρασελ και ειναι μεσ'την τρελα ολη την ωρα αν θελετε και εχετε facebook μπειτε στην καινουρια μου σελιδα στο facebook ειναι αφιερωμενη στα jack russells σας περιμενω ολους/ες :) http://www.facebook.com/pages/-Jack-...830398?sk=wall
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Βρε MaOuiNa, μπήκες στο φόρουμ για να μας παραπέμψεις στην σελίδα σου στο facebook;;; :confused:
 






DogzLover

Well-Known Member
16 Μαϊου 2010
384
0
Neverland
Δυστυχώς το ίδιο διαπίστωσα και εγώ μόλις τώρα που άνοιξα την σελίδα....:(
Ακριβως......
(λιγο οφ)Γενικα ολα αυτα που βλεπω κατα καιρους "ψαχνει για νυφη ή γαμπρο" ειναι ιδιωτες?
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Δυστυχώς το ίδιο διαπίστωσα και εγώ μόλις τώρα που άνοιξα την σελίδα....:(
Εγω δεν την προσεξα και σε λεπτομέρεια και δυστυχως:(
 


christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Εγώ πάντως το μικρό μου θα το αφήσω... "στο ράφι". Σαν το Λάμπρο Κωνσταντάρα ένα πράγμα!! χαχαχαχαχαχαχα
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
εχω και εγω τζακ ρασελ και ειναι μεσ'την τρελα ολη την ωρα αν θελετε και εχετε facebook μπειτε στην καινουρια μου σελιδα στο facebook ειναι αφιερωμενη στα jack russells σας περιμενω ολους/ες :) http://www.facebook.com/pages/-Jack-...830398?sk=wall
H ιδέα για την ενότητα "ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ ΜΑΣ" είναι ανόητη. Αν αγαπάτε τη φυλή την προστατεύετε, δεν την καταστρέφετε με τυχαία ζευγαρώματα...
 


spiros tolis

New Member
15 Ιουλίου 2011
1
0
Ta sugekrimena skylia xriazonte megalo xoro ena spiti den einai kala gia ena skyly apos to (jack rashell) dioti apo prosopiki apopsei einai poly energeitika kai epeiseis den ta paratane katholou eukola.to diko m skili einai sketos katastrofeas kai fantasou oti exei authono xoro gia na peksei.
ama meneis sthn poly einai para poly diskola ta pratgmata dioti kathos to skili einai mikro perripou sthn ylikia (enos minon-penete minon to skuli thelei synexeia na anakaliptei oti einai gurotou.ama meneis omos sthn exoxei prepei na asxoleitheis polu prosextika me thn ekpaideusei tou mikrou
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22