Οταν ειμαστε αρρωστοι ...


kostas33

Well-Known Member
11 Δεκεμβρίου 2009
118
0
παιδια, αν αρρωστησουμε και πχ, δεν μπορει ο συγκατοικος πχ να βγαζει το σκυλο για διαφορους λογους βολτα , η αν μενουμε μονοι, τι κανουμε; ειδικα για μεγαλο σκυλο οπως τα μαλ.;)
Τα πραγματα φιλε μου ειναι οπως στα λενε!Με χιονια με βροχες με καυσονες με πυρετο με κουραση με ολα!Εγω για μερικα χρονια δουλευα κ νυχτα!Γυρνουσα 6-7 το πρωι κ με το κουστουμι τον εβγαζα βολτα!Ακομα δεν πηρες σκυλο κ σκεφτεσαι οταν θα αρρωστησεις τι θα κανεις?Με τον σκυλο θα ζεις 365 μερες το χρονο μαζι για 10-12 χρονια!Κ μην ξεχνας οτι θα πηγενεις κ διακοπες!Τα πραγματα δεν ειναι τοσο ευκολα οσο νομιζεις!!!!
 
Last edited:


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Όπως πολύ σωστά σου είπαν και οι υπόλοιποι.. παρότι ο σκύλος σου θα γνωρίζει ότι είσαι άρρωστος θα πρέπει και εκείνος κάπως να βολευτεί..!!!


Εγώ έχω να σου πω μπράβο που τα υπολογίζεις όλα..
και που τα σκέφτεσαι..
Μπράβο που τα μελετάς και τα ζυγίζεις.., μονο σε καλο μπορούν να βγούν οι έγκαιροι υπολογισμοί..:):)
 


Diego

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2010
333
0
Στο δάσος
www.www.www
Όπως πολύ σωστά σου είπαν και οι υπόλοιποι.. παρότι ο σκύλος σου θα γνωρίζει ότι είσαι άρρωστος θα πρέπει και εκείνος κάπως να βολευτεί..!!!


Εγώ έχω να σου πω μπράβο που τα υπολογίζεις όλα..
και που τα σκέφτεσαι..
Μπράβο που τα μελετάς και τα ζυγίζεις.., μονο σε καλο μπορούν να βγούν οι έγκαιροι υπολογισμοί..:):)
θενκς ! βεβαιως και αυτα που θελουμε να θεωρουμε οτι τα "ζουμε" καλα (οχι απολυτα σωστα, αλλα καλα) πρεπει και να το κανουμε! και να βελτιονωμαστε. εγω παω παντα με την τακτικη "ερχομαι στην θεση του αλλου" .... :)
 


Diego

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2010
333
0
Στο δάσος
www.www.www
Ποιος καραφωτης ρε φιλε ειναι πολυ λιγος μπροστα μου!Για την ιστορια μετρ δουλευα!
αχ τι μου θυμισες.. ενα καλο φιλαρακι που χαθηκαμε. τι σκυλακο εχεις/ειχες; τι "θυσιες" εκανες/κανεις ;..
 


kostas33

Well-Known Member
11 Δεκεμβρίου 2009
118
0
εχω ενα pit bull το οποιο μενει στο πατρικο μου κ στο κτημα που μενω 1 rott 1 filla k 1 bullmastif!Οσο για τις θυσιες δεν μπορεις να φανταστεις αν δεν το ζησεις!Αλλα οταν γυρνας σπιτι κουρασμενος με προβληματα κ τα βλεπεις να σε περιμενουν κ να κουνανε την ουρα τους τα ξεχνας ολα!Ειναι ολα τα λεφτα!
 


ATREAS

Well-Known Member
8 Νοεμβρίου 2009
874
2
Mesogeia - Attiki
παιδιά με συγχωρείτε που επεμβαίνω αλλά προσωπικά με αμυγδαλίτιδα, 39 πυρετό και τρέμουλο σε όλο μου το σώμα έξω δεν θα έβγαινα για κανένα λόγο, μέχρι την αυλή ναι αλλά και αυτό θα μου φαινόταν βουνό :( Δηλαδή αν υποτροπιάσω και χειροτερέψω με συνέπεια να παραταθεί η ανικανότητα μου για μια σωστή βόλτα θα είναι καλύτερα; :confused:
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.711
3.885
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
παιδιά με συγχωρείτε που επεμβαίνω αλλά προσωπικά με αμυγδαλίτιδα, 39 πυρετό και τρέμουλο σε όλο μου το σώμα έξω δεν θα έβγαινα για κανένα λόγο, μέχρι την αυλή ναι
Αν ζούσες σε πολυκατοικία χωρίς αυλή;
 


ATREAS

Well-Known Member
8 Νοεμβρίου 2009
874
2
Mesogeia - Attiki
κατάλαβα τι λες και έχεις δίκιο, ίσως έχετε περισσότερες αντοχές από μένα ή εγώ δεν έχω ανακαλύψει ακόμα τις δικές μου. Πάντως ένα λόγος που απέκτησα σκυλάκι στα 30 μου είναι οτι τώρα μπήκα σε δικό μου σπίτι με αυλή.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.925
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95