Σκυλόσπιτα κάτω απο τον ήλιο




The Dogfather

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2010
69
0
Larisa, Greece
Και τι μπορεί να κάνει, αυτός ό ένας;
εξαρταται τι ειναι ....
αν ειναι ενας "απλος" πολιτης μαλλον τιποτα σπουδαιο.....
αλλα αν ειναι αστυνομικος ή καποιος με παρομοια "εξουσια" τοτε ολο και κατι μπορει να κανει.......
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
ρε παιδια αφου δεν υπαρχει αρμοδια αρχη για τετοιο πραγμα τι ψαχνουμε να βρουμε...αν υπηρχε θα ειχε οριστει κ το κατωτατο οριο κακοποιησης οπωτε κ θα πραταν αναλογα.ο αστυνομικος δεν ξερει ουτε κ ειναι δουλεια του να ξερει αν το ζωο τρωει πολυ η αν το νερο που εχει του φτανει η αν του κοβουν τα νυχια κτλ κτλ κτλ...πρεπει να συσταθει απο το κρατος αρμοδιος αρχη.
 




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
οπως τα λες...μακαρι το κρατος να τα πηγαινε καλα σε αλλους τομεις κ δεν θα ηταν προβλημα τα ζωα.θα ειμασταν ολοι καλα οικονομικα.θα τα φροντιζαμε μονοι μας!
 




danai&axel

Member
10 Ιανουαρίου 2011
12
0
skulospita

Ψάχνω για σκυλόσπιτο και δεν μπορώ να αποφασίσω τι είναι καλύτερο να αγοράσω. Τα πλαστικά μου φαίνονται ψεύτικα, τα ξύλινα πανάκριβα και υπάρχουν και πλαστικά με ίνες ξύλου που όμως δε μου γεμίζουν το μάτι. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει????? Ο σκύλος μου είναι βέλγικο λυκόσκυλο.....
 
Last edited by a moderator:


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Ένα στρωματάκι πουφ και μέσα στο σπίτι!Το καλύτερο!

Αν θες και για την αυλή φτιάξε μόνος/η σου!

Εγώ προσωπικά δεν θα έπαιρνα θα έφτιαχνα!

Αφού το ένα δεν σου αρέσει το άλλο είναι πανάκριβο τότε κάτσε μέτρα και σιγά σιγά πάρε τα υλικά που θες!
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
psaxnw gia skulospito k d mporwna apofasisw ti einai kalutero na agorasw.ta plastika mou fainontai pseftika ta ksulina panakriva k uparxoun k plastika me ines ksulou pou omws d mou gemizoun to mati.mporei kapoios na me voithisei ?????o skulos mou einai velgiko lukoskulo.....
Μην γραφεις γκριγκλις απαγορευεται απο τους κανονισμους του φορυμ!!!
επισης ας με βοηθησουν και οι mod γιατι ακριβως αυτην την απορεια την ειχα και εγω και την ειχαμε συζητηση 1,5 μηνα πριν και θα σε βοηθησει πολυ το λινγκ!!!!Παιδια μια βοηθεια με το λινγκ!!
 








giorgos kriti

Well-Known Member
24 Σεπτεμβρίου 2008
584
0
Καλο σπιτι για τον ανθρωπο ειναι πιθανο να ειναι και καλο για ενα σκυλο... τα νεα σπιτια τα φυτεμενα ειναι ωραιο παραδειγμα
τι ποιο καλο οταν το σπιτι ειναι εξω σε μερος με ηλιο η οροφη του να ειναι επιπεδ και να εχει χαλικι με χωμα?
φυσικη 100% αποτελεσματικη μονωση ειδικα αν εχει και λιγα φυτα μεσα θα ειανι δροσερα....

ε τωρα αμα φυσαει κανεις νοτιας με 40 βαθμους υπο σκια οτι και να κανεις δεν πιανει ... εδω εμεις δεν την παλευουμε
 


Rooby

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
359
0
Σε τέτοιες περιπτώσεις που το σκυλόσπιτο είναι συνεχώς κάτω από τον ήλιο και το σκυλάκι δεμένο και παρατημένο (γιατί παρατημένο είναι ...αν νοιαζόταν....)βλέπουμε λακούβες που σκάβουν για να βρούν δροσιά .
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU