Ο φοιτητής που έκαιγε σκύλους






Dio

Well-Known Member
22 Ιανουαρίου 2007
95
0
Αν είναι δυνατόν. Τι κολώπαιδο είναι αυτό ρε παιδιά, έμεινα με το στόμα ανοιχτός το έδειξα και σε όλους τους συναδερφους στιην δουλειά και όλοι γίνανε ανω κάτω με το βλαμένο. Αν είναι δυνατον δηλαδή, και τον έχουν ακόμα να περιφέρετε αυτό το....................."πράγμα" στους δρόμους της Χίος? Ε, ρε, για τι τρελάδικο είναι αυτός.
 


Panos

Member
13 Ιουνίου 2007
12
0
Το μ@λ@κισμένο το είδα και έγω, άλλα αυτός δεν θέλει μηνύσεις και άλλες τετοιές πολιτίσμένες αηδίες αλλά βιτριόλη στην μούρη όπως παλιά!

Συγνώμη για τα ''γαλλικά'' μου αλλά αγάνακτησα άλλο πράμα να άκους για κτήνωδιες και άλλο να το βλέπεις και είδίκα κάπου που οι περισσότεροι χρήστες είναι παίδια.

Α Η Δ Ι Α ! @ ! @ ! @ !


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 




kles

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2007
46
0
Απ ότι κατάλαβα, σε κάποιο άλλο φόρουμ που το είδα, ΗΤΑΝ ΔΙΚΟΣ ΤΟΥ Ο ΣΚΥΛΟΣ η δεν κατάλαβα καλά ??
 




kles

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2007
46
0
Το περίεργο είναι οτι ενώ έχει βουήξει το ίντερνετ εδώ και καιρό με το θέμα, δεν υπάρχουν νεώτερα.Δεν ξέρουμε τι απέγινε το θέμα.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Σε αυτή τη χώρα το κάθε «θαύμα» κρατάει τρεις ημέρες φίλοι μου! Μάλλον ευθύνεται το ότι οι Έλληνες έχουμε μνήμη χρυσόψαρου… :(
 


kles

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2007
46
0
ROTTIE said:
Σε αυτή τη χώρα το κάθε «θαύμα» κρατάει τρεις ημέρες φίλοι μου! Μάλλον ευθύνεται το ότι οι Έλληνες έχουμε μνήμη χρυσόψαρου… :(
Θα συμφωνήσω μαζί σου απολυτώτατα. :!: :!: :!:
 


LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Απ'οτι διαβασα αφου διεφυγε το αυτοφωρο, στην συνεχεια διεφυγε στο Λονδινο για τις σπουδες του (το τερατουργημα της φυσης) και δεν εμφανιζονται ιχνη του πουθενα.Βεβαια εχει σχηματιστει δικογραφια εις βαρος του αλλα και τι εγινε??? :evil: :evil:
 


kles

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2007
46
0
Αν τυχόν, μάθουν οι άγγλοι τι έκανε, την έβαψε ο μεγάλος.
Εκεί είναι ιστερικοί με τα ζώα και ειδικότερα με τα σκυλιά.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22