Πομερανιαν


Ramon

New Member
19 Σεπτεμβρίου 2009
4
0
Καλησπερα,

Ψαχνει μια φιλη μου για πομερανιαν μαυρο.
Βρηκε εναν "εκτροφεα" στην αθηνα αλλα ο ΚΟΕ δεν ηξερε τιποτα για αυτον. Της εξηγησα οτι θα ηταν σοφο να μην βιαστει και να ρωτησει εδω για να μαθει περισσοτερα.
Υπαρχει καποιος ποθ να μπορει να βοηθησει?
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Υπαρχουν αρκετοι "εκτροφεις" που δεν ειναι δηλωμενοι στον ΚΟΕ. Μπορει να ρωτησει ομως για αυτους που εχει ο Κοε να της στειλουν μια λιστα και απο εκει και επειτα να τους επισκεφθει και να δει τα σκυλια και τις εγκαταστασεις τους και μετα; να αποφασισει.
 


Ramon

New Member
19 Σεπτεμβρίου 2009
4
0
η απαντηση ηταν οτι δεν υπαρχει κανενας επισημα αναγνωρισμενος απο ΚΟΕ.
Αυτον που ειχε βρει ηταν στο Κορωπι ξερει κανενας αν ειναι Σωστος ?
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
από τη στιγμή που δεν είναι επίσημα αναγνωρισμένος από τον ΚΟΕ,σημαίνει ότι ο εκτροφέας που βρήκε δεν γράφει τις γένες του στον ΚΟΕ,άρα τα κουτάβια του δεν έχουν επίσημο πιστοποιητικό καθαροαιμίας ,άρα η φίλη σου μπορεί να ΄πληρώσει για ένα "περίπου" πομεράνιαν!!
Η γν'ωμη μου είναι , εφόσον ο ΚΟΕ σας είπε ότι δεν υπάρχει εκτροφέας Πομεράνιαν στην Ελλάδα, η να αρχίσετε να ψάχνετε για εκτροφεία εξωτερικού η να αλλάξετε φυλή η να υιοθετήσετε΄ένα μικρόσωμο σκυλάκι από κάποιο εκτροφείο
ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ,ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ PET SHOP,ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ Η SITES ΠΟΥ ΥΠΟΣΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΟΠΠΟΙΑΔΉΠΟΤΕ ΡΑΤΣΑ ΣΤΗ ΠΟΡΤΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΆ ΜΑΚΡΙΆ ΑΠΟ ΤΟΝ "ΠΕΡΙΠΟΥ"ΕΚΤΡΟΦΕΑ ΤΟΥ ΚΟΡΩΠΙΟΥ!!!
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Η γν'ωμη μου είναι , εφόσον ο ΚΟΕ σας είπε ότι δεν υπάρχει εκτροφέας Πομεράνιαν στην Ελλάδα, η να αρχίσετε να ψάχνετε για εκτροφεία εξωτερικού η να αλλάξετε φυλή η να υιοθετήσετε΄ένα μικρόσωμο σκυλάκι από κάποιο εκτροφείο
Ο δαίμων του τυπογραφείου? :confused: Μήπως εννοούσες από κάποιο σωματείο? :)
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981