Σκύλος χωρίς τρίχωμα, βοήθεια.


Status
Κλειδωμένο θέμα


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Πες μας φιλε μου απο ποιο νησι εισαι?
Νομιζω πολλοί κ απο δω θα θελαμε να έρθουμε εστω λιγες μερες να δουμε ενα τοσο σπανιο κ ομορφο σκυλι σαν αυτο απο κοντα!
 
  • Like
Reactions: d-friend












maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Σε λιγο θα πεταχτει και η μανταλενα να μας δειξει πως το τριβουν το πιπερι και να τα βαλει μετον παπα και τους αλλους προυχοντες του νησιου που θελουν να φουνταρουν το ζωντανο λογω εξωπραγματικης εμφανισης. και στη μαλαισια σημερα συνελαβαν μια τουριστρια ως υπευθυνη του μεγαλου σεισμου γιατι εβγαλε τα ρουχα της στο ιερο βουνο ,φωτογραφηθηκε γυμνη και εκανε μπαρουτι τους θεους τους με συνεπειια να χασουν την ζωη τους αρκετοι. Πολυ θελει;
 








Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
βρε δωστο μου εμενα που σου ειπα και θα σου δωσω ενα με τριχα.
Αλιμονο που δεν θα κανες αντιπροσφορα! Εσυ εχεις τα κροκοδειλακια σου και τον αλλο τον ασπρουλιαρη τον τριχομπαλα....τι να το κανεις το κινεζικο, μου λες??? :p
Ασε να το παρει κανας αλλος να ναι σαν τα chinese fortune coοkies....
 
  • Like
Reactions: d-friend


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Παντος θαυμαζω την φαντασια μερικων!!! Απιστευτο τι καθονται και σκεφτονται!!!

Kαι να δω και τον κοσμο που θα παει ΕΙΔΙΚΑ και μονο για να δει ενα κοινο Chinese Crested σε ενα νηση ( που ακομα δεν ξερουμε ποιο ειναι!!).
Δεν σκεφτηκατε κατι καλητερο? Κροκοδειλο ειχαμε- μαλλον κατι σε ελεφαντα, τιγη/λεονταρι? Δεν νομιζω οτι το Κινεζικο θα γινει τοσο κραχτης οπος το περιμενατε.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Δεν νομιζω οτι το Κινεζικο θα γινει τοσο κραχτης οπος το περιμενατε.
Και αν...κατά λάθος "χαθεί";
Και βγει αμπελαλέ στο νησί, προκειμένου να βρεθεί;
Και δίδει και βαρβάτη αμοιβή, ο συντετριμμένος [αν και καταραμένος από τον μάγο του νησιού] ιδιοκτήτης;
Ε;;;;
E;;;;
 
  • Like
Reactions: agathe




Ειρήνη/Άριελ

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
77
75
40
Πάτρα
Αν δεν έχετε κάτι σε μεγαλοπόδαρο :barefoot: ή δεινόσαυρο μην περιμένετε κανάλια και κόσμο, μην σας κατηγορήσουν ότι κάνατε και ριζική αποτρίχωση στο σκυλί μιας κι απ'ότι φαίνεται εν έτη 2015 υπάρχει κόσμος που θεωρεί καταραμένο ένα σκυλί...Ωραίο τρολάρισμα πάντως...Πρωτότυπο! :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: ioanna a


D

Deleted member 14614

Guest
Α ρε φίλε, το έχασες με το συμβούλιο, έγινε πολύ sci-fi. Μια χαρά το πήγαινες μέχρι τώρα. Τα θερμά μου συγχαρητήρια πάντως!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Παιδιά καλησπέρα, έχω νέα σχετικά με το σκυλάκι. Καταρχάς θα ήθελα να διευκρινήσω ότι μιλάω σοβαρά, και δεν σας κάνω πλάκα όπως είπατε μερικοί.
Σήμερα με πείραν τηλέφωνο και με κάλεσαν να πάω στο συμβούλιο του νησιού, είχανε φέρει το θέμα στο συμβούλιο κάποιοι από αυτούς που θέλουν να φύγει το σκυλί. Τι κι αν τους εξήγησα αυτά που μου είπατε, ήταν σαν να μιλάω σε ντουβάρια.. Ευτυχώς όμως ο πρόεδρος είναι λογικός, μορφωμένος άνθρωπος, που μένει λόγω επαγγέλματος στην Αθήνα.
Είπε λοιπόν ο πρόεδρος ότι το σκυλί αυτό θα μπορούσε να γίνει η μασκότ του νησιού και να προσελκύσει κόσμο! είπε επίσης ότι θα έρθει σε επαφή με κανάλια, για να το κάνουν θέμα και να αρχίσουν να έρχονται οι πρώτοι επισκέπτες! Νομίζω ότι με αυτόν τον τρόπο θα ηρεμήσουν οι συγχωριανοί και θα πάψουν να το φοβούνται.
χαχαχαχααα θεος. Να εισαι καλά ανθρωπέ μου χαμογελασε λίγο το χειλάκι μου!
 
  • Like
Reactions: ghelly and d-friend




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Άνω Παναγιά, 135 ψήφοι να μείνει, Γκόρτσος 15.
Κάτω Παναγιά, 78 ψήφοι να μείνει, Γκόρτσος 12.
Πέρα Παναγιά, 95 ψήφοι να μείνει, Γκόρτσος 5.
Δώθε Παναγιά, 83 ψήφοι να μείνει, Γκόρτσος 1!

 


Status
Κλειδωμένο θέμα