ΣΚΥΛΑΚΙ


gianna2305

Member
27 Ιανουαρίου 2017
5
0
48
ΉΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΉΣΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΒΆΚΙ ΠΟΥ ΠΉΡΑ ΑΠΌ ΕΚΤΡΟΦΕΊΟ ΕΊΝΑΙ ΚΑΘΑΡΌΑΙΜΟ Η' ΟΧΙ.ΤΣΙΟΥΑΟΥΑ ΕΊΝΑΙ 5 ΜΗΝΩΝ
 






yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Πρωτον μην γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να μας φωναζεις και ακομα δεν αρχισαμε:p
Δευτερον απο ποιο εκτροφειο το πηρες και τριτον ειναι λιγο μεγαλουτσικο και πιτμπουλιζει.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


gianna2305

Member
27 Ιανουαρίου 2017
5
0
48
Πρωτον μην γραφεις με κεφαλαια γιατι ειναι σαν να μας φωναζεις και ακομα δεν αρχισαμε:p
Δευτερον απο ποιο εκτροφειο το πηρες και τριτον ειναι λιγο μεγαλουτσικο και πιτμπουλιζει.
Πρώτον συγνώμη!!!!!Δεύτερον από το homedogsστην Αλεξάνδρου πόλη.Τρίτον ζήτησα τσιουαουα.Τέταρτον Πιτ μπολ είχα και αποκλείεται να ειχα
 










Penguin

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2017
621
1.187
28
το μονο σιγουρο ειναι οτι το τρωει το φαγακι του

(και οτι χωρις pedigree δεν μπορεις να αποδηξεις οτι ειναι καθαροαιμο)
 
  • Like
Reactions: Orilis


gianna2305

Member
27 Ιανουαρίου 2017
5
0
48
το βιβλιάριουγείας δεν γράφει.αυρι
Το τρώει ναι.και το βιβλιάριο υγείας δεν γραφει

Εγώ πάντως το πήρα για τσιουαουα.με τσιπάκια και όλα τα εγγραφα

μου απάντησαν όταν ρώτησα χθες ότι σε κάνα μήνα θα σηκωθούν τα αυτάκια του λόγω που είναι λίγο παχυ.η μητέρα του είναι 3 και ο μπαμπάς 2 κιλα
 
Last edited by a moderator:






gianna2305

Member
27 Ιανουαρίου 2017
5
0
48
Απο το παχος δεν σηκωνονται τα αυτια?:eek:
ο συγνώμη που ενοχλησα!!!δεν χρειάζεται να κοροϊδεύει εδώ μεσα.επειδή δεν ξέρω απευθύνθηκα εδω.συγνώμη και πάλι δεν ξαναενοχλω.περίμενα σοβαρές απαντήσεις λόγω άγνοιας που εχω.καλή συνέχεια να έχετε ολοι
 


Taitienitsa

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2016
412
554
35
Κορυδαλλός
Τυχαία τώρα μετά το κράξιμο που έπεσε για το εν λόγω site , έχουν πέσει 2 περιπτώσεις σε 2 μέρες ... Μάλιστα ....

Επίσης αυτό τσιουάουα δεν είναι ! Μπορείς να κανεις μια αναζήτησή !
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Δεν σε κοροιδεψα απλα αναρωτηθηκα μεχρι που μπορει να φτασει καποιος που πουλαει ενα σκυλακι.
Εσυ μπορει να ζητησες τσιου αλλα αυτο που πηρες σιγουρα δεν ειναι.
Απο εκει που ψωνισες σε κοροιδεψαν και οχι εγω.
 




Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ειναι πανεμορφο κ να το χαιρεσαι!
Μπορει τσιουαουα να μην ειναι (κ κριμα κ τα οσα λεφτα εδωσες δλδ) αλλα χαλαλι του,να χει την υγεια του,ναναι παντα καλα κ ευτυχισμενο να λες!
Εσενα πως σου γεννηθηκε η απορια τωρα?δεν υποθετω οτι μολις το απεκτησες...
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Πολύ ευθικτοι όσοι ψωνιζουν, ή γενικότερα σχετίζονται με το εν λόγω site!
Κοπέλα μου, καθαρόαιμο είναι, εξ ορισμού, όποιο σκυλί έχει γενεαλογικό δέντρο εγγεγραμμένο σε κάποιον αναγνωρισμένο κυνολογικό όμιλο. Στη χώρα μας ο όμιλος αυτός είναι ο ΚΟΕ, που υπάγεται στον Διεθνή Κυνολογικό Όμιλο (fci). Επομένως σκύλος, γεννημένος εδώ, που δεν είναι εγγεγραμμένος στον ΚΟΕ, δεν μπορεί να οριστεί ως καθαρόαιμο, ακόμα κι αν προέρχεται από καθαρόαιμους γονείς με pedigree.

Βάσει των παραπάνω, δεν μπορούμε εμείς να απαντήσουμε αν το κουτάβι σου είναι καθαρόαιμο ή όχι. Αυτό το ξέρεις εσύ, που το αγόρασες. Συνοδευόταν από πεντιγκρί όταν το πήρες; Σου είπαν, μήπως, ότι θα το παραλάβεις αργότερα, όταν εκδοθεί; Επειδή, όντως, αργεί να εκδοθεί το πεντιγκρί κάποιες φορές. Η δήλωση του κουταβιού στον ΚΟΕ, για να αποκτήσει πεντιγκρί γίνεται εντός τριάντα ημερών από τη γέννησή του και δεν κοστίζει ιδιαιτέρως ακριβά. Αν δεν απατώμαι, κάτω από 25=30€
 
  • Like
Reactions: Efthimis98


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Η κοπελια σιγα μην ξαναμπει. Της ξινισε το ''πεσιμο'' οπως εγινε και στον αλλον με το αμερικανικο..
Καμια ελπιδα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf