Σήκωσε τα αυτάκιααα!!








ShadyWorld

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
197
0
33
Cyprus
αχ τι καλα... και εγω ασπρο ηθελα... οχι εμενα ειναι μπεζ... αλλα παλυ θεα ειναι χεχε... ειναι καταπλͅηκτικος.... το επομενο μου θα ειναι σιγουρα ασπρο δεν υπαρχει συζητηση... χεχε
 


stitch18

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2011
288
0
Athens
αχ τι καλα... και εγω ασπρο ηθελα... οχι εμενα ειναι μπεζ... αλλα παλυ θεα ειναι χεχε... ειναι καταπλͅηκτικος.... το επομενο μου θα ειναι σιγουρα ασπρο δεν υπαρχει συζητηση... χεχε
εννοετα πως ειναι θεα !!!! μην ανυσηχεις θα βρεις λευκο ! εμενα ο μπαμπας του μικρου ηταν καφε με λευκο στηθος και η μαμα λευκη με μiα καφε βουλα στο κεφαλι και μια στη ραχη ! ο οσκαρ μου βγηκε καταλευκος ενω το αδερφακι του καφε ! :D
 


ShadyWorld

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
197
0
33
Cyprus
χεχε. τυχερη :) .. θα βαλω και εγω φωτος της δικιας μου αυτες τις μερες να την δεις...
παντως μοιζουν πολυ... μονο το χρωμα διαφερει. και το σωμα και η φατσουλα...
 


stitch18

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2011
288
0
Athens
χεχε. τυχερη :) .. θα βαλω και εγω φωτος της δικιας μου αυτες τις μερες να την δεις...
παντως μοιζουν πολυ... μονο το χρωμα διαφερει. και το σωμα και η φατσουλα...
θα περμενω να τις δω της μκρης σου ! ναι μοιαζουν ουτε αδερφια να ταν μου χε κανε εντυπωση απο την αρχη ! μολις ανεβασεις στειλε μου ενα πμ να με ενημερωσεις να μπω να τις δω ! θα βαλω και εγω πολλες κα βιντεο αυτη τη βδομαδα να δειτε :D καληνυχτα για τη ωρα :*
 






ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ειναι πολυ ωραιο σκυλακι, και το λευκο του παει πολυ! Αν ηταν αλλο χρωμα, θα χανοταν στο σκοταδι...
 


stitch18

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2011
288
0
Athens
ειναι τελειοοοο!!!!!!!τις αποκριες τι θα το ντυσεις?
αχαχαχα τωρα μου θυμισες τον δικο μου που ενω μολις ειχαμε παρει το σκυλακι και ειχαμε ενα σωρο εξοδα , παμε στο πετ σοπ και εγω να ψαχνω παρκο κρεβατι τροφες κτλ κτλ και αυτος παει στο πωλητη και του λεει αποκρατικες στολες εχετε να το ντυσουμε τωρα που ερχεται αποκρια και ο καημενος τον κοιτουσε και μολις το ακουω λιωνω στα γελια μεσα στο μαγαζι ! του λεω εινα δυνατον να εκανες τετοια ερωτηση ? και μου λεει ελα μωρε πλακα εκανα.. γελουσα μεχρι το βραδυ!
 


stitch18

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2011
288
0
Athens
Ειναι πολυ ωραιο σκυλακι, και το λευκο του παει πολυ! Αν ηταν αλλο χρωμα, θα χανοταν στο σκοταδι...
Σε ευχαριστουμε ICE !! και περα απο τη δεδομενη ομορφια του και τα σουπερ αυτια του :D που να δεις τ ναζια και τι παιχνιδια κανει !!! ειναι με ολους πολυ φιλικα και τα 2 και γαυγιζουν μονο οταν παιζουν ! ασε τους μαθαινω και κολπακια πριν τα παω για εκπαιδευση και εχουμε ξετρελαθει :D μου εχουν βγει πολυ καλοι χαρακτηρες ! βεβαια του μικρου που ξερω τους γονεις ειναι και εκεινοι πολυ καλοι και καθολου υστερικα και κακομαθημενα τσιου αλλα και ο μεγαλος που δεν τους ξερω μεχρι στιγμης ειναι αψογος! μονο μεταξυ τους τσακωνονται συχνα ... sorry που βγηκα λιγο offtopic :D
 




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
Ειναι πολυ ωραιο σκυλακι, και το λευκο του παει πολυ! Αν ηταν αλλο χρωμα, θα χανοταν στο σκοταδι...

αν ειχε αλλο χρωμα θα χανοταν κ σε καμια λακουβα!!!!τα κ τα χιονια να τα αποφευγετε παντως!!!!
 




stitch18

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2011
288
0
Athens
αν ειχε αλλο χρωμα θα χανοταν κ σε καμια λακουβα!!!!τα κ τα χιονια να τα αποφευγετε παντως!!!!
χαχαχαχαααααααααααααχαχαχα κοιτα υπαρχουν και μικροτερα μην τον βλεπεις ετσι ειναι 1,5 κιλο και θα γινει 2,5 -3 η μαμα του ειναι 2,2 κιλα τωρα και ο μπαμπας 2,5 εως 3 κυμαινεται και αυτος τοσος θα γινει :D στα χιονια ο καημενουλης θα κρυωνει που να τον παω μωρε τ το περασες σιβυρικο χασκι χαχαχαχαχαχ :D
Και αν ηταν ραβδωτό, θα ηταν σαν Tiger...:D:D
Σωστο χαχαχα λιωνω ρε παιδια πειτε κι αλλα ... :D
 




stitch18

Well-Known Member
6 Μαρτίου 2011
288
0
Athens
Aν πουμε κι αλλα θα μας τα διαγραψουν, και δεν ειμαστε συνηθισμενοι εμεις...
σιγα μην σας διαγραψουν !!! θα τους δαγκωσει ο ο οσκαρινιο (οσκαρινιο απο το ροναλντινιο επειδη καμια φορα αντι να πιασει τη μπαλα που του πεταω και να την φερει κανει κατι ωραιες κεφαλιες δε φανταζεστε ) :) λιγο offtopic ομως :D
 
Last edited:


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
σιγα μην σας διαγραψουν !!! θα τους δαγκωσει ο ο οσκαρινιο (οσκαρινιο απο το ροναλντινιο επειδη καμια φορα αντι να πιασει τη μπαλα που του πεταω και να την φερει κανει κατι ωραιες κεφαλιες δε φανταζεστε ) :) λιγο offtopic ομως :D
Kαλα. Αν ο Οσκαρινιο ηταν ασπρο με καφε, θα εμοιαζε με τον ΤΑΖ!!!

taz2..jpg
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Να στο συνδέσω με το τόπικ λοιπόν για να είσαι εντός! Ο Οσκαρίνιο λοιπόν απέκτησε το παρατσούκλι διότι κάνει κεφαλιές στη μπάλα, ναι? Όμως παρ'όλες τιε κεφαλές τ'αυτάκια τα σήκωσε!!!!!!!!!!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU