Πρόσβαση στο rott sub


Status
Κλειδωμένο θέμα

Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Έγινε κατά λάθος αυτό;

Μεταφέρθηκαν κάποια ποστ μου στο Ροττι subforum (κακώς κατά τη γνώμη μου γιατί δεν τα έβρισκα εκτός θέματος, αντιθέτως)
όπου υπήρχε παρόμοια συζήτηση η οποία συνεχιζόταν.

Παρ'όλο που υπάρχουν ποστ μου εκεί λοιπόν, κι προσπαθούν κάποιοι να κάνουν διάλογο μαζί μου, εμένα δεν μου επιτρέπεται η πρόσβαση.

μου βγαίνει αυτό:



Dr.Zhivago, δεν σας επιτρέπεται η πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Αυτό μπορεί να συμβαίνει για έναν από τους παρακάτω λόγους:
  1. Ο λογαριασμός σας ίσως δε διαθέτει τα προνόμια που απαιτούνται για να έχετε πρόσβαση σε αυτή τη σελίδα. Μήπως προσπαθείτε να επεξεργαστείτε το μήνυμα κάποιου άλλου χρήστη, να αποκτήσετε πρόσβαση σε χαρακτηριστικά των διαχειριστών ή ενός άλλου συστήματος προνομίων;
  2. Αν προσπαθείτε να καταχωρήσετε μήνυμα, ίσως οι διαχειριστές έχουν απενεργοποιήσει το λογαριασμό σας ή απλά αυτός ακόμη δεν έχει ενεργοποιηθεί.
 
Last edited by a moderator:


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Διάβασε εδώ: http://www.dogforum.gr/v2/showthread.php?t=863

Από admin:
Για όλους τους παραπάνω λόγους η συμμετοχή των μελών στο rottweiler subforum θα γίνεται κατόπιν αίτησης στον υπεύθυνο administrator του usergroup, με προσωπικό μήνυμα, όπου θα αναφέρονται τα προσωπικά στοιχεία του χρήστη (ονοματεπώνυμο-τηλέφωνο)
 
Last edited:


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Μάλιστα.

Άρα, ΠΡΙΝ μετακομίσουν τα ποστ μου (η και καθώς) δεν θα έπρεπει να με καλέσουν ή γράψουν αυτόματα στο φόρουμ των Ρόττι;

Και αν δεν με ήθελαν "μέλος" (γιατί τ' όνομά μου και τα στοιχεία μου τα έχουν από παλαιότερα ποστ) κακώς μετέφεραν δικά μου λόγια εκεί που δεν μπορώ να συνεχίσω να συμετέχω στο θέμα.

Ας τα έσβηναν καλύτερα εξ' αρχής (μ'αυτό πραγματικά δεν θα είχα τόσο πρόβλημα).
 


Alexandra

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2008
794
1
Athens
Εγώ να ρωτήσω κάτι άλλο? Διευκρίνηση βασικά.

Εγώ που δεν είμαι εκτροφέας, εκπαιδευτής ή κάτοχος ροτ, και δεν έχω προς το παρόν όνειρο να αποκτήσω ροτ, που μπορώ να ρωτάω τις απορίες μου εφόσον δε μου επιτρέπεται η πρόσβαση στο subforoum?
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Eγω παλι εστω οτι καταλαβαινω να ειναι στο σαμπφορουμ μονο οι ροτβαιλεραδες. Αλλα δεν καταλαβαινω πως, οταν γινεται μια συζητηση για Ροτ που συμμετεχουν οι εκτος σαμπφορουμ, θεωρειται η συζητηση επαναληψη και μεταφερεται το θεμα σε προυπαρχον του σαμπφορουμ που δεν εχουμε προσβαση οι πιο πολλοι.:confused::confused:
 


Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Eγω παλι εστω οτι καταλαβαινω να ειναι στο σαμπφορουμ μονο οι ροτβαιλεραδες. Αλλα δεν καταλαβαινω πως, οταν γινεται μια συζητηση για Ροτ που συμμετεχουν οι εκτος σαμπφορουμ, θεωρειται η συζητηση επαναληψη και μεταφερεται το θεμα σε προυπαρχον του σαμπφορουμ που δεν εχουμε προσβαση οι πιο πολλοι.:confused::confused:
Ακριβώς.
Αν και δεν είναι (θεωρητικά) μόνο για ροττάδες το σαμπ.
Η Fainomenon δεν είναι "ροττού" (απλώς γράφτηκε προφανώς).

Τα υπόλοιπα που λες όμως παραμένουν ΑΞΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.
Να γραφτείς μόνο για μία συζήτηση;
Και οι υπόλοιποι ; Που να ξέρουν για το θέμα (ότι προϊπάρχει στο "απαγορευμένο" σαμπ και να πάνε να το ψάξουν;

Αρα το "εκτός θέματος" των ποστ μου είναι κάτι σχετικό...

Και εγώ; Με αναγκάζουν με το ζόρι να γίνω μέλος στο σαμπ για να μπορώ να συνεχίσω ;
Mπερδεύτικα.
 


FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
ναι γραφτηκα. Προτεινω να γραφτουν ολοι οσοι θελουν να συμμετασχουν στη συζητηση. Διαφωνω εντονα, καθετα, οριζοντια και διαγωνια με τη μεταφορα συζητησεων σε υποφορουμ οπου δεν ειναι μελη ολοι οι χρηστες οποτε αποκλειονται απο τη συζητηση.
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Έχετε δίκιο πως μια κουβέντα που ανοίγετε στο φόρουμ και συμμετέχουν όλοι δεν πρέπει να μεταφέρετε στο subforum , που είναι private...Έγινε λάθος και ζητούμε συγνώμη!

