Σκυλοσυναντήσεις Πατρινών!












ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Επανήλθα....
Αυγέρη, για πες εσύ? Μπορείς???
Ο Βασιλης μαλλον εχει πέσει ξερός για υπνο και δεν βλέπε κινητό ακόμα!
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
ναι ανετα θα εχει πεσει λιγο η ζεστη για την αρια εκεινη την ωρα...αν ειναι να μαζευτουμε να σας παω σε ενα γηπεδο εγκαταλελειμενο λιγο μακρια που κανω εκπαιδευση με την μικρη απολυτος φραγμενο και ασφαλες οσοι δεν εχουν αυτοκινητο εχω εγω χορο για 2 ατομα ... γιατι στην πλαζ εχει γινει πολυσυχναστο μερος και με πολλα περισσοτερα αυτοκινητα...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ναι ανετα θα εχει πεσει λιγο η ζεστη για την αρια εκεινη την ωρα...αν ειναι να μαζευτουμε να σας παω σε ενα γηπεδο εγκαταλελειμενο λιγο μακρια που κανω εκπαιδευση με την μικρη απολυτος φραγμενο και ασφαλες οσοι δεν εχουν αυτοκινητο εχω εγω χορο για 2 ατομα ... γιατι στην πλαζ εχει γινει πολυσυχναστο μερος και με πολλα περισσοτερα αυτοκινητα...
Μέσα εγώ, δεν εχω πρόβλημα!
Αμάξι εχω, αλλά επειδη δεν ξέρω δρόμους κλπ μάλλον θα παρω από πισω κάποιον να τον ακολουθω.
Παιρνω μία και την Μαρία να δω πως ειναι η Τσίλι!
 


stam911

Well-Known Member
1 Απριλίου 2012
100
1
Πατρα
Σημερα εχει ψηλαλωνια για μενα χτες κατα τις 9:30 εγινε ο πανικος απο μικροσωμα σκυλακια και η μικρη δεν σταματησε να παιζει.Καλα να περασετε παιδακια,μετα αν σας βγαλει ο δρομος εγω εκει θα ειμαι.
 




STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Κατι εχει παιχτει με αυτο το θεμα και μου δειχνει τα μισα ποστ...μεχρι 13-5 βλεπω ενω μου βγαινουν ειδοποιησεις πως εχει κ συνεχεια...

γραφω αυτο το ποστ μπας κ ξεκολισει και δω και τα αποπανω!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ολα τα ποστ μέχρι και το τελευταίο πριν το δικό σου "η μαρια εχει τσακωθεί μαλλον με το κινητό" είναι με ημερομηνία 13/5.
Από τότε δεν εχουμε κάνει κανενα σχόλιο
 


JUPITER

Active Member
4 Μαϊου 2012
30
0
12
Πάτρα
Πατρινοι Ζοωφιλοι Καλησπερα!!!!!
Τα μωρα σας που τα πατε βολτα μπας και συναντηθουμε απο κοντα??
Σαββατοκυριακο σε καμια πλατεια,φαρο??? Μας θετε???Μας θετε???:cool::cool:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Σας θεμε, σας θέμε!!!
Πάντου πάμε αρκεί να μπορούν να ειναι ηρεμα τα μικρά μας (νταξ' την Αρια δεν την λες και μικρή), απλά να μην εχει πολύ φασαρία από κοσμο και πιτσιρικια. Προσωπικά και φάρο εχω πάει, κάπως παράωρα (γιατι ειναι και οι πιτμπουλάδες εκει) και πλάζ. Τελευταία πήγαμε και σε ενα γήπεδο που ημασταν εμεις και ο Θεος, αλλά αξιζε σαν χώρος για τα σκυλια!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Στην επόμενη μόλις στρώσει ο καιρος και ξαναοργανωθούμε, μαζευόμαστε όλοι!
Εγώ δεν θυμάμαι να πάω. Να φύγω από το γηπεδο ξερω, αλλά να πάω δεν θυμάμαι!:rolleyes:
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
θα σας παω εγω που εχω και τα πνευματικα δικαιοματα της τοποθεσιας...αχοαχ0οα0οχ0αχοαχ
η αρια τελικα οσο και αν αρνουμαι να το δω εχει αρχισει και μεγαλωνει 8.5 μηνων...να μαζευτουμε παιδια να παμε ολοι μαζι οποτε θελετε...μονο μην το κανονισουμε τελευταια στιγμη 2 μερουλες πριν καλα ειναι για να οργανοθουμε ολοι.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Η Άρια θα παραμείνει ένα θεϊκό κουτάβι!!! Ασχετα από τα κιλά της...

Εγώ δεν εχω θέμα να μου πείτε πότε θέλετε, πχ το Σ/Κ λέει για βελτίωση καιρού, αν ψήνεστε να μαζευτούμε...!
Όσο για τα πνευματικά δικαιώματα, μόνο εσύ θα μπορούσες να το βρεις εκει πάνω. Στην επόμενη σε εχω ικανο να μας πας σε καμια χαράδρα!!!
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Λοιπόν, θελετε να πούμε για Κυριακή??
Και κανονίζουμε μέρος να μαζευτούμε και εν συνεχεία να δούμε πού θα καταλήξουμε!
(γιατι παντα εγώ πρεπει να σας ξεσηκώνω? :confused:;) )