Σκυλοσυναντήσεις Πατρινών!




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
αφεντικο εγω την θελω ολοκληρη αυτη την φωτο...μπορω πλιζζζζζζζζζζζζζζ .???????????
Ε, ρε! Με πας μερικά χρονάκια πίσω, σε διαφήμιση της Wind/Τelestet (Δε θυμαμαι τι επονυμία είχε τότε). Τη θυμάσαι? Τη απάντηση τη θυμάσαι? «Τς» :piercing:
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
καιρος της ηταν να βγαλει τα χρωματα της ..... και μαλλον μεχρι να πιασει και τους 13-14 μηνες θα αλλαζει συνεχεια...μορφολογικα τουλαχιστον θα σφιξει σαν νταμαρι...δοξα το θεο...!!!
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
λοιπόν, επειδή οι τσοπαναρέοι με δουλεύουν ας εξηγηθούμε

ο μόνος λόγος που θα παραβρεθώ στη συνάντηση, είναι για να εμποδίσω τον αυγέρη να πραγματόποιήσει τα καταχθόνια σκέδιά του

Γι'αυτό το λόγο δεν χρειάζεται να φέρω τον κέδρο μαζί μου :p:p:p
 






Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
γιατι ο κεδρος στο πηγαδι κατουρισε....

με εχετε κανει να φαινομαι σαν τον Δρακουμελ...με την επομενη θα σας παω σε καταφυγιο να δειτε πως γινεται...α0οχ0αοχ0οαχαχ
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
γιατι ο κεδρος στο πηγαδι κατουρισε....

με εχετε κανει να φαινομαι σαν τον Δρακουμελ...με την επομενη θα σας παω σε καταφυγιο να δειτε πως γινεται...α0οχ0αοχ0οαχαχ
Όχι και δρακουμελ.
Ασε που δεν μας πανε τα μπλε να παριστάνουμε τα στρουμφακια:p
 


dimaki

Member
29 Μαϊου 2012
8
0
σημειωθηκαν απουσιες στην τελευταια βολτα??λογο αναπαντεχης ελλειψης μεταφορικου μεσου δεν καταφεραμε να γνωρισουμε ενα σωρο κοσμο κριμα..ελπιζω με την επομενη να το πετυχουμε αν και η εξεταστικη που ξεκινησε δεν διευκολινει...οπως και να εχει αντιλαμβανομαι οτι περασατε καλα και αυτο καπως τα ισοσταθμιζει;) με το που θα μας δοθει ευκαιρια θα ακολουθησουμε...!
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ε, μα με τέτοια ζέστη, τι περίμενες? Έχεις κάτι υπ'όψιν σου που να το αντέχουμε κι εμείς και τα σκυλιά?
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ποια ζέστη? εγω χτες ήμουν με μακρυμάνικο το βράδυ και κοιμηθηκα με κουβέρτα και κλειστή πορτα.
Κάτι παραλιακό ελεγα
Ε Αυγερι? Παραλία, άμμος και νερό! Κεφτες πανέ η Άρια!
Οργανωθείτε γιατι εχω εκλογες την Κυριακή, αλλά όποια άλλη μερα, πείτε μου!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
ghelly εμείς πήγαμε χθές Καλόγρια, αλλά ΔΕΝ το προτείνω για κανένα λόγο... Είχαμε τα σκυλιά σε μακρύ σκοινί (μπερδεψοκατάσταση όταν θέλουν να παίξουν μεταξύ τους) κι ο καθένας από ένα δεμένο στη μέση του. Η παραλία άδειασε με το σούρουπο που... από τα πολλά κουνούπια την κάναμε κι εμείς λούηδες (έχω πασαλειφθεί πατόκορφα με fenistil κι ακόμα ξυνομαι)

Κάπου αλλού, εσείς οι βέροι Πατρινοί, έχετε υπ'όψιν σας?
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
εκτακτο ανακοινωθεν.... εχω να σας παω σε 100 μεριες αλλα αν δεν πεσει ο ηλιος αρια δεν βλεπει τον εξω κοσμο

ΑΡΑ

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ

ΟΠΟΙΟΣ θελει να βγαλει βολτα τον σκυλακο του μπορει να παει παλι στο γιπεδακι αλλα μετα τις 6 γιατι πριν βρεχει φωτια στην στρατα μου φωτια που μ'εχει καψει...... κι'απ τα πολλα σκυλακια μου την αρια θα καψει.....

Και μετα το βαρυ ρεπερτοριο μπορουμε να παμε βολταδα περπατητο στο βουνο ειτε στον ομπλο ειτε στο παυλοκαστρο ειτε στο πρασουδι που εχεις οοοοοοοολλλλλλλλλλλλληηηηηηηηηηηηη την πατρα στα ποδια σου και να το κανουμε εκδρομουλα .... γενικα ομως μετα τις 6 το λιγο λιγοτερο για εμενα....αλλιως αρια will be toasted....
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Δε μου λες, Αυγέρη, εσύ που ξέρεις όλα τα ... κρυφά μέρη... Καμιά παραλία α-κούνουπη και απ-άνθρωπη δεεεεεΕΕΕεεεεν?
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
πριν το αιγιο οχι στην στροφη αριστερα για λογγο στην επομενη στριβεις αριστερα στα σελιανιτικα περνας την πλατεια με κατευθυνση στο αιγιο μετα το ξενοδοχειο του κυρ παναγιωτη...καθαρη θαλασσα πετρα κατω μετα τις 6 σχεδον ερημιατερμα δεξια....

GPS avgeris ...
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Παιδια κ εμεις υποφερουμε απο τη ζεστη...η βολτα εχει περιοριστει στο ελαχιστο. Για να καταλαβετε με 10λεπτα παιχνιδι στο γκαζον κατω απτο σπιτι μου απογευματινη ωρα και οχι στον ηλιο βεβαια..εκανε μετα να συνελθει 2ωρες!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Λοιπόν ωραία, οργανωθείτε για μετά τις 6 βόλτα, γιατι ο νιντζα θελει να γαυγίσει και να παρει στο κυνηγι κάποιο σκυλο αλλά εχει ξεμείνει χωρις παρεα.
 


KaterinaAli

Well-Known Member
3 Ιουνίου 2010
618
1
Πατρα
λοιπον, για οποιον εχει ορεξη, γιαννισκαρι καθημερινες το πρωι ειναι πολυ ωραια κ σχεδον αδεια η παραλια!κ παλι για οποιον δε θελει να καθησει στο μερος με τις ομπρελες, και αν εχει δικη του ομπρελα (γιατι η ομπρελα στη συγκεκριμενη παραλια ειναι must!), μπορει να παει ειτε τεεεερμα αριστερα ή τέεεερμα δεξια!σιγουρα ειναι λιγο μακρια κ λιγο πακετο ο δρομος, αλλα πιστευω αξιζει....εμεις απο βδομαδα μαλλον θα ξαναπαμε.....
επισης καθημερινες πρωι ειναι πολυ ωραια κ στη ροδινη ή ψαθοπυργο!στη ροδινή δε, ακομα και οταν ωρα αιχμης, μπροστα ακριβως απο το mirasol, επειδη ακριβως ειναι πολλοι νεολαιοι, φερνουν αρκετοι τα σκυλια τους και δεν εχω δει ποτε κανεναν να παραπονιεται....