Σπασμένο πόδι κι εγώ κι αυτή?


Anna x

Active Member
4 Νοεμβρίου 2012
33
2
Athens
Ναι ναι, ένας φίλος μου λέει ότι είναι σαν λούτρινο αρκουδάκι...
Κι αυτό το δήθεν αθώο βλέμμα, πόσο ξεγελάει....*demonio*
Άντε τώρα να την αποχωριστώ, έστω και για λίγες μέρες....
 




Makis77

Well-Known Member
12 Μαρτίου 2009
146
0
46
www.speedtest.me
Έτσι για να πάρεις κουράγιο, λίγους μήνες αφού πήραμε τη Dotie εγώ είχα ατύχημα κ έσπασα το πόδι μου, αφού ανάρρωσα έκανα κ εγχείρηση στο γόνατο καπάκι της ήρθε ο 1ος οίστρος ενώ λίγο μετά έκανε εγχέιρηση στο γόνατο κ η γυναίκα μου.

Το αποτέλεσμα ήταν να δεθούμε πιο πολύ οι 3 μας κ από εδώ κ πέρα ότι κ αν μας σκάει το αντιμετωπίζουμε με μεγαλύτερη ψυχραιμία.

Υπομονή κ προσπάθησε να σκέφτεσαι μέχρι την επόμενη ημέρα κ μόλις αυτή τελειώνει την αμέσως επόμενη κτλ.

Τρομερό το βλέμμα στην τελευταία φώτο.
 






Anna x

Active Member
4 Νοεμβρίου 2012
33
2
Athens
Σε ευχαριστώ Μακη για τη συμπαράσταση.Η αλήθεια είναι οτι τις πρώτες μέρες του ατυχήματος ήμουν πολύ θυμωμένη :bull: (Είμαι αρκετά δραστήριος άνθρωπος και το να μην μπορώ να αυτοεξυπηρετηθώ είναι για εμένα ενα δράμα....) στη πορεία όμως το είδα αλλιώς.
Ευκαιρία για ξεκούραση με την αναρρωτική, περισσότερος χρόνος με το κουτάβι, ευκαιρία για σερφάρισμα, διάβασμα κτλ.:cool: Στο κάτω κάτω ενα πόδι έσπασα, δε πάσχω και απο ανίατη νόσο...Το να τη βλέπω να κουτσαίνει κι αυτή όμως :dohh: Τέλος πάντων ολα καλά....
 






Anna x

Active Member
4 Νοεμβρίου 2012
33
2
Athens
περαστικα και στους δυο σας! Ο κουταβος ειναι κουκλος να τον χαιρετε και
μαμα και γιος!
Να εισαι καλά...Την χαιρόμαστε με το παραπάνω, όπως κι αυτή άλλωστε, μας γλεντάει κανονικά..Με το γιό μου πλέον έχουμε το ίδιο τατουάζ στα πόδια(εντάξει εγώ στο ένα..) το χιλιοτρυπητό.....:cuniaoo: και φυσικά το ίδιο ακριβώς styling σε ολες τις φορμες-πυτζάμες (το πολύ used...:))
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Ξεκουκουλωθηκες. . .επιτηδες το εσπασες λοιπον για να γλυτωσεις το τατουαζ! :p

Αυτες οι στιγμες με τα κουταβια ειναι μοναδικες! Και εφοσον εισαι σπιτι ευκαιρια να τραβηξεις πολλεεςςςςς φωτογραφιες! :)
 


Anna x

Active Member
4 Νοεμβρίου 2012
33
2
Athens
Ξεκουκουλωθηκες. . .επιτηδες το εσπασες λοιπον για να γλυτωσεις το τατουαζ! :p :-\" (εντάξει οχι μόνο για αυτό...Και για την αναρρωτική..:oops: )

