Παραπονα για τα κακα σκυλου


manin

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2012
449
250
Στα φοβερά Ανω Λιόσια Αττικής...:rolleyes:
Γειτονάκι είσαι;;;

Εννοώ από που παίρνεις τις σακούλες...
Αν είναι κι αυτό εδώ, πολύ καλά...
 


wizardsm

Well-Known Member
1 Μαϊου 2013
268
1
εγω εχω κατι σακουλακια διαφανα για τον κηπο αλλα οταν τον βγαζω βολτες δεν θα ειναι λιγο αβολο να ειναι διαφανο το σακουλακι με τα σκ@τα? :p απο που περνετε χρωματιστες ή μαυρες?
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Eγώ έχω δοκιμάσει πολλά σακουλάκια πετ σοπ μέχρι που βρήκα τα τέλεια για μένα. Κόβονται πανεύκολα, πράγμα πολύ βασικό γιατί όταν ταλαιπωρείσαι για να τα κόψεις κάνουν τρύπες και βρίσκεσαι με το σκατουλάκι πάνω στο μανικιούρ! :p
Eίναι αυτά και πλέον τα έχουν πολλά πετ σοπ :p
 


LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Εγώ χρησιμοποιώ πλαστικά διάφανα γάντια -όπως αυτά που περιέχονται στις βαφές μαλλιών, όχι τα λευκά χειρουργικά.
Σκέφτομαι όμως να πάρω σακκουλάκια για να έχω σίγουρα μαζί μου και εφεδρικά στο λουρί.
Οπότε να ρωτήσω σε αυτές τις θήκες για τα σακκουλάκια που μπαίνουν στο λουρί, σε σχήμα κόκαλου, μόλις τελειώσει το ρολό μπορούν να αντικατασταθούν και με σακκουλάκια άλλης εταιρίας ή πχ έχουν διαφορετικό μέγεθος και δεν ταιριάζουν;
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Eγώ έχω δοκιμάσει πολλά σακουλάκια πετ σοπ μέχρι που βρήκα τα τέλεια για μένα. Κόβονται πανεύκολα, πράγμα πολύ βασικό γιατί όταν ταλαιπωρείσαι για να τα κόψεις κάνουν τρύπες και βρίσκεσαι με το σκατουλάκι πάνω στο μανικιούρ! :p
Eίναι αυτά και πλέον τα έχουν πολλά πετ σοπ :p
Σε βολευουν οταν κανει κακα ο Ελβις? Γιατι ειναι αρκετα μικρα, πιο μικρα απο αυτα του τζαμπο!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Όταν έχω και τα δύο σκυλιά μαζί μου αν τα κάνουν συγχρόνως με ένα μαζεύω και των δύο. Δεν είναι καθόλου μικρά, δεν ξέρω το μέγεθος του Jumbo. :)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.914
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight