Ο ορός ή το τσάϊ;


Malamatenia

Well-Known Member
12 Ιουλίου 2007
199
0
Μπράβο το κορίτσι.. εύχομαι ούτε ιωσούλα να μην πάθει τώρα πια! :p

Γι αυτό σε ρώτησα, για να δώ αν την πήρες από πετ σοπ, anyway, να είναι τυχερό και να το χαίρεσαι!! :p
 


George K

Well-Known Member
12 Νοεμβρίου 2007
1.177
48
Μεταξύ φραπελιάς και απαισιόδοξου κτηνίατρου δεν ξέρω τι είναι το χειρότερο :cuniaoo:
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: δεν ξερω πιο ειναι το χειροτερο..
ξερω πιο ειναι το καλυτερο και αυτο ειναι να βρει αλλο κτηνιατρο..

ευχομαι να μην ειναι τιποτα και χαιρομαι που παει καλυτερα..αλλα αλλαγη κτηνιατρου οτι και να γινει..
 


EVI.T

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2008
455
5
ATHENS
www.afghanhounds.gr
Καλημερα και απο μενα αντωνη.μην την βγαζεις βολτα τη μικρη γιατι ειναι ανεμβολιαστη ακομα και εξασθενημενη απο την γαστρεντεριτιδα.το τελευταιο που θα ηθελες τωρα ειναι να αρπαξει κατι αλλο!!! :eek:
 


antonis_xl

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2008
92
0
Λιπων η Φοιβη είναι καλα πλέον και μας εχει ξετρελάνει όλους σε 2 μέρες είναι προγραμματισμένο και το εμβόλιο της και πλέον απολαμβάνουμε παιχνίδια στην αυλή -εχει και καλό καιρό- είναι απίστευτο με τοσους απαισιόδοξους γυρο της (κτηνιατρο-ιδιοκτιτη pet shop ακομα και εγώ εχασα το κουράγιο μου σε καπιεσ στιγμες) πως κατάφερε και επιβίοσε. Εχω να κοιμηθω καμια εβδομαδα βεβαια αλλα χαλαλι της.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Μήπως θα πρέπει να αποφύγετε τον εμβολιασμό προς το παρόν? Ο κτηνίατρος τι σου έχει πει?
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
antonis_xl said:
Και η Φοιβη μου σημερα εκανε ΠΑΛΙ διαρροια αυτη τη φορα με αίμα και εμμετο παρόλο που ειχαμε ξεπερασει το προβλημε της πρωτης εβδομάδας μαζι, ειναι όμως ευδιάθετη.
Αγχώθηκα :(
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
ROTTIE said:
Αντώνη, δεν θέλω να σε αγχώσω, αλλά οι εμετοί και η αιμορραγική διάρροια είναι ανησυχητικά σημάδια.
Εάν το κουτάβι, συν τοις άλλοις, κατά τη διάρκεια της ημέρας παρουσιάσει μειωμένη διάθεση, πυρετό και είναι ανορεκτο, κάθε λεπτό που θα περνάει είναι θα είναι πολύτιμο. Πήγαινε το ΑΜΕΣΑ στον κτηνίατρο.