ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΜΑΛΩΝΩ ΛΕΡΩΝΕΙ


annazouzou

New Member
3 Φεβρουαρίου 2014
1
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΕΧΩ 1 ΘΗΛΥΚΟ ΜΑΛΤΕΖ 2 ΕΤΩΝ .ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΝΑ ΛΕΡΩΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΗΣ .ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ .ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΡΩΝΕΙ ΣΤΟ ΧΑΛΙ ΤΟΥ ΣΑΛΟΝΙΟΥ , ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΛΕΡΩΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑ ΤΗΣ . ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ , ΤΗ ΜΑΛΩΣΑ , ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΡΙΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΑΚΙ ΓΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ , ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ... ΑΥΤΗ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΜΑΛΩΝΩ ΛΕΡΩΝΕΙ ΣΤΟ ΧΑΛΙ... ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
 


underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
κατ αρχας να μη γραφεις με κεφαλαια.
κατα δευτερον καλησπέρα.

υπαρχει περισπτωση να συμβουλευτεις εκπαιδευτή;
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Αν επιτρέπεται...επί δύο χρόνια, κοιμόσασταν μαζί και απλώς ένα ωραίο βράδυ, της απαγόρευσες μαχαίρι, να το ξανακάνει;
Ε...όσο να 'ναι, κάποιο τίμημα θα πρέπει να πληρώσεις κι εσύ γι'αυτό :rolleyes:
 




Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Καλησπερα. Εχεις πολλές επιλογες
α) Σηκωσε το χαλί
β) βαλε πανες στο χαλι
γ) αυξησε τις βολτες
δ)ξαναπαρτην στο κρεβάτι
 




russellKind

Well-Known Member
14 Ιουνίου 2010
948
4
Ειναι λογικη η αντιδραση του σκυλου.Απο την αρχη πρεπει να αποφασισουμε αν θα αφηνουμε τον σκυλο να ανεβαινει σε καναπεδες και κρεβατια και αν θα κοιμαται μαζι μας.Εμαθες στον σκυλο σου να κοιμαται μαζι σου για καιρο και ξαφνικα του απαγορευσες αυτο το προνομιο.Δεν ειναι σωστο.Αν τελικα αποφασισεις να μην αφηνεις τον σκυλο να κοιμαται μαζι σου πλεον ισως χρειαστει καποιο διαστημα για να το καταλαβει.Μαλωνοντας τον σκυλο μαλλον θα του δημιουργησεις πιο πολλα προβληματα,αγχος κλπ.