Τα Fila και εγω


Status
Κλειδωμένο θέμα

LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
παρε την fissan αυτην βαζω κι εγω,δεν θα μεινει ουτε σημαδι....:p
αληθεια..ποτε με το καλο τα γεννητουρια?:)
 




LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
Oχι βρε εχει ειδικη fissan στα φαρμακεια για τις ραγαδες εγκυμοσυνης,
λεγεται fissan mamma :p ειναι αρκετα ακριβη ομως:confused:

αντε με το καλο ,να πανε ολα καλα!
 




LUNA07

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
1.657
3
45
thessaloniki
οχι ειναι για μεχρι να γεννησει και οταν τελειωσουν με τον θηλασμο,
οχι κατα τη διαρκεια:)
 










omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Απο Γερμανια μου ζητησαν ενα βιντεο με τεστ ταμπεραμεντου για τον Δαιμονα,εψαχνα εδω και πολυ καιρο να βρω εναν εθελοντη και τελικα τον βρηκα(αν και λιγο φοβιτσιαρης,με δυο λουρια επρεπε γιατι φοβοταν η γυναικα του) τελικα δεν ειναι και ασχημο αν σκεφτη κανεις οτι εγινε χωρις καθολου προετοιμασια ο Δαιμονας δεν πιστευε ακομη οτι τον αφηνω να κανει κατι τετοιο χωρις να τον μαλωσω. Ελπιζω τωρα να το κατεβασα σωστα

[video=youtube;j1AA22b2NvE]http://www.youtube.com/watch?v=j1AA22b2NvE[/video]
 
Last edited by a moderator:


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Και η συνεχεια

[video=youtube;W8g5LsdwT3E]http://www.youtube.com/watch?v=W8g5LsdwT3E[/video]
 
Last edited by a moderator:




lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
μην το στειλεις.ο τυπος φοβαται κ φαινεται.πολυ χεστης!!!ασε που δεν δειχνει να κανει κ κατι ξεχωριστο κ το σκυλι σου.βρες αλλο βιντεο.
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
"ΟΥ-λα!! δαγκασε τον κυριο " λεει?:maria:
χαχαχαχαχαχα............:paja1:
γκρουμφ, γκρουμφ...
 
Last edited:


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Εκτος του οτι ο φιλος φοβαται,το σκυλι αντεδρασε τυπικα ως Φιλα,αυτο ειναι το Φιλα αλλα σκυλια το κανουν μονο αν εκπαιδευτουν ειναι μια κλασσικη αντιδρασει Φιλα οταν ερθει ξενο ατομο στην περιοχη του,το βιντεο μπηκε στο δυκτυο σημερα στις 7.00 το πρωι και εχουν φτασει τα πρωτα συνχαρητηρια απο πολλους,τωρα αρεσει δεν αρεσει αυτο ειναι το Φιλα και αυτο ξερει να κανει,για τους γνωστες της ρατσας πολυ καλο.
 


Dogo

Well-Known Member
11 Μαϊου 2007
307
0
Μάλιστα...

Τι πιστεύεις ότι ήθελαν να δουν οι Γερμανοί όταν σου ζήτησαν "Τεστ Ταμπεραμέντου" ?

Πιστεύεις ότι τα video που τράβηξες είναι αυτό που ήθελαν?

Έσενα τι σου "λένε" αυτά τα video και τι θα σου έδειχναν αν ίσουν υποψήφιος αγοραστής ή έψαχνες αρσενικό για επίβαση?

Υ.Γ. Το "Δάγκασε" με "τον κύριο" στην ίδια πρόταση είναι...σουρεαλιστικό. :)
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
H αλήθεια είναι ότι ο κύριος φαίνεται πανικοβλημένος!Με το ξύλο ειδικά δεν απειλεί τον Δαίμωνα!Του το δίνει να παίξει!:p
Βέβαια κι εγώ αν είχα απέναντί μου έναν σκύλο 60-70 kg, πόσο είναι ο Δαίμωνας, να λυσάει...ε, δεν θα έμοιαζα πολύ θαρραλεος...:p:p
Πάντως με ένα γρήγορο ψάξιμο στο youtube, όσο αντικειμενικό μπορεί να είναι αυτό βέβαια, σχεδόν όλα τα τεστ ταπεραμέντου σε Fila με ξύλο και πλαστική καρέκλα ήταν!:rolleyes:
Aπλά ο ερεθιστής είναι συνήθως λίγο πιο τσαμπουκαλεμένος!:p
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Δανγκωσε το χειλη του λεει ρε παιδια ο ανθρωπος,για τον Δαιμονα που δανγκωσε λιγο το πανω χειλος του.
Η Γερμανοι ηθελαν ενα Φιλα επιθετικο δεν πιστευαν οτι ο Δαιμονας επιτιθεται,και το καναμε με καρεκλα και ξυλο οπως το κανουν και πολλοι αλλοι,δεν το ειχαμε κανει ουτε προβα ηρθε ο τυπος και το καναμε κατευθειαν,τωρα ο φοβος αυτου δεν μας πειραζει τον Δαιμονα ηθελαν να δουν να κανει αυτο το πραμα να μην δειξη δειλια η απαθεια,ισως για μερικους να φαινεται ασημαντο για τα στανταρ της ρατσας ειναι ομως πολυ σημαντικο,οπως ενα κυνηγοσκυλο κυνηγαει η ενα ποιμενικο καλυπτει γυρω γυρω το Φιλα κανει αυτο.
Που ειναι το τραγικο δεν καταλαβα.
 




Status
Κλειδωμένο θέμα