Σπυράκι;


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Και γιατί κλαις; Που θα βάλει μια βελόνα για κλάσματα του δευτερολέπτου, να τραβήξει υλικό;
 
  • Like
Reactions: dimitris_s2k




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Και μένα για τσίμπημα τσιμπουριού μου μοιάζει που ή τραβήχτηκε απότομα ή έπεσε και έκανε σπυράκι!

Προφανώς και δεν είναι τίποτα Δημήτρη!:)
 
  • Like
Reactions: natacha


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Μακάρι να μην είναι τίποτα! Μπορεί να είναι και από κανένα χτύπημα γιατί τρέχει σαν παλαβός όταν παίζει με το παγκ στον κήπο και καμιά φορά ακούω κάτι πλαγιομετωπικές σε γλάστρες, τοίχους και με πιάνει η ψυχή μου! Αναρωτιέμαι πως συνεχίζει μετά τις χύμες που τρώει...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Καμμία σχέση αυτά που περιγράφεις, ως αιτία, αυτού που μας έδειξες.
Ξεαγχώσου :)
 








vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Η Κάρλα πριν 4 χρόνια είχε ένα περίπου τέτοιο πράγμα στο πίσω πόδι - σαν εσωτερικό καρουμπαλάκι. Το αφαιρέσαμε, έγινε βιοψία και ήταν όλα καλά. Για να μην πηγαίνει ο νους σου στο κακό.
 
  • Like
Reactions: dimitris_s2k


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Δεν ήταν τίποτα ανησυχητικό τελικά! Σμίγμα! Το περιποιήθηκε ο γιατρός, θα του βάλουμε λίγο betadin κιεμείς και that's all!

Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια σας και τα καθησυχαστικά σας λόγια!
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Είχε πλάκα πάντως με τον Savio επάνω στον πάγκο, ο γιατρός σκυμμένος να ψάχνει στη μασχάλη του το σπυράκι και ο σκύλος να τον γλύφει στο κεφάλι και σε κάποια στιγμή του σάλιωσε τα γυαλιά πρεσβυωπίας και δεν έβλεπε τίποτα! Είναι πολύ χαδιάρης τελικά ο γιγαντούλης όπως τον αποκαλώ εγώ!
 




dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Θεούλης...
Ο γιατρός μήπως είχε καράφλα?:LOL:
Δεν είχε Στέλιο! Έχω καταλάβει ότι τα σκυλιά έχουν μια αδυναμία στο καραφλό κεφάλι! Καλά το pug μπορεί να γλύφει χωρίς σταμάτημα και 45 λεπτά μιλάμε!
 


tarantoula

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2013
176
28
Ρε παιδιά έχει και μένα βγάλει κατι τέτοιο!!!
Και το κακό ειναι οτι δεν εχει μονο ένα.Εχει βγαλει δυο τρια στο σωμα και ξύνεται επίμονα. Την πήγα κτηνίτρο γιατι χεστηκα απο τον φοβο μου το Σαββατο και μου πε οτι δεν ειναι τιποτα πιθανον ειναι αλλεργια. Μου εδωσε αταραξ και αμπουλες λάδι glavaderm και βλεπουμε.
Στην αρχη ειναι ετσι, μετα κοκκινιζει, κάνει κακάδι, και τελος παθαινει μικρη ξηροδερμια στην περιοχη. Αυτο που με ανησυχει ειναι οτι αυτο που ειχε βγαλει στη μασχαλη ειχε πρηστει σημερα και δυστυχως πριν λίγο το ειχε ξυσει τοσο επιμονα που το ματωσε. Εκανε ολοκληρη πληγη. Τι να κανω? Την λυπάμαι. Να την παω παλι κτηνιατρο?
 


tarantoula

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2013
176
28
Δεν ξέρω αν έκανα καλά αλλά έβαλα οινόπνευμα στην πληγή γιατί είχε γίνει πολύ χάλια..
Τι να κάνω; Πλιζ χελπ!