Ο BLADE ΜΟΥ!!!!






Simeonaras

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2008
176
0
πλακακι εξω ετσι? γιατι για μεσα στο σπιτι τωρα εχει χαλια :lol: επειδη ειμαι σε πολη που δυστυχος το μονο παρκο για παιχνιδι ειναι τιγκα στους ναρκομανεις τον παιζω πανω στην ταρατσα μου οταν εχει καλο καιρο αλλιως τα σαβατοκυριακα που εχει καλο καιρο παμε στο βουνο για παρτυ μας!
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
και δεν φοβάσε μην σε δουν οι γείτονες που τον παίζεις έξω :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

τα δόντια πρόσεχε με το τράβηγμα μην έχεις προβλήματα
 






denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Πολύ ωραίος είναι ... :D :D

τραβάς αρκετά δυνατά για την ηλικία του ...
το πλακάκι το βλέπω και παθαίνω εγκεφαλικό ...

επίσης άρχισε να τον περπατάς παραπάνω ... :wink:
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
απεφευγε τα πλακακια οσο ειναι νωρις.μην τον αφηνεις να τρεχει ,και μην παιζετε tag of war .περπατημα ,τρεξιμο, παιχνιδια εξω.
 


Simeonaras

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2008
176
0
makis:εχει εδω και μια εβδομαδα που τα αλλαζει και δεν θα του το ξανακανω μεχρι να γινουν οσο γερα χρειαζεται!!

denis:γιατι λες περπατημα? για τα πλακακια εξηγησα δεν τραβαω πολυ θα τον δειτε και σε αλλα βιντεο. και γεροι να ειμαστε θα τον δειτε και στο τελος! το ψαχνω οσο μπορω

oscar: τι εχει το tag of war? του αρεσει πολυ!! εξαλου ολο σε κοσμο ειναι δεν τον φοβαμαι απο θεμα κοινονικοποιησης!

υ.γ καθε συμβουλη ομως ειναι σεβαστη και παντα βοηθητικη ευχαριστω
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Περπάτημα γιατί έχει χαλαρά πέλματα και πεσμένα μετατάρσια.
Καλύτερα βότσαλο (αμφισβητούμενο), μετά χαλίκι - άσφαλτο ... ότι μπορείς - και χώμα καλό είναι ... ελεύθερη βόλτα στο βουνό, υγεία και ανοίγει και το στήθος ... :wink:
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
βαζει δυναμη στα μπροστινα,ριχνει και το βαρος εμπρος..ανοιγουν τα πελματα .μαθε να παιζεις ειναι ωραιο παιχνιδι αλλα οχι σε πλακακι!! χωμα ναι.
 






Simeonaras

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2008
176
0
θα σας πω γιατι το επαθε! εδω που ειμαι οι πιο καλες τροφες ειναι eukanuba hills δεν εχουμε origen δυστιχος! λοιπον οτι θα σας πω μου το ειπε ο κτηνιατρος μου.

οταν τον πηρα ηταν 3 κιλα εγω ακολουθισα πιστα την δοσολογια της eukanuba (συν βιταμηνες και ασβεστιο) καικαθε εβδομαδα επερνε 1 κιλο μεσα σε ενα μηνα εγινε 7 κιλα! οποτε λογο του αποτομου βαρους εκατσε! τωρα τον καναμε λιγο διαιτα και τον δινω αρθροξιλιν για να επανελθει!

ειναι σαν εγω απο 100 κιλα σε ενα μηνα να εγινα 200 φανταστητε τι θα παθεναν τα ποδια μου!
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
(συν βιταμηνες και ασβεστιο)
[-X To μισό του μισού από ότι κανονικά αναλογεί ΑΝ επιμένεις ...

Το σκυλί αδύνατο (όχι πάρα πολύ)

Και περπάτημα ... αλλιώς τώρα δεν ''ξανασηκώνονται'' επειδή ελάφρυνε ...

Πάρε Royal αν βρείς ...
 




Simeonaras

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2008
176
0
To μισό του μισού από ότι κανονικά αναλογεί ΑΝ επιμένεις ... <δηλαδη?>

απιστευτο αλλα και η ρογιαλ δυσεβρετη ειναι! τεσπα ο γιατρος μου ειναι ο καλυτερος εδω και εχω δει αλλα σκυλια που εχει χτισει και ειναι τελοια οποτε ελπιζω να εχω την ιδια καταληξη! εξαλου εχω ολη την διαθεση για τα καλητερα για αυτον!
υ.γ. στο βιντεο ειναι πριν κανενα μηνα τωρα εχει διωρθωθει αρκετα αλλα εχουμε δρομο!
ευχαριστω παντος ρε παιδια!
 


Simeonaras

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2008
176
0
denis said:
Είσαι πονηρός όμως ...

αφού

τωρα τον καναμε λιγο διαιτα και τον δινω αρθροξιλιν για να επανελθει!
γιατί

denis:γιατι λες περπατημα?
διασταυρώνεις??? :lol: :lol: :lol:
μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι!! :lol: οχι νομιζα οτι τον ελεγες χοντρουλι για αυτο!

γιατι λογο τις εξηγησης που ειχα (βαρος) δεν φανταστηκα κατι αλλο!!
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Είναι κούκλος ο μικρός! Να τον χαίρεσαι Simeonaras! :D
Η μόνη ένσταση που έχω είναι στα αφτιά… Γιατί του τα έκοψες του κακομοίρη?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.129
Μηνύματα
896.015
Μέλη
19.940
Νεότερο μέλος
desps