ΤΕΤΟΙΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΞΑΝΑΔΕΙ!!!






dimvagio

Well-Known Member
5 Δεκεμβρίου 2009
112
0
32
thessaloniki
χαχαχαχαχα!!!:confused::confused: τρομερο το μικρο! σου λεει: αφου τρωω που τρωω ας κανω και λιγη γυμναστικουλα να καψω καμια θερμιδα:D:D:D
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
είναι καλό υτο που κάνει?
μιας φίλης μου ένα μαλτεζάκι που έχει το κάνει αυτο όταν του βγαίνουν τα πίσω πόδια...
 


vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
τι εννοείς όταν λες του βγαίνουν τα πίσω πόδια ?:p
σε φάση...έλα Ρούντη αγάπη μου να πάρεις τα πόδια σου απο το διάδρομο?-κομικοτραγικό :p - απο τι το παθαίνουν αυτό τα σκυλιά?έχω ένα φίλο που η σκυλίτσα του έχει πρόβλημα με το ένα πόδι της γιατί την είχε χτυπήσει αμάξι,αλλα δεν ξέρω άλλες λεπτομέριες,κανείς τα φώτα τουυ?χεχ :$
 




cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
τι εννοείς όταν λες του βγαίνουν τα πίσω πόδια ?:p
σε φάση...έλα Ρούντη αγάπη μου να πάρεις τα πόδια σου απο το διάδρομο?-κομικοτραγικό :p - απο τι το παθαίνουν αυτό τα σκυλιά?έχω ένα φίλο που η σκυλίτσα του έχει πρόβλημα με το ένα πόδι της γιατί την είχε χτυπήσει αμάξι,αλλα δεν ξέρω άλλες λεπτομέριες,κανείς τα φώτα τουυ?χεχ :$
όπως βγαίνουν στον άνθρωπο τα χέρια 'ετσι βγαίνουν και τα πόδια στα σκυλιά..της φίλης μου έχει μια ευαισθησία?κατι τετιο και το είχε παρει απο κτηνίατρο το σκυλί
 




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
ρε παιδια αυτο για να γινει θα επρεπε να εχει πολυ βαρη κεφαλι...μηπως το εχουν δεμενο με καμια μπετονια να μην φαινεται κ κανουν πλακα?ειμαι λιγο δυσπιστος για το συγκεκρημενο βιντεακι....