Συλλογή δοντιών!


rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
πριν λιγο καιρο σε μια συζητηση με μια φιλη μου,οταν με καμαρι μου εδειξε ενα δοντι απο τη σκυλιτσα της που καταφερε να βρει,της ειπα πως κ εγω θα θελα ενα απο τον μικρο,ετσι για ενθυμιο(ενταξει,χαζο, αλλα ......!!!!!!)τωρα ομως που ο ρουντυ αλλαζει δοντια...το παιρνω πισω!ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΔΟΝΤΙΑ!το θεμα ξεκινησε καπως ετσι..ερχεται μια μερα ο μαγκας κ μου κουναει με τη μουσουδα το χερι για να το ανοιξω(συνηθως το κανει για να μου "χαρισει" καποιο παιχνιδι.:D)το ανοιγω εγω,μου φτυνει ενα ματωμενο δοντι!!!!!:confused:χαρα εγω,που αντι να ψαχνω μου τα δινει στο χερι!χαχα!αλλα παραγιναμε...!!!!!ειπαμε θελω ενα δοντι,οχι ΟΛΑ!εχω μαζεψει 12 δοντια κ συνεχιζουμε!χθες,με ξυπνησε στις 3 τα ξημερωματα!παλι ανοιγω χερι,παλι δοντι!:rolleyes:πως του εχει καρφωθει να μου τα φερνει ολα,ιδεα δεν εχω!!!!!:confused:
 






rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
κ γω στην αρχη χαριτωμενο το εβρισκα,ιδιως οταν το φτυνει στο χερι κ κοιταει με υφος "ωραιο-δωρακι?" αλλα mareco μου θα το βρισκα ακομη πιο χαριτωμενο αν τα βραδυνα τα κρατουσε ας πουμε για την παρτη του!!!μισα μισα βρε αδερφε!
 




rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
Χαχαχα!
Θεός ο Rudy!
Είδε την χαρά την πρώτη φορά...και σου λέει: Καλό είναι αυτο!!!!
χαχα!αν ειναι ετσι να κοψω τις χαρουλες καθε φορα που κανει κακα εξω!μην ανοιξω μισοκοιμισμενη κανενα βραδυ το χερι κ εχω ΑΛΛΟ δωρακι!!!!!χαχαχαχαχα
 










ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Χαχαχαχα! Ωραίος ο μικρός! Εχω κρατήσει κ γω όλων των ειδών αλλά δν τα βρήκα έτσι. Ηταν στο πάτωμα, στο χαλί, στις μπλούζες μου, πάνω της. Ενα το βρήκα στα μαλλιά μου!
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Εγώ ήθελα πολύ να βρω του Φλόιντ αλλά τα έφαγε όλα!
Το τελευταίο μπορεί και να χρειαστεί να του το βγάλει ο γιατρός - σε αυτή την περίπτωση θα το κρατήσω!
 


rudy

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2011
155
11
θεσ-νικη
Εγώ ήθελα πολύ να βρω του Φλόιντ αλλά τα έφαγε όλα!
Το τελευταίο μπορεί και να χρειαστεί να του το βγάλει ο γιατρός - σε αυτή την περίπτωση θα το κρατήσω!
αν ειναι ετσι θα αλλαξω τον τιτλο σε:"πωλουνται δοντια σε τιμη ευκαριας"!θελετε κοπτηρες,κυνοδοντες τα εχουμε ολα!ολες οι συναλλαγες θα γινουν με ακρα μυστικοτητα ωστε να μην χρειαζονται επιχειρηματα οταν λετε οτι ειναι του δικου σας σκυλου!
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
πριν λιγο καιρο σε μια συζητηση με μια φιλη μου,οταν με καμαρι μου εδειξε ενα δοντι απο τη σκυλιτσα της που καταφερε να βρει,της ειπα πως κ εγω θα θελα ενα απο τον μικρο,ετσι για ενθυμιο
Την επόμενη φορα θα προσεχεις τι συζητας μπροστα του!:cuniaoo:
 








stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Εγώ λέω να τα ρίξεις στα κεραμίδια..να τα πάρουν οι νεράιδες ...για να του χαρίσουν γερά δόντια!!!
Δεν το κάνατε μικροί ?
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
πολύ σοβαρά-το ασβέστιο είναι πολύτιμο για τα κουτάβια-γιατί να το πετάξεις?μιλάμε για πολύ ασβέστιο τώρα