Σκυλοπαρέες στο Παγκράτι και στα πέριξ?














Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Χωρις να ειναι και πολυ σιγουρο..θα εξαρτηθει απο το αν θα εχω αμαξι εκεινη την μερα...ισως ερθω κι εγω προς τα μερη σας...να σας γνωρισω και απο κοντα....! (θα φοραω ταμπελακι..dogforumιτης) :p
 


mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
βρε παίδες... βράδια δε βγαίνετε ποτέ;;; Είμαι Βύρωνα αλλά η μεγάλη μας βόλτα είναι η νυχτερινή (που να τα προλάβω όλα η γυναίκα)...
 








Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Λοιπον το Σαββατο ο καιρος θα ειναι-->
Σάββατο 19.10.2013
Αίθριος όλη την ημέρα. 4% νεφοκάλυψης 23,5° 0.00 mm Βροχή Ανεμος-Bορειοανατολικός πολύ ασθενής 2μποφορ

Οποτε η βολτουλα το μεσημερακι στις 15:00 ισχυει???
(κι αν ισχυει...που συγκεντρωνεστε για να ξεκινησετε την βολτα σας?)
 


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
ναιιιιιιιιι για στείλτε κάνα σημαδάκι που θα βρεθούμε. Μια πύλη έχει το Σκοπευτήριο; Κοπρίτη θα γίνει χαμός με τόσους κορίτσαρους (θα μας διώξετε δε γλιτώνουμε!!!)
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Ναι...για πειτε...οδο συγκεντρωσης...διοτι εμεις πρωτη φορα θα ερθουμε προς τα εκει και εχουμε πληρη αγνοια...(μονο τους δρομους που περιβαλλουν το παρκο βρηκαμε και αυτο στο google maps,οποτε για βοηθηστε λιγο)!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Να δώσουν λίγο ένα τελικό οκ όσοι είναι να έρθουν αύριο; Εγώ είμαι 50-50, μιας και υπάρχει πιθανότητα να χρειαστεί να δουλέψω :mad: Και να δώσουμε και σημείο συνάντησης καλά το λέει ο Γιάννης. Ούτε κι εγώ ξέρω που πέφτει αυτό.
 


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Παιδιά λυπάμαι πολύ που εγώ δεν μπόρεσα να έρθω! Μου έτυχε περιστατικό με σκυλί και ψάχνουμε τον ιδιοκτήτη του! Και λόγο του περιστατικού καθώς άργησα 2 ώρες να πάω δουλειά αναπληρώνω τις ώρες τώρα :/
Ελπίζω όσοι πήγατε να περνάτε καλά!!!
 






Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Οχι...το Σαββατο εμεις στις 12.00 ημαστε σπιτι. και μετα αφου δεν φιξαραμε το ραντεβου για καισιαρανη..κατεληξα Π.Φαληρο στο παρκο για σκυλια του δημου!
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Χαζευα στο site του "http://www.attiko-prasino.gr" διαφορους προορισμους για βολτα/εξορμηση και ειδα το αλσος Άρη Αλεξάνδρου στον Υμηττό (λινκ--> ΑΤΤΙΚΟ ΠΡΑΣΙΝΟ > Χώροι Πρασίνου > Υμηττός > Άλσος Άρη Αλεξάνδρου > Προσβάσεις )
Εχει παει κανεις απο τους τριγυρω δημοτες εκει...να μας πει εντυπωσεις?
Απο τις φωτογραφιες και την γενικη περιγραφη παντως...φαινεται ωραιος χωρος,επιτρεπονται τα σκυλια...και γραφει στην παρουσιαση του παρκου οτι ειναι ωραιος χωρος και για πικνικ!!!
Εχει παει κανεις λοιπον στον συγκεκριμενο χωρο και αν ναι...ας μας πει εντυπωσεις...! Αν οι εντυπωσεις ειναι καλες και θετικες...μηπως το 3μερο 26-27-28 οκτωβρη να κανονιζαμε (την Κυριακη 27-οκτ) μια μεσημεριανη εξορμηση στο αλσακι αυτο???