Παρεα απο Βυρωνα- Καρεα- Καισαριανη?


dixxy

Active Member
15 Οκτωβρίου 2012
35
0
athens
Το σκυλούνι μου και εγώ ψάχνουμε παρέα για κοινωνικοποίηση απ τις παραπάνω περιοχές για βόλτες στο Σκοπευτηριο η σε οποιοδήποτε αλλο πάρκο απ αυτα που έχουμε εδώ. Ονομαζομαι σανελ και είμαι 7 μηνών μαλτεζ.Θέλω τον χρονο μου στις γνωριμιες αλλα ποτε μεχρι στιγμης δεν εχω δειξει σημαδια επιθετικοτητας σε κανεναν.Εχω υπομονη και θελω παρα πολυ να παιξω.Οσοι θέλετε μπορούμε να κανουμε παρέα και βόλτες.
 




dixxy

Active Member
15 Οκτωβρίου 2012
35
0
athens
Χρόνια πολλά!!ναι αμέ!που πάτε στην Ηλιούπολη βόλτα?Εχει πάρκο η κάτι με περίφραξη?
 


rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε, εμείς πάμε καθημερινά στο πάρκο πριν το νεκροταφείο της Αγ Μαρίνας τα σκ που έχουμε περισσότερο χρόνο πάμε στο λόφο πάνω από το γήπεδο της διάνα, στα σχολεία του καρέα από κάτω, εκεί τον αφήνω ελεύθερο, στο πάρκο πάντα με λουρί.
 


dixxy

Active Member
15 Οκτωβρίου 2012
35
0
athens
και γω με λουρί την έχω πάντα, θα ήθελα ομως να βρω ενα χώρο περιφραγμενο να την αφήνω ελεύθερη για λίγο να τρέξει που της αρέσει.Ωραία λοιπόν αν μπορείτε το επόμενο σ/κ το κανονίζουμε!
 


rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ξέρω κάποιους που τα πάνε σε σχολείο, τα απογεύματα που είναι κλειστά, είναι πίσω από το θέατρο βράχων, επίσης και στο θέατρο βράχων μπορείς να το πάς, εχει ένα γήπεδο τέννις κλείστο, το πρωί δεν υπάρχει ψυχή, αλλά και ελεύθερο να το αφήσεις δεν κυκλοφορεί αυτοκίνητο εκεί. Στο θέατρο από την πλευρά της Ηλιούπολής σου λέω.
 


rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Αν έχεις αυτοκίνητο μπορείς να ανέβεις στο βουνό, είτε απο την μονή της καισαριανής είτε από την αγία μαυρα, είτε απο τις ταβέρνες του καρέα, είμαστε πολύ τυχεροί που έχουμε άμεση πρόσβαση στο βουνο έχουμε τόσα πάρκα.