Ντόμπερμαν αρσενικό ψάχνει σπίτι!


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Είναι αρσενικός, 4 ετών, καθαρόαιμος, έχει περάσει βασική εκπαίδευση. Δυστυχώς οι ιδιοκτήτες του αποφάσισαν πως δεν τον θέλουν άλλο όταν έμαθαν , ύστερα από εξέταση, πως έχει καλαζάρ. Πολύ καλός χαρακτήρας (από το λίγο που τον γνώρισα), υπάκουος, φύλακας.Ελπίζουμε να θελήσει κάποιος να τον υιοθετήσει άμεσα... Εγώ από την μεριά μου θα βοηθήσω όσο μπορώ τον καινούριο ιδιοκτήτη(εάν υπάρξει)



Για παραπάνω πληροφορίες 6976178549
 


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Ο ιδιοκτήτης του αποφάσισε πως εάν βρεθεί σπίτι να τον υιοθετήσει, τότε θα του ξεκινήσει την θεραπεία. Θα του κάνει την πρώτη δόση (πιθανον να μην χρειαστεί ξανά, γιατί είναι σε αρχικό σταδιο) και μετά θα τον δώσει.

Πρέπει όμως να βρεθεί κάποιος που να τον θέλει...
 




Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Εαν ξέρεις κάποιο τηλ, σε παρακαλώ πάρε ή δώσε μου εμένα να πάρω
 










Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Οι ιδιοκτήτες αποφάσισαν πως θα πληρώσουν την θεραπεία του σκύλου. Τον δίνουν γιατι μένουν σε διαμέρισμα στην αθήνα και η πολοικατοικία τους δεν επιτρέπει τα σκυλιά.Ο σκύλος βρισκόταν μέχρι στιγμής στο εξοχικό τους(εκτός αθηνών) και πήγαιναν συχνά και τον έβλεπαν.(του άφηναν τροφή σε ταϊστρα).
Φέτος λόγο επαγγελματικών υποχρεώσεων τους είναι αδύνατο να πηγαίνουν κάθε μέρα (που απαιτεί η θεραπεία της λεισμανίασης-zylapour πιο συγκεκριμένα), οπότε ο σκύλος δεν μπορεί να μείνει μόνος του εκεί.Γι'αυτό ψάχνουν απεγνωσμένα να τον δώσουν σε κάποιον που θα έχει την δυνατότητα να του δίνει το χάπι.
Για τις πρώτες μέρες που θα του χορηγηθεί milteforan τον φιλοξενώ κι εγώ (για περισσότερο όμως μου είναι αδύνατον.έχω ήδη 6 σκυλιά και γειτονες όχι και τόσο φιλόζωους...)
 


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Καινούριες φωτογραφίες του IVAN, μήπως κάποιος τον δει και τον ερωτευτεί...





 


Diogenes

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
155
0
32
Κομοτηνή
Αν είμουνα αυτόνομος θα τον έπαιρνα ΑΝΕΤΑ , αλλά δυστυχώς δεν μπορώ!
Αλήθεια η λεισμαν είναι σε μεγάλο βαθμό?
Καλό είναι να ξέρουν όσοι ενδιαφέρονται
 




Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
με τον ομιλο δεν εγινε τιποτα? φωτο σε κανα πετ σοπ κ κτηνιατρειο εβαλες?
Ο αριθμός πού καλούμε δεν αντιστοιχεί σε συνδρομητή του ΟΤΕ.
Έχω βάλει αγγελίες και έχω ενημερώσει αρκετά κτηνιατρεία, αλλά τίποτα ακόμη...
 


elenamagna

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2008
422
3
41
ΑΘΗΝΑ
μηπως να αρχισεις να ειδοπιεις κ κανα εκτροφειο, μη τυχων κ μπορουν να βοηθησουν σε κατι...?
α!εχω κ κατι αλλο στο μυαλο μου, κατσε να το κοιταξω κ θα σου πω!
 






Dogo

Well-Known Member
11 Μαϊου 2007
307
0
@ vasilis chios

Και πως αξιολογείτε η τεράστια ή μικρή προσφορά των φόρουμ?

Πόσα σκυλιά θέλουν σπίτι?

Πόσοι άνθρωποι μπαίνουν στα σκυλοφόρουμ?

Πόσοι από αυτούς που μπαίνουν υιοθετούν ή βοηθούν?