Ο σκύλος Phelps απλά υπέροχος






foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
ΧΑχαχα!!!
Έλεγε από μέσα του...τώρα θα με ρίξουν στο νερό, τώρα θα με ρίξουν στο νερό....Ας ξεκινήσω να κολυμπάω να είμαι έτοιμος!!!
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
όλα τα μικρόσωμα σκυλιά που είχα ποτέ πάει να βάλω στο νερό έτσι ακριβώς αντιδρούσαν...και μόλις έπεφταν στο νερό λές και ήταν πυξίδα που δείχνει την ακτή-κατευθείαν στροφή και έξω
 


valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Παιδια ετσι κανει κι ο δικος μου μεχρι να τον βαλουμε στο νερο,στην πισινα που κανουμε φυσικοθεραπεια αλλα μολις μπει ειναι δεινος κολυμβητης το αστερι μου!!!!!! Θα προσπαθησω να ανεβασω βιντεο να τον θαυμασετε χαχα
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
χαχααα ετσι ακριβως και η Ζηνα μου. Πυξιδα. Γι αυτο ποτέ δεν την παροτρυνα να κανει μπανιο. Βρεχει λιγο τα ποδαρακια της και την κοπαναει.
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ααααα άρη βλέπω έχουμε πολλά κοινά!!!! :lol:

πολύ πολύ να πάει μέχρι εκεί που σκάει το κύμα και όπως έρχεται να παίζει κυνηγητό με το νερό
 










valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Μια χαρά βλέπω να τα πηγαίνει!
Τι σας λένε οι γιατροί;
Λοιπον, καναμε την εγχειρηση 10/03 και μετα απο 7 μερες ξεκινησε κολυμπι.Κανει στανταρ 2-3 φορες την εβδομαδα.Το ποδι του τωρα το παταει κανονικα οταν περπαταει στο δρομο, μονο σε γρασιδι ή χωμα μερικες φορες ψιλοκουτσαινει, δεν ξερω μαλλον τον ενοχλει που ειναι πιο ανωμαλο το εδαφος.Ο γιατρος ειπε οτι παει πολυ καλα και στους 3 μηνες περιπου θα ειναι τελειως καλα.Αυτη τη στιγμη μπορει και ανεβοκατεβαινει σκαλια, τρεχει, παιζει, ολα τα κανει, μονο που ακομα δε μπορει να ανεβει στο κρεβατι, του εχω βαλει σκαλοπατι..
κοκονι κολυμπαει στο ιδιο μερος γιατι υπαρχει μηχανισμος μεσα στην πισινα σαν υδρομασαζ και στελνει με δυναμη το νερο και αυτος προσπαθει να φτασει στην ακρη και δε μπορει οποτε μενει στο ιδιο μερος.Τη στιγμη ομως που του λεει η κοπελα να βγει εξω κανει σπριντ και φτανει στη ραμπα χαχα!!!
 










Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Βρε το Μπλανκι! Εξαιρετος κολυμβητης και τσαμπουκας! Στο Ντιεγκο εκανε τον καμποσο τις προαλες! Πολυ γλυκας!
Ειδα ποσο τον αγαπατε και τον προσεχετε! Ειμαι σιγουρη οτι πολυ συντομα θα αποκατασταθει πληρως το ποδαρακι!
 


nacho_DL

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2010
615
3
Αθηνα - Moσχατο
Τελικα βρηκατε σωσιβιιο που να του κανει??? :confused:Δεν ηξερα οτι βγαινουν τοσο μεγαλα !! XXXXXXXXL πρεπει να ειναι.:p:p

Μπραβο χαιρομαι που τα παει καλα ο Μπλανκι.:D
 


valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Ευχαριστουμε πολυ!!!!!:D:D
Το σωσιβιο το παρηγγειλε η φυσικοθεραπευτρια απο Αγγλια, σιγα μην βρισκαμε εδω περα.....:rolleyes: