Προιόντα LR...??


nikospap

Well-Known Member
2 Μαϊου 2011
62
0
Σήμερα στη καθημερινή βόλτα μας συναντήσαμε ένα κοκερ το οποίο είχε πολύ καλή εμφάμιση όσο αφορά την αφή κ την όψη του τριχώματος του κ σε ερώτηση που έκανα μου είπε ότι χρησιμοποιεί προιόντα αυτής της ενθέματι εταιρείας ...
Αργότερα βέβαια μας είπε ότι εργάζεται εκεί!
Έχει χρησιμοποιήσει κάποιος άλλος αυτά τα προίοντα?
http://www.lrworld.com/lrweb/index.php?id=37937
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Οι τιμές τους πάντως είναι ακριβές ενώ τα συστατικά τους είναι κυρίως απλά πράγματα που θα μπορούσες να δώσεις σαν τροφή.
Άσε που κάποιος που υπόσχεται ότι αν δουλέψεις γι'αυτόν θα βγάλεις πάνω από 80.000€ μηνιαίως όπως και να το κάνεις δεν μου εμπνέει ακριβώς εμπιστοσύνη... :rolleyes:
Ο γείτονας σου με την εταιρική Mercedes έβγαλε βόλτα το κόκερ? :D
 




Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Τα εχω ακουσει και σκεφτομουν σοβαρα να χρησιμοποιησω αυτο που ειναι για ενδυναμωση του ανοσοποιητικου
αλλα επειδη χρησιμοποιω κατι αλλα σκεφτηκα να μην τα επιβαρυνω πολυ τα σκυλια μου.

Scarlett σου λεει οτι κανουν δουλεια? Ποιο σκευασμα χρησιμοποιει?
 


Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Τα εχω ακουσει και σκεφτομουν σοβαρα να χρησιμοποιησω αυτο που ειναι για ενδυναμωση του ανοσοποιητικου
αλλα επειδη χρησιμοποιω κατι αλλα σκεφτηκα να μην τα επιβαρυνω πολυ τα σκυλια μου.

Scarlett σου λεει οτι κανουν δουλεια? Ποιο σκευασμα χρησιμοποιει?
Ολο για το κολοστρουμ μου λεει και ποσο καλο κανει στις γατες κλπ. κι εκεινη πινει γιατι πασχει απο ανιατη ασθενεια και την εχει βοηθησει πολυ....θες ακριβως να μαθω?
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Άσε που κάποιος που υπόσχεται ότι αν δουλέψεις γι'αυτόν θα βγάλεις πάνω από 80.000€ μηνιαίως όπως και να το κάνεις δεν μου εμπνέει ακριβώς εμπιστοσύνη... :rolleyes:
Aκριβως. Το προιον ειναι το ''οχημα'' για να μπεις στο δικτυο, ή αλλιως ''πυραμιδα''...
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Ολο για το κολοστρουμ μου λεει και ποσο καλο κανει στις γατες κλπ. κι εκεινη πινει γιατι πασχει απο ανιατη ασθενεια και την εχει βοηθησει πολυ....θες ακριβως να μαθω?
Συγνωμη για την ασχετοσυνη μου αλλα την ειναι το κολοστρουμ? Αν δεν σου κανει κοπο με ενδιαφερει και αυτο που πινει και η φιλη σου και αν δεν γινομαι αδιακριτη βοηθαει το ανοσποποιητικο?
 




Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Το πρωτόγαλα κάνει δουλιά μόνο τις πρώτες 24-48 ώρες μετά τη γέννα, μετά χάνει το έντερο την ικανότητα να απορροφά αντισώματα.
Από κει και πέρα το μόνο όφελος είναι τα κέρδη της εταιρείας.