Ποια Φυλή θα θέλατε να ήσασταν, αν ήσασταν σκύλος;






stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Απορώ που είναι η mareco :cool: και δεν μας έχει μαζέψει ήδη!!!!
Μαρέκο βόλτα είσαι ????κάτσε λίγο ακόμη έξω...:D
 


axolotl

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2011
376
0
Ανδρος
χαχα 50 κι ειμαστε ενταξει εεεε? χωρα βαλε αυτη που προτιμανε οι πλουσιοι.τωρα τι ρατσα θα ειμαι δεν ξερω ακομα.ααα ειμαι και λιγο τρελοκομειο.βοηθησα καθολου? τωρα που θα αποκτησω το σκυλακι μου και θα μαθω κι εγω καποια πραγματα θα αποφασισω τι ρατσα.αλλα η σκυλισια ζωη (εκτος των αδεσποτων) ειναι οτι πρεπει τωρα στην εποχη μας.ουτε εφοριες, ουτε δεη, ουτε μειωση μισθου, ουτε απολυσεις, ουτε νεα μετρα.
 


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
χαχα 50 κι ειμαστε ενταξει εεεε? χωρα βαλε αυτη που προτιμανε οι πλουσιοι.τωρα τι ρατσα θα ειμαι δεν ξερω ακομα.ααα ειμαι και λιγο τρελοκομειο.βοηθησα καθολου? τωρα που θα αποκτησω το σκυλακι μου και θα μαθω κι εγω καποια πραγματα θα αποφασισω τι ρατσα.αλλα η σκυλισια ζωη (εκτος των αδεσποτων) ειναι οτι πρεπει τωρα στην εποχη μας.ουτε εφοριες, ουτε δεη, ουτε μειωση μισθου, ουτε απολυσεις, ουτε νεα μετρα.
μηπος θα ηθελες να ησουν απλος ενας σκυλος που να εχει ζωη και κοτα? :D :p
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Όπως βλέπω αντιλαμβάνεστε ήδη ότι είστε οff topic.....
Το θέμα λοιπόν είναι "Ποια φυλή θα θέλατε να ήσασταν, αν ήσασταν σκύλος" οπότε προσπαθήστε να παραμείνετε σε αυτό!
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Δεν θα 'θελα να ήμουν σκύλος με τις συνθήκες αντιμετώπισης που επικρατούν!
Όποτε δεν μπορώ να διαλέξω και φυλή!
 


kimonas

Banned
Banned
8 Οκτωβρίου 2009
847
2
Αθήνα - Γαλάτσι
Δεν θα 'θελα να ήμουν σκύλος με τις συνθήκες αντιμετώπισης που επικρατούν!
Όποτε δεν μπορώ να διαλέξω και φυλή!
To θέμα :"Ποια φυλή θα θέλατε να ήσασταν, αν ήσασταν σκύλος",
http://www.dogforum.gr/v3/showthread.php?18249-%CE%A0%CE%BF%CE%B9%CE%B1-%CE%A6%CF%85%CE%BB%CE%AE-%CE%B8%CE%B1-%CE%B8%CE%AD%CE%BB%CE%B1%CF%84%CE%B5-%CE%BD%CE%B1-%CE%AE%CF%83%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD-%CE%B1%CE%BD-%CE%AE%CF%83%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%BD-%CF%83%CE%BA%CF%8D%CE%BB%CE%BF%CF%82/page9είναι στον όμορφο κόσμο της φαντασίας μας...Ας μη το εκλογικεύουμε χάνοντας την μαγεία σε αυτά τα 2-3-5-10 δευτερόλεπτα που μπορεί να διαρκεί αυτό το ταξίδι....;) ;)
ΣΠΑΣΙΚΛΑΑΑΑΑΑΑ...:p :p :p :D :D
 






kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Τι τύχη θα θέλαμε να έχουμε σαν σκύλοι ή βάση τον χαρακτήρα μας τι θα ήμασταν?
 




Teobullmastiff

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2009
4.816
3
39
Πεντελη,Αθηνα
δεν ξερω εαν μπορω να ημουν bullmastiff...εννοω,οτι με ξεπερναει σε πολλα...

δεν ξερω,χμ...ισως να ηθελα να ημουν κουραμπιες (επισημη ονομασια κατα FCI)...Westie λαικα...αλλα και παλι θα ημουν πολυ κοντος...

δεν ξερω,δεν ξερω...
 








kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
δεν ξερω εαν μπορω να ημουν bullmastiff...εννοω,οτι με ξεπερναει σε πολλα...

δεν ξερω,χμ...ισως να ηθελα να ημουν κουραμπιες (επισημη ονομασια κατα FCI)...Westie λαικα...αλλα και παλι θα ημουν πολυ κοντος...

δεν ξερω,δεν ξερω...
Μια χαρά είναι ο κουραμπιές!!!!:p:D