Περιμένοντας τον Django (Standard Schnauzer)




George.Akita

Well-Known Member
18 Φεβρουαρίου 2011
73
5
Greece
Αντε με το καλο να ερθει ο μικρος κουκλος, ο εκτροφεας ειναι τρομερος και για αυτο τον λογο τον επιλεξαμε για να παρετε το νεο σας μωρο . Οταν πατησει το ποδι του στην Κρητη περιμενουμε και αμετρητες φωτογραφιες.
 
  • Like
Reactions: Siegfried


django.

Well-Known Member
6 Απριλίου 2014
210
480
Αντε με το καλο να ερθει ο μικρος κουκλος, ο εκτροφεας ειναι τρομερος και για αυτο τον λογο τον επιλεξαμε για να παρετε το νεο σας μωρο . Οταν πατησει το ποδι του στην Κρητη περιμενουμε και αμετρητες φωτογραφιες.
Ευχαριστώ πολύ George!
Να έρθει με το καλό και μετά θα δεις...
 




django.

Well-Known Member
6 Απριλίου 2014
210
480
Με το καλό να τον δεχτείς και να έχετε καλή συμβίωση!
Ευχαριστώ πολύ Αλεξία να χαίρεσαι κι εσύ τα πανέμορφα σκυλάκια σου!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά...
 
  • Like
Reactions: Alexia


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Με το καλο να το δεχτεις και να εχει υγεια πρωτα απ'ολα! :)

Πρεπει να ειναι απιθανη φυλη, εγω εχω γνωρισει ενα σναουτσερ νανο μονο και ηταν τελεια. Εγω θα διαλεγα τον γιγαντα :D , αλλα ολα τα μεγεθη τους με την ιδιαιτερη αυτη εμφανιση ειναι πολυ επιβλητικα απο το μικρο ως το πολυ μεγαλο!
 
  • Like
Reactions: dnassib and django.


django.

Well-Known Member
6 Απριλίου 2014
210
480
Σ' ευχαριστώ πολύ nizinny!!
Ναι είναι πολύ καλή φυλή , να σου πω την αλήθεια κα γω στην αρχή για γίγαντα κοιτούσα αλλά λόγω μεγέθους σε αυτή τη φάση της ζωής μου επέλεξα το στάνταρ.
Όντως έχουν ιδιαίτερη εμφάνιση είναι ξεχωριστά, να ξέρεις ότι ο χαρακτήρας είναι και στα τρία το ίδιο μόνο το μέγεθος αλλάζει...
 
Last edited:








rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
Σ' ευχαριστώ πολύ nizinny!!
Ναι είναι πολύ καλή φυλή , να σου πω την αλήθεια κα γω στην αρχή για γίγαντα κοιτούσα αλλά λόγω μεγέθους σε αυτή τη φάση της ζωής μου επέλεξα το στάνταρ.
Όντως έχουν ιδιαίτερη εμφάνιση είναι ξεχωριστά, να ξέρεις ότι ο χαρακτήρας είναι και στα τρία το ίδιο μόνο το μέγεθος αλλάζει...
Πάντως ο δικός μου είναι κατηγορία Τύριον (Λάνιστερ).:p
Απο ότι έχω διαβάσει και τα 3μεγέθη αγαπάνε πολύ την οικογένεια και θέλουν να συμμετέχουν σε ότι κάνει το αφεντικό τους.
Από τον Django έχω μεγάλο ενδιαφέρον να μάθω νέα.
 


Siegfried

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2013
301
330
Athens-Crete
Πάντως ο δικός μου είναι κατηγορία Τύριον (Λάνιστερ).:p
Απο ότι έχω διαβάσει και τα 3μεγέθη αγαπάνε πολύ την οικογένεια και θέλουν να συμμετέχουν σε ότι κάνει το αφεντικό τους.
Από τον Django έχω μεγάλο ενδιαφέρον να μάθω νέα.
γκομενάκιας δηλαδή ..
 
  • Like
Reactions: django.










Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Με το καλό να σας έρθει ο μικρός, να είναι γερός, να τον δείτε να μεγαλώνει όπως επιθυμείτε και να σας συντροφεύει για πολλά πολλά χρόνια :)
 
  • Like
Reactions: django.


django.

Well-Known Member
6 Απριλίου 2014
210
480
Με το καλό να σας έρθει ο μικρός, να είναι γερός, να τον δείτε να μεγαλώνει όπως επιθυμείτε και να σας συντροφεύει για πολλά πολλά χρόνια :)
Σ΄ευχαριστώ πάρα πολύ να είσαι καλά!!
μακάρι να πάνε όλα καλά..
 


Beyond Wonderland

Well-Known Member
6 Μαϊου 2013
1.108
1.753
Να ζησετε μια ομορφη ζωη μαζι,να σου την κανει πατινι,και εσυ να ζητας και αλλο ! Περα απο την πλακα,ευχομαι οτι καλυτερο :)
 


django.

Well-Known Member
6 Απριλίου 2014
210
480
Να ζησετε μια ομορφη ζωη μαζι,να σου την κανει πατινι,και εσυ να ζητας και αλλο ! Περα απο την πλακα,ευχομαι οτι καλυτερο :)
χαχαχαχα μ΄εκανες και γέλασα!!:)
Καλά τα λες όμως, σ΄ευχαριστώ πάρα πολύ!!
 
  • Like
Reactions: Beyond Wonderland