Σκοτσέζικο Τεριέ


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Πραγματικά πανέμορφος. Και κάτι μου θυμίζει... μήπως είσαι διακοσμήτρια?
Απ' αυτά που είπες απλά να παρατηρήσω το εξής: Είσαι σίγουρη ότι στο μυαλό του είναι τελευταίος στην αγέλη σας?
 






monsieur

Member
4 Φεβρουαρίου 2009
8
0
αθηνα
χαχαχαχαχαχα!!!!!ωραια ερωτηση!δεν ειμαι και πολυ σιγουρη οτι ειναι τελευταιος οχι!πρεπει να πω οτι οταν αποφασησα να παρω τον μουνκ δεν εργαζομουν και για εναμιση χρονο ειμασταν συνεχεια μαζι!24 ωρες.ειχα μετακομισει εδω στην αθηνα και δεν ηξερα κανεναν.ολη μερα του μιλουσα και ασχολουμουν μαζι του.ο φιλος μου δουλευε ολη μερα και κατα καποιο τροπο περιμεναμε μαζι να γυρισει το αφεντικο.ετσι εμαθε να ζει οπως εγω.αυτο ειναι δυσκολο γιατι οι περισσοτεροι ανθρωποι εχουν υποχρεωσεις που δεν τους επιτρεπουν να περνανε τοσο πολυ χρονο μετα σκυλακια τους.

δεν ειμαι διακοσμητρια αλλα ειχαμε κανει με τον μουνκ μια φωτογραφηση για το κοσμοπολιταν στη στηλη διακοσμησης.

μηπως ξερει να μου πει κανεις αν μπορω να ανεβασω βιντεακι και πως?
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
δεν ειμαι διακοσμητρια αλλα ειχαμε κανει με τον μουνκ μια φωτογραφηση για το κοσμοπολιταν στη στηλη διακοσμησης.
Καλά απορώ με τον εαυτό μου. Έχω μνήμη ελέφαντα! Ακόμα και τον καναπέ σου θυμόμουν! :D Κι έχουν περάσει χρόνια...
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
μηπως ξερει να μου πει κανεις αν μπορω να ανεβασω βιντεακι και πως?
Μπορείς να γίνεις μέλος σε ένα free image hosting site πχ http://photobucket.com/ , http://imageshack.us/ κτλ, να κανείς uploading το βίντεο από το pc σου και μετά να το ανεβάσεις στο φόρουμ ποστάροντας το img code.
Μπορείς επίσης, αν το έχεις ανεβάσει στο youtube, να παραθέσεις κατευθείαν το link.

:)
 








monsieur

Member
4 Φεβρουαρίου 2009
8
0
αθηνα
ο μουνκ κοιμαται και ζει μεγαλες στιγμες!η που περπαταει στα λιβαδια και βρισκει μια λιχουδια και τρωει η παραμιλαει και παραγγελνει φαγητα!
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.929
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95