Σε οσους αγαπησα






fandasia

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2012
158
0
Θελω με αυτο το βιντεο να δειξω στους ανθρωπους τι πραγματικα ειναι ενας σκυλος και πως αισθανεται για εμας.
 


τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
Τέτοια βίντεο θα έπρεπε να παίζουν και στην τηλεόραση αρκετά συχνά (και όχι τα τούρκικα) μπας και "ξυπνήσει" η φιλοζωία μέσα μας!
Μπράβο! δυνατό βίντεο !
 




fandasia

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2012
158
0
Μου πηρε 3 ωρες να το συνθεσω και αποτελει 9 βιντεο.Πιστευω πως με τετια βιντεο καποιοι ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ θα ευαισθητοποιηθουν.
 


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
Μου πηρε 3 ωρες να το συνθεσω και αποτελει 9 βιντεο.Πιστευω πως με τετια βιντεο καποιοι ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ θα ευαισθητοποιηθουν.
Eλα ρε συ..
Δικο σου ειναι?
Εσυ το ανεβασες?
πω πω.. πως αντεξε η καρδια σου?
Μπραβο!
 


fandasia

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2012
158
0
Ναι δικο μου ειναι ανουκο το εφτιαξα και το ανεβασα με εναν σκοπο.Να δουν οι ανθρωποι με αλλο σκοπο και βλεμα τα ζωα και ιδιαιτερα τα σκυλακια.Οσο γι την καρδια μου? πετρα μεν αλλα τελικα πετυχα το αποτελεσμα που ηθελα/.
 


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
Ναι δικο μου ειναι ανουκο το εφτιαξα και το ανεβασα με εναν σκοπο.Να δουν οι ανθρωποι με αλλο σκοπο και βλεμα τα ζωα και ιδιαιτερα τα σκυλακια.Οσο γι την καρδια μου? πετρα μεν αλλα τελικα πετυχα το αποτελεσμα που ηθελα/.
Το πετυχες κ με το παραπανω!
Το like στο youtube δικο μου ειναι κ ηταν πριν πεις οτι εσυ το'φταξες, αν το'χες δει.
 




anodinos1

Well-Known Member
10 Νοεμβρίου 2011
189
2
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Πάλι μαύρος θα πάω για ύπνο. Αλλά ένα μεγάλο μπράβο στον δημιουργό. Μήπως θα έπρεπε να το στείλεις σε κάνα κανάλι μήπως και το προβάλει και οι ανεγκέφαλοι που παρατούν στους δρόμους τα σκυλιά μόλις τα βαρεθούν και οι άλλοι που τα ζευγαρώνουν χωρίς να σκέπτονται.

 
Last edited by a moderator:






io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Το βιντεακι καταπληκτικο.
Μια παρατηρηση μονο. Εχεις καποια ορθογραφικα. πχ το αγκαλια το εχεις γραψει αγγαλια
μικρο το κακο απλα μια παρατηρηση σε περιπτωση που φτιαξεις και αλλα παρομοια βιντεο
 






fandasia

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2012
158
0
[video=youtube;iQ7IzPkN4f4]http://www.youtube.com/watch?v=iQ7IzPkN4f4[/video]

εδω μπορειτε να το δειτε
 
Last edited by a moderator:


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Ανάμεικτα τα συναισθήματα.............αγάπη, συμπόνοια, λύπηση για όλα αυτά τα ζώα που ζουν μια τέτοια ζωή κάπου εκεί έξω...........οργή, μίσος και απέχθεια για τους ανθρώπους.

Πολύ ωραίο βίντεο.
 




Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Ναι δικο μου ειναι ανουκο το εφτιαξα και το ανεβασα με εναν σκοπο.Να δουν οι ανθρωποι με αλλο σκοπο και βλεμα τα ζωα και ιδιαιτερα τα σκυλακια.Οσο γι την καρδια μου? πετρα μεν αλλα τελικα πετυχα το αποτελεσμα που ηθελα/.
Οι εικόνες δεν είναι από την Ελλάδα... Σε ποια χώρα ζεις;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95