Συχνές παραλήσεις




andrykor

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2010
311
0
κορινθος
μετα απο ευχαριστα νεα (εφυγε αρκετο υγρο απο την κοιλια) σημερα ειχαμε ασχημη τροπη...αρχισε πνευμονικο οιδημα και η αναπνοη μας ειναι πολυ βαρια..και απο ορεξη για φαγητο ουτε να το σκεφτεται. η κτηνιατρος μας ειπε πως μετραμε μερες...ειμαστε χαλια! (απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας)
 




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
μετα απο ευχαριστα νεα (εφυγε αρκετο υγρο απο την κοιλια) σημερα ειχαμε ασχημη τροπη...αρχισε πνευμονικο οιδημα και η αναπνοη μας ειναι πολυ βαρια..και απο ορεξη για φαγητο ουτε να το σκεφτεται. η κτηνιατρος μας ειπε πως μετραμε μερες...ειμαστε χαλια! (απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας)
Όχι ρε γμτ...υπομονή..τίποτα δεν έχει τελειώσει μέχρι να τελειώσει...μπορεί το μικρούλι να σας διαψέυσει...εύχομαι τα καλύτερα...!!!
 










andrykor

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2010
311
0
κορινθος
τον εχω αγκαλιτσα και σπαραζει η καρδια μου....ειναι τοσο αγαπητος απο ολους αλλα και τοσο ατυχος...δεν θα τον αφησω να τυρανηθει...δεν το αξιζει...θα δουμε ποτε θα ειναι η στιγμη ;-(
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Αυτές οι στιγμές που περνάτε και που θα περάσετε είναι οι πιο δύσκολες. Εύχομαι όσο το δυνατόν πιο ανώδυνα για όλους σας:(
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Λυπάμαι πολύ που ήρθαν έτσι τα πράγματα, να σκέφτεσαι ότι δεν θα μπορούσε να έχει ο μικρούλης περισσότερη αγάπη στις δύσκολες στιγμές που περνάει.
 




andrykor

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2010
311
0
κορινθος
εχουμε ενθαρυντικα νεωτερα....ενω ειμασταν κυριολεκτικα του θανατα, αρχισε εδω και 4 μερες σιγα σιγα να τρωει. τωρα τρωει πλεον κανονικα. τα υγρα στον πνευμονα εχουν μειωθει απο τα πλαινα ενω απο κατω εχουμε ακομα. επισης και στην κοιλια εχουμε ακομα αν και μειωμενα. εχει επανελθει και η διαθεση του. εχω μεινει αφωνος...ειναι μεγαλος μαχητης αυτος ο μικρουλης!!! πηραμε και 2η γνωμη η οποια συμφωνει με την πρωτη τοσο στο προβλημα οσο και στα φαρμακα. αν και το προβλημα δεν μπορει να λυθει δυστυχως, ελπιζω ο διας να τα καταφερει και να εχει μια σταθερη πορεια και μια ποιοτητα ζωης. ευχομαι να συνεχισουμε ετσι και πολυ καλυτερα ακομα!!! ;-)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Σας το εύχομαι κι εγώ. Πολλές φορές έχουν ανατραπεί δυσάρεστες καταστάσεις. Ελπίζω ο πιτσιρίκος, να πηγαίνει συνεχώς προς το καλύτερο και να απολαύσει μια όσο το δυνατόν καλύτερη ζωούλα. Παλεύει γι' αυτό ο καημένος και του αξίζει.
 






andrykor

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2010
311
0
κορινθος
ο ζουζουνακος μου σημερα εκανε το ταξιδακι του για τον ουρανο. τωρα θα μπορει πλεον να τρεχει χωρις προβληματα, σαν κουταβακι που ηταν!