Από εκεί και πέρα αν κάποιος θέλει να συμμετάσχει σε κουβέντα που γίνετε στο subforum , ο μόνος τρόπος είναι να γραφτεί.
Δεν θεωρείτε προτιμότερο να ανοίγοντε τα ίδια θέματα παντού.

Oι εκτός θέματος δημοσιεύσεις σβήνοντε , όπως πάντα.

Ελπίζω να βοήθησα... :)
 
Last edited:


Alexandra

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2008
794
1
Athens
Από εκεί και πέρα αν κάποιος θέλει να συμμετάσχει σε κουβέντα που γίνετε στο subforum , ο μόνος τρόπος είναι να γραφτεί.
Δε θέλω να γίνομαι κουραστική, αλλά αυτό ισχύει για όλα τα μέλη του φόρουμ, ανεξάρτητα της σχέσης τους με τη φυλή?
 




FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
Έχετε δίκιο πως μια κουβέντα που ανοίγετε στο φόρουμ και συμμετέχουν όλοι δεν πρέπει να μεταφέρετε στο subforum , που είναι private...Έγινε λάθος και ζητούμε συγνώμη!

Από εκεί και πέρα αν κάποιος θέλει να συμμετάσχει σε κουβέντα που γίνετε στο subforum , ο μόνος τρόπος είναι να γραφτεί.
Δεν θεωρείτε προτιμότερο να ανοίγοντε τα ίδια θέματα παντού.

Oι εκτός θέματος δημοσιεύσεις σβήνοντε , όπως πάντα.

Ελπίζω να βοήθησα... :)
Πώς προτεινετε να διορθωθει το λαθος? Θα ξαναμεταφερθει το θεμα ετσι ωστε να συνεχιστει η συζητηση δημοσια με προσβαση ολων των συμφορουμιτων?
 




FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
Συγνώμη δεν ήξερα ότι δε το προσέξατε αλλά αυτό έχει γίνει από χθές.

Επίθεση Ροτβάιλερ σε 4χρονη

Για αυτό το θέμα δεν μιλάμε?

ναι ΑΛΛΑ η συζητηση εχει μεταφερθει στο ΧΕΙΡΙΣΜΟΙ & ΚΡΙΤΕΣ στο υποφορουμ ροτβαιλερ και απο το ποστ 101 και μετα παραμενει εκει ... ενω τα ποστ 101 & εξης αναφερονται στο παραπανω τοπικ του γενικου φορουμ (επιθεση ροτβαιλερ) και σε αυτα θα ηθελαν να συνεχισουν με τοποθετηση απ οτι καταλαβαινω οι συμφορουμιτες που δεν εχουν προσβαση στο υποφορουμ...τα ποστ απο 101 και μετα στο Χειρισμοι & Κριτες ειναι το θεμα...και αυτα αν δεν κανω λαθος δεν εχουν ξανα-μεταφερθει στο τοπικ επιθεση ροτβαιλερ του γενικου φορουμ ...
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Για αυτό και το "Χειρισμοί και κριτές" είναι πλέον διαθέσιμο προς όλους στην "Ομάδα 2"...Για να αποφύγουμε το πολύ κόψε-ράψε.

Βοηθά πιστεύω? :)
 
Last edited:


FAINOMENON

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2008
879
3
Ireland
Για αυτό και το "Χειρισμοί και κριτές" είναι πλέον διαθέσιμο προς όλους στην "Ομάδα 2"...Για να αποφύγουμε το πολύ κόψε-ράψε.

Βοηθά πιστεύω? :)
πολυ και ευχαριστω/ουμε για τη βοηθεια, την διευκρινηση και την αμεση ανταποκριση! :):)
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Πρόταση της διαχείρισης ήταν να σβήνονται οι δημοσιεύσεις σας κατευθείαν ώς offtopic.

Dr Zhivago ΣΥΓΓΝΩΜΗ που απλώς σεβάστηκα το τεράστιο post που ειχες κάνει και εσένα και μετέφερα στο subforum, στο οποίο ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ όλοι μπορούν να συμμετέχουν, ο μόνος περιορισμός είναι να δώσουν τα στοιχεία τους. Ηταν πραγματικά ΛΑΘΟΣ, αν με πιάνεις.

Μέλη όπως το Xritaki που θα ήθελαν να συμμετάσχουν σε μία τέτοια συζήτηση, συμμετάσχουν μετά λένε "δεν καταλαβαίνω και πολλά αλλά η γνώμη μου είναι αυτή κάντε τα πιο απλά" , και μετά διαμαρτύρονται που "δεν μπορούν να έχουν πρόσβαση σε εξειδικευμένο υποφόρουμ" και για το "αν έχουν δικαίωμα να συζητάνε ό,τι θέλουν", η στοιχειώδης νοημοσύνη που μου έχει απομείνει μετά την ανασχόλησή μου με τέτοια επικίνδυνα σπόρ όπως αυτό το forum, μου υπαγορεύει απλώς από εδώ και πέρα να τα αγνοώ.

Από εδώ και πέρα θα έχετε την διαχείριση που σας αξίζει όμως. Καλή συνέχεια.
 




admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Μια που εξηγήσεις δόθηκαν και πρόβλημα πια δεν υπάρχει , δεν βλέπω το λόγο να κρατάμε το παρόν ανοικτό.

Ευχαριστώ!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα