Στον Δούναβη...


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
...πήγαμε βόλτα σήμερα με τη μικρή κ περάσαμε πολύ όμορφα, παρά το κρύο.

Παίξαμε, τρέξαμε, γνωριστήκαμε με άλλα σκυλάκια, με αγριόπαπιες, πτηνά γενικά αλλά κ δίποδα...:D
Ναι, αυτή είναι μία από τις καθημερινές μας δραστηριότητες, όχι όπως στην Ελλάδα που μόνο ΣΚ είχα χρόνο να κάνουμε μεγάλες διαδρομές κ να περάσουμε πολύ χρόνο μαζί.
Ναι, είναι ένας από τους λόγους που μου αρέσει τόσο που είμαι εδώ!! :):):cool:

Αύριο πάλι, λοιπόν... :):):);)







 
Last edited:










foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
AAAAAAAAAAAAAAAAAAXXXXXXXXXXXXXXX!!!!!!!!!!!!!!!!Κι εμείς εδώ στην Αθήνα ψάχνουμε για ένα παρκάκι με το δίκαννο......................:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Ποιο παρκακι… Ορίζοντα ψάχνουμε με το δίκαννο και πέφτουμε στην απέναντι πολυκατοικία! :(

Πολύ ωραίες φωτογραφίες Νατάσσα! Μας ταξίδεψες! :)
 








Nemesina

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2009
56
0
Κρητη, Ρεθυμνο
Πολυ ομορφο μερος! Μακαρι να υπηρχε κατι τετοιο κι εδω...

Οχι πως στην Κρητη ειναι για να παραπονιεμαι με τοσες παραλιες και ανοιχτα χωραφια, αλλα οπως και να εχει, αυτο στις φωτο, ειναι ΑΛΛΟ πραγμα!

Η δικια μου θα το οργωνε πανω κατω μεχρι να βρει παπια εξω (γιατι στο νερο δε μπαινουμε για κολυμπι με ΤΙΠΟΤΑ! μονο μεχρι εκει που παταμε) για να την κυνηγησει (οχι, δε θα την πειραζε, απλα ζει για το κυνηγητο)!!

Σε ζηλευω Natassa! Βασικα η Naomi ζηλευει τη δικια σου! :p:p
 


ΓΕΩΡΓΙΑ

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2008
414
0
35
τι το θελες και τις εβαλες τις φοτο..ειχα που χα την μιζερια μου, με μιζεριασες ακομα πιο πολυ...ελλας το μεγαλειο σου!! αμαν και πως κανουμε οχι για ποταμια, οχι για λιμνες, οχι για δαση, ενα τετραγωνο πρασινο να χαρει και λιγο το ματακι μας μες στη τσιμεντουπολη που ζουμε, οπου και να γυρισεις τσιμεντο!!! σε ζηλευω απιστευτα!!:rolleyes::shock:
 






Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
κ αυτές από σήμερα... Για να πάρετε μία ιδέα πού 'βολοδέρνουμε' καθημερινά... :):)

Η μαύρη σκυλίτσα είναι η 'Λαίδη', 11 μηνών, μίξη γερμανικού ποιμενικού κ μίας ρουμάνικης ράτσας (δεν την έπιασα ακριβώς) κ η κοπέλα είναι η ιδιοκτήτριά της, η Christine (που είναι κ η 'δασκάλα' Γερμανικών μου). Την Λαίδη την βρήκε αδέσποτη κ την πήρε σπίτι της.
Με την Christine γνωριστήκαμε πρόσφατα τυχαία κ κάθε μέρα συναντιόμαστε κ πάμε βόλτα με τα καλά μας.

Έτσι, εκτός από εμένα, απέκτησε κ η Λώρα μία καινούρια φίλη... :):)















:):):):):)
 


nick!

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2008
125
0
Α ρε θα παρω τα ορη τα αγρια βουνα.Μια χαρα θα την περναω κατσικουλες, προβατακια,θα φυτευω ζαρζαβατικα και αντιος TΣΙΜΕΝΤΑ!!!!!!!!


Ειναι πραγματικα τελεια!!!!!!!!!!!!!!:)
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Α ρε θα παρω τα ορη τα αγρια βουνα.Μια χαρα θα την περναω κατσικουλες, προβατακια,θα φυτευω ζαρζαβατικα και αντιος TΣΙΜΕΝΤΑ!!!!!!!!


Ειναι πραγματικα τελεια!!!!!!!!!!!!!!:)
Δεν ξέρεις πώς το σκέφτομαι!Να παρατήσω όλα και την ζωή στην Αθήνα και να πάω στο χωριό μου να γίνω αγρότης κι αντίο στρές και κίνηση!!!!!:rolleyes::rolleyes:
Παρεπιπτόντως!Τέλεειες κι αυτές οι φωτό!!!!!!!!:D:D:D
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια. Ειλικρινά είναι πανέμορφα εδώ. :)
Είμαι αρκετά τυχερή έστω που θα μείνω 1 χρόνο εδώ, αλλά όταν με το καλό θα χρειαστεί να ξαναγυρίσω Ελλάδα, θα πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξω σπίτι, γιατί θα 'μαι σαν θηρίο σε κλουβί...
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια. Ειλικρινά είναι πανέμορφα εδώ. :)
Είμαι αρκετά τυχερή έστω που θα μείνω 1 χρόνο εδώ, αλλά όταν με το καλό θα χρειαστεί να ξαναγυρίσω Ελλάδα, θα πρέπει οπωσδήποτε να αλλάξω σπίτι, γιατί θα 'μαι σαν θηρίο σε κλουβί...
Γι αυτό να είσαι σίγουρη!Εγώ γυρίζοντας από τα Γιάννενα που σπούδαζα και σε 10 λεπτά μπορούσα να είμα από την πίσω πλευρά της λίμνης και να κάνω βόλτες βλέποντας τις αγριόπαπιες, τους ερωδιούς κι ότι άλλο ζωντανό μπορείς να φανταστείς και σε 40 λεπτά να είμαι πάνω στα βουνα, βίωσα ένα σοκ στην Αθήνα....:rolleyes::rolleyes:
Τι να κάνεις όμως...συνηθιζεις!:)
 


Afroditi

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2008
509
0
Θεσσαλονίκη,Αθήνα
Αχ τι μου θύμισες τώρα.. :rolleyes:
Τα Χριστούγεννα,Βουδαπέστη κ το νησί Μαργαρίτα που είναι ότι ονειρεύεται ένα σκυλί για την καθημερινή του βόλτα..
Ιδιο τοπίο κ καιρός.. :rolleyes: