ΟΜΙΛΟΣ bassethound


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Γινεται μια προσπαθεια για την δημιουργια ομιλου μπασετχαουντ.λογω οτι τα μπασετακια στην ελλαδα ομως ειναι λιγα δυσκολευομαστε πολυ...γι αυτο θα παρακαλουσα οσοι εχουν μπασετ με χαρτια να ενδιαφερθουν κ να ερθουν σε επικοινωνια μαζι μου,ωστε να δηλωθουν τα σκυλακια στον κοε.ακομα και μπασετακια με ξενα χαρτια θα πρεπει να γινουν export και να δηλωθουν μετα.
οσοι παλι εχετε μπασετακια χωρις χαρτια κ ενδιαφερεστε για την βελτιωση της φυλης κ τον ομιλο θα μπορουσατε να επικοινωνισετε κ να γινεται μελη.

ευχαριστω πολυ,η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη:)
 




despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Για να δουμε ποσες απαντησεις θα παρεις!!!!!!!!! Εγω είμαι μέσα!!!! Πρεπει επιτελους να αναδειχτουν κ αλλες ρατσες στη Ελλαδα.Για να μην πω ολες!!!!!!!!
σ ευχαριστω billi.t δυστυχως δεν βλεπω μεγαλο ενδιαφερον.....
 










despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
Παιδιά καλη επιτυχία ,αλλα στην Ελλαδα κυνοφιλικα είμαστε στην εποχή του "νεαντερταλ" .
Που θα παει ομως θα ερθει και ο πολιτισμος.:)
δεν εχεις αδικο!το θεμα ειναι οτι ολοι διαμμαρτυρονται οτι δεν υπαρχει ομιλος κ τωρα που γινεται η προσπαθεια ειναι ολοι αφαντοι....:confused:
 




casinaki

New Member
20 Ιανουαρίου 2010
4
0
αθήνα
γεια σας! με λενε μαρια και ειμαι καινουρια εδω. εχω ενα μπασε 8 μηνων ισχυει το θεμα? γιατι βλεποντας τις ημερομηνιες που εγιναν οι καταχωρησεις ... :)