Σκέψη για αλλαγή τροφης


ivony@2

New Member
7 Νοεμβρίου 2023
4
2
25
Καλησπέρα! Έχω ένα Παγκ ενήλικο χωρίς ιδιαίτερα θέματα παρά μόνο δερματικές ευαισθησίες :LOL:. Αυτή τη στιγμή τρώει naturea η οποία είδα ότι έχει 28% πρωτεϊνών. Σκέφτομαι να κάνω αλλαγή σε εταιρείες με λιγότερη πρώτεινη γιατί έχω διαβάσει ότι για τα Παγκ δεν κάνει να είναι υψηλή. Είμαι ανάμεσα σε black olimpus ή optima nova ???και δελεαστική λόγω τιμής mojestik grain free sensitive .γνώμη ή εμπειρία από γνώστη της ράτσας που έχει δοκιμάσει κάποια από αυτες θα την εκτιμούσα. Ευχαριστώ πολύ
 


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
411
256
45
Καλημέρα σας! Να κοιτάτε και τα λιπαρα να μην είναι πάνω από 15% απ ότι εριξα μια ματιά η black Olympus έχει 14 κ η optima 17 .δεν τις έχουμε δοκιμάσει αλλά θα έπαιρνα την πρώτη .
 
  • Like
Reactions: ivony@2


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
411
256
45
Ένας γνωστός μου πήρε mojestic αλλά δεν την ετρωγε με όρεξη ο σκύλος του..
Εμείς τρωμε εδώ κ 3 μήνες dibaq sense και μας έκατσε τέλεια!!
 
  • Like
Reactions: ivony@2


ivony@2

New Member
7 Νοεμβρίου 2023
4
2
25
Καλημέρα σας! Να κοιτάτε και τα λιπαρα να μην είναι πάνω από 15% απ ότι εριξα μια ματιά η black Olympus έχει 14 κ η optima 17 .δεν τις έχουμε δοκιμάσει αλλά θα έπαιρνα την πρώτη .
σωστα, αυτό δεν το πρόσεξα. ευχαριστώ πολύ
 


ivony@2

New Member
7 Νοεμβρίου 2023
4
2
25
Ένας γνωστός μου πήρε mojestic αλλά δεν την ετρωγε με όρεξη ο σκύλος του..
Εμείς τρωμε εδώ κ 3 μήνες dibaq sense και μας έκατσε τέλεια!!
δεν την ξέρω αυτή καθόλου αλλά θα την ψάξω. ευχαριστώ πολύ:giggle:
 
  • Love
Reactions: Mava


GSD92

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2020
233
143
32
Καλησπέρα! Έχω ένα Παγκ ενήλικο χωρίς ιδιαίτερα θέματα παρά μόνο δερματικές ευαισθησίες :LOL:. Αυτή τη στιγμή τρώει naturea η οποία είδα ότι έχει 28% πρωτεϊνών. Σκέφτομαι να κάνω αλλαγή σε εταιρείες με λιγότερη πρώτεινη γιατί έχω διαβάσει ότι για τα Παγκ δεν κάνει να είναι υψηλή. Είμαι ανάμεσα σε black olimpus ή optima nova ???και δελεαστική λόγω τιμής mojestik grain free sensitive .γνώμη ή εμπειρία από γνώστη της ράτσας που έχει δοκιμάσει κάποια από αυτες θα την εκτιμούσα. Ευχαριστώ πολύ
Την optima την γνωρίζω και είναι πολύ καλή...δες και την markus muhle, 25% πρωτεϊνη και 10% λιπαρά, πολύ καλή και αυτή!
 
  • Like
Reactions: ivony@2