Σκυλοσυναντήσεις Πατρινών!


jimmynet

Well-Known Member
26 Μαϊου 2008
74
0
Μου φαίνεται ότι πρέπει να αλλάξουμε την απογευματινή μας βόλτα προς θεατράκι μεριά μπας και γνωρίσουμε τον εν λόγω κύριο...

Στάλθηκε από το GT-P3100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Το θεατράκι είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου, οπότε πηγαίνοντας προς γηπεδάκι ή πλαζ περνάμε μέσα από τη μαρίνα, γιατί είναι πολύ πιο ευχάριστο το περπάτημα απ'ότι στο πεζοδρόμιο της Ηρώων Πολυτεχνείου. Αλλά τον "κύριο" αυτόν, πρώτη φορά τον συνάντησα. Οι άλλοι μου είπαν ότι είναι γνωστός καβγατζής της περιοχής
 


Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
...Παιδιά να προτείνω κάτι?
Να μαζευτούμε όλοι μαζί περίπου την ώρα που βγαίνει και ο εν λόγω κύριος στο θεατράκι με τα μικρά μας και αν συμφωνείτε να φέρω μαζί και έναν γείτονα με δύο καυκάσιους να μας πουλήσουν προστασία (σε περίπτωση που χρειαστεί βρε αδελφέ).. :lol:
 






Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Χρειαζόμαστε και άλλες μαρτυρίες η αλήθεια είναι.
Εσείς τι ώρα περίπου τον πετύχατε (που να μην τον πετυχαίνατε)?
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Οκτώ και μισή-εννιά παρά το βράδυ ήταν, αλλά ξαναλέω δεν είναι σπάνιο να περνάω από εκεί. Τα δε απογεύματα, στο γκαζόν μπροστά από το θεατράκι μαζεύεται μεγάλο σκυλολόι (καλά, εμείς το αποφεύγουμε όπως ο οξαποδώ το λιβάνι όταν έχει λυτά σκυλιά)
 


Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
..Τέσπα δεν ξέρω. Μπορεί να τον πέτυχες και τυχαία εκείνη την ώρα.
Αν δεν έχουμε και 2η και 3η άποψη επί του θέματος (σχετικά με το που πως και πότε γυρίζει ο εν λόγω) δεν μπορούμε να αμολήσουμε το νίντζα.. :lol:
Πάντως σοβαρά τώρα και εγώ πολύ θα ήθελα να τον πετύχω τον συγκεκριμένο (αν και πλέον δεν πολύ πάμε εκεί)
Orilis άσχετο αλλά πριν μία 4ετία πρέπει να ήμασταν πολύ γειτονάκια... :piercing:
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Πριν μια τετραετία έμενα πολύ κοντά στο Lidl στην Ιωνίας, οπότε ούτε τότε γειτονάκια Ojeriza. Έκτοτε έχουμε αλλάξει δυο σπίτια και ψάχνουμε αυτό που θα στεριώσουμε με σκύλο, γάτα κι ότι άλλο προκύψει στο μέλλον.
 


Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Άκυρο τότε Orilis! :lol:
Ρε παιδιά άσχετο , εκείνο το παλικαράκι με τα δύο Sarplaninac κατεβαίνει ακόμα στο θεατράκι?
(Όσοι πάνε συχνά καταλαβαίνουν σε ποιόν αναφέρομαι)
 














swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Για σενα Θόδωρα τίποτα,μόνο την μάνα αναφέρουν!Πα πα πα!!! Γυναίκες... Ο Άρης είναι μορφή ,πάμε για την πρωτιά (y)(y)(y);)