Αυτες οι στιγμες με τα κουταβια ειναι μοναδικες! Και εφοσον εισαι σπιτι ευκαιρια να τραβηξεις πολλεεςςςςς φωτογραφιες! :)
Η Αλήθεια είναι ότι η άτιμη κάθε μέρα αλλάζει κι όποτε την δω να είναι σε ωραία σκηνή, λέω να παω να πάρω τη μηχανή να την βγάλω, αλλά μέχρι να πάω και να έρθω την έχει πάρει ο ύπνος.....:-k
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Η λύση είναι μία... κυκλοφορείς με τη φωτογραφική στο χέρι! :p

Να σου ζήσει η μικρά! Περαστικά και στις δυο σας! :)
 






Anna x

Active Member
4 Νοεμβρίου 2012
33
2
Athens
Καλημέρα:)
Σε σχέση με το δικό μου πόδι, αποχωρίστηκα τον γύψο!!( Εντάξει, οχι ακριβώς με οδηγία γιατρού,:-\" αλλά ολα οκ, δε φαίνεται τοοοοσο χάλια....Απλα επιβάλλεται ξεκούραση ακόμα, και αν σε 4-5 μέρες δεν δείχνει βελτίωση, θα πρέπει να βγάλω αξονική και μπλα, μπλα, μπλα..:-({|= )
Όσο για το πόδι της σουσουράδας, είναι επίσης μια χαρά, δε κουτσαίνει καθόλου...Αυτό όμως που μου έκανε εντύπωση, είναι το γεγονός οτι εχθές έκανε ξανά απόπειρα να τραβήξει το ίδιο σκαμπό!!!:flip:
Τι ακριβώς δεν κατάλαβε? ε? τι?
Και να πω οτι είναι λιχούδο.. Όχι κάθε άλλο, επίσης φυσικά ποτε δεν της δίνουμε οταν τρώμε και είναι σαφές οτι δεν έχει καμία τέτοια απαίτηση[-(..Το μόνο που είχε καταφέρει να κλέψει πάνω απο το τραπέζι (και το ίδιο προσπαθούσε να κάνει τη μέρα του δικού της ατυχήματος..) , είναι μια άδεια σακούλα..
(Για ένα πουκάμισο αδειανό για μια Ελένη, που λέει και ο ποιητής..)
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Τωρα να σου πω οτι κακως τον εβγαλες το γυψο, ελπιζω μονο αυτη η ιστορια να
μην σε τρεξει για πολυ ακομα. Οσο για την κουταβο λες για τα κατορθωματα της
αλλα φωτο δεν βλεπουμε. . . :)
 


Anna x

Active Member
4 Νοεμβρίου 2012
33
2
Athens
Τωρα να σου πω οτι κακως τον εβγαλες το γυψο, ελπιζω μονο αυτη η ιστορια να
μην σε τρεξει για πολυ ακομα. Οσο για την κουταβο λες για τα κατορθωματα της
αλλα φωτο δεν βλεπουμε. . . :)
2012-11-01 09.48.35.jpg
Οριστε, επι το έργο.....(εδώ είναι 2 μηνών και 3 ημερών)
Αν και εχω ανεβάσει ολόκληρο άλμπουμ..Μήπως έκανα κάτι λάθος?:-k
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Ενταξει το αλμπουμ δεν το εχω δει, περιμενω εδω τις φωτο! :)
Και βλεπω οτι λατρευει και την κηπουρικη, νοικοκυρουλα ειναι βρε! :)

edit: το ειδα. . . .*agapoylas*
 
Last edited:


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Τρελαίνομαι για τα αυτιά τους όταν είναι ανεμοδούρες!

Είναι πανέμορφη η κουτάβα σου! *agapoylas*
 


Anna x

Active Member
4 Νοεμβρίου 2012
33
2
Athens
Μάλλον εγώ λάτρευα την κηπουρική....Αυτή μάλλον την μισεί...Η βεραντούλα μου δεν έχει πια λουλουδάκια, μιας και όσο είχε, η συνέπεια ήταν να είναι το σπιτάκι μου γεμάτο κοπριά...:shake: