Ορέστης (Black miniature Schnauzer)


Status
Κλειδωμένο θέμα




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Φους? Φουσφουρίζει καλέ το παιδί, με το αδιάβροχο?

(Αν και λίγο καθυστερημένα, σας ευχομαι να κλείσετε πολλά χρονάκια με υγιή και ευτυχισμένο Ορεστάκο)
 










chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Αλίκη μου, να τον χαίρεσαι τον μαύρο τον μουσάτο...!! Να είσαστε πάντα καλά και να μην προβληματιστείτε για τίποτα πια!!!
 




aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Χρυσούλα μου και Ναυσικά σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Μακάρι να μη ξαναπροβληματιστούμε για τίποτα άλλο πια παρά μόνο για τα πολύ βασικά... :)
Σουπι.... να σαι καλά βρεεεεε :D
 










superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
κ ο μουσιας εργασιακο ειναι.λιγο καθυστερημενο βεβεα αλλα εργασιακο.
ναι ρε αμα δεν την ελεγα δε θα τα νε πατσαβουρα...
πρεπει να εχει μεσα και σαολιν ρε χρυσουλα αφου πιανει τα φρισμπι χωρις να βλεπει απο το μαλλι
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Ναι αλλά δεν τον είπες φλοκάτη..... :p

Μα για αυτό είναι και καλό εργασιακό, γιατί κάνει σπορ και σφουγγάρισμα.... δύο σε ένα!!! ααχχαχαχαχαχαχααα....

Κούν φου γιόρκι το σκυλί (α λα κουν φου πάντα ένα πράγμα!)

Αντε και το καλοκαίρι εάν φανώ τολμηρή μπορεί και να την δείτε με άλλο....μάτι!!! ;)

(Σορρυ κοριτσάκι μου..... αλλά για να μην είμαι και εντελώς οφ τόπικ αν θες τον κάνουμε φρισμπόσκυλο τον μικρό να μάθει να τον λέει καθυστερημένο!!!! :p )
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
τι σορρυ καλέ!!!!!! mi thread su thread! make yourself at home βάλε και τα πόδια στο τραπέζι ή στο καναπέ όπου βολεύεσαι και γράψε ότι μα ότι θες για αυτο το πλάσμα!!!!!!!!

Πίστεψε με τα μισα από αυτά που κάνει η Νεφελίτα να έκανε και ο μουσιας θα ημουν ευτυχής... :) το φρισμπι είναι και αυτό στο πρόγραμμα εν καιρώ... παλεύουμε τωρα για εργασιακές βάσεις!
 








Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight