Περρίτοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Φαντάζομαι δεν χρειάζεται να σας συστήσουμε τον Star του forum!!! Οι πιο πολλοί τον ξέρετε! Μετά λοιπόν απο αίτημα θαυμαστή ήρθε η ώρα να γίνει ο Πέρι ένα ευχάριστο post με ζουζουνιστές φωτογραφίες!!!
 

Attachments





katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Αυτά μου κάνετε βραδιάτικα και μετά θα ονειρεύομαι ΚΑΙ Ντογκόφατσες!! Αχ, γιατί να μην έχω και εγώ μια τέτοια φάτσα??? :):):)
 


















kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Βρε τον Περίτο.... Άργησε αλλά τα κατάφερε τελικά!!! Να'ναι καλά κι αυτός κι εσείς κι όσοι τον βοήθησαν τον υπέροχο αυτό σκύλαρο....

Ελπίζουμε να τον ξαναδούμε κι από κοντά σε καμιά βολτα! :)
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
αισιο τελος στην περιπετεια του .
Μπραβο σε οσους ασχοληθηκαν για τον κουραμπιε!
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Δεν το πιστευωωωω!! Μεσα στην χλιδα ο μουργος! Επιτελους βρηκε αυτο που του
αρμοζει, μια υπεροχη οικογενεια που θα μπορει να ξεδιπλωσει ολες του τις χαρες!
Μπραβο βρε παιδια που τον υιοθετησατε και ενα μεγαλο μπραβο και στην Αμαλια
που ενδιαφερθηκε να παει να τον σωσει απο εκει που ηταν. Respect!

Η πρωτη φωτο ειναι απλα υπεροχη! Να βλεπεις ενα γιγαντα να ζουζουνιζει!
 


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Συγκινήθηκα...... Είναι ένας κούκλος *agapoylas*....... Δεν έχει καμία σχέση με τις πρώτες φωτογραφίες!!!!!
Μπράβο σας και να τον χαίρεστε!!! Φοβερή αλλαγή!!!!
 


giouli4

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
398
0
είναι τόσο όμορφο να βλέπεις πως αλλάζει η ζωή ενος σκυλάκου μπράβο ρε παιδιά!
 


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
μπραβο σου.
το γυαλι εμενα με χαλαει λιγο,μου θυμισε τον προηγουμενο κεφτε.
 


neneia

Well-Known Member
3 Απριλίου 2012
112
30
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους και πάνω απο όλα την Αμαλία που μας εμπιστεύτηκε και μας βοηθάει συνέχεια σε όλα!!! Σήμερα ξεκινάμε την θεραπεία με milteforan και ελπιζουμε να πάνε όλα καλά και ο Περι να μηδενισει σύντομα!
zouzoune φαντάζομαι αναφέρεσαι στον προηγούμενο ιδιοκτήτη του σκύλου. Να σε ενημερώσω λοιπόν πως ο Πέρι κοιμάται μέσα στο σπίτι στο κρεβατάκι του και όχι κάτω απο λαμαρίνες, του μαγειρεύω κάθε μέρα και δεν τρώει πια αρρουραίους και ποντίκια απο την πείνα. Πέρνει τα φάρμακα που πρέπει για να γίνει καλά χωρίς να χάνει ούτε μία δόση καθώς επίσης και κρέμα για τα δερματικά του. οι μόνες ώρες που μένει μόνος του είναι απο τις 9 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι όπου μένει στην αυλή ελεύθερος και όχι δεμένος σε ένα δέντρο και όλες τις υπόλοιπες είμαστε αγκαλιά στον καναπέ. και τέλος κάνει βόλτα τουλάχιστον 4 φορές την ημέρα με αποτέλεσμα να μην κοιμάται εκεί που κάνει την ανάγκη του!!! Νομίζω πως υπάρχει ένα χάσμα στο πως είχαν οι προηγούμενοι τον Πέρι και πως εμείς! Σίγουρα δεν είμαστε τέλειοι αλλά προσπαθούμε να του δίνουμε αυτο που του αξίζει! όσον αφορά την φωτογραφία με το γυαλι φαντάζομαι όλοι το έχουμε κάνει και δεν είχε κανένα σκοπό να μειώσει τον σύντροφο μας ή να παρομοιάσει εμάς σαν ιδιοκτήτες με τους προηγούμενους που τον είχαν χ@σμένο (sorry κιολας για την εκφραση). Οπότε φαντάζομαι κάθε σύγκριση με αυτούς τους "ανθρώπους" είναι μάλλον ατυχής!!! Ο Πέρι αυτή τη στιγμή είναι μέλος της οικογένειας μας και του φερόμαστε αναλόγως. Μετά απο αυτά που περάσαμε που αρκετοί απο εδώ ξέρουνε με το προηγούμενο σκυλάκι που είχαμε, νομίζω δεν θα μπαίναμε στην διαδικασία να πάρουμε ένα σκυλάκι με καλαζάρ αν δεν ημασταν απολύτως σίγουροι πως θα κάνουμε ότι περνάει απο το χέρι μας να γίνει καλά.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Tι γλυκουλικο σκυλακι που ειναι!χαχα Φανταζομαι ολο πανω στα ποδια σας θα ξαπλωνει και μετα θα σηκωνεστε μουδιασμενοι :p:cool:

Neneia ο zouzounos ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ δεν εκανε συγκριση με τον @@. Να εισαι σιγουρη. Ειστε τελειοι! Δε θα μπορουσε να βρει καλυτερους ανθρωπους ο ψηλος! ;)
Σχολιο στυλιστικο ηταν, μη μασας, ειναι περισσοτερο του rayban style ο Φωτης μαλλον (πανε πιο πολυ στα εργασιακα γερμανικα :p)
 


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
neneia μαλλον με παρεξηγησες.φυσικα και δεν εκανα καμια συγκριση εσενα με τον προηγουμενο ιδιοκτητη.
η διαφορα ειναι εμφανης .με την λιγη ενασχοληση μου με την φυλη οι φωτογραφιες το μαρτυρουν.ηθελα απο προηγουμενο θεμα να τον κραξω αλλα δεν το εκανα.
εσυ δεν εχεις καμια σχεση και εχεις ολο το σεβασμο μου για αυτο που εκανες και συνεχιζεις να κανεις.
δεν πιστευω να υπαρχει ανθρωπος που να εγραφε καποιο πικροχολο σχολιο.
εχω ενα μικρο προβλημα με τον γραπτο λογο(οχι οτι και απο κοντα δεν εχω) που θα παει θα το διορθωσω.
καλη συνεχεια και ας μην γραφω στο θεμα την ιστορια του περιτο την παρακολουθω απο την αρχη.
καλη συμβιωση να εχετε
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22