Τι σας αρέσει και τι δε σας αρέσει στο Dogforum;


Status
Κλειδωμένο θέμα

sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Εδώ οι Τσοπάνοι που είμαστε αρκετοί....μπαίνουμε στα μπάσταρδα.....επειδή δεν έχουμε διεθνή αναγνώριση.....
Εσάς δεν σας φτάνει ούτε η ομάδα κατάταξης?
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Πώς ακριβώς μπορεί να δημιουργηθεί ένα sub; Θέλω να πω τί απαιτείται για να γίνει κάτι τέτοιο; Σκεφτόμουν κάποιο subforum που θα αφορά όλα τα Βέλγικα (Λακενουά, Γκρένενταλ, Μαλινουά, Τερβίρεν) κι άλλο ένα που θα αφορούσε όλα τα Χάσκι (Σιβηριανά, Μάλαμιουτ). Θα ήταν βολικό νομίζω και αρκετά ενδιαφέρον.
Χρειάζεται ανθρώπους με όρεξη αλλά και γνώση να γράψουν πολλά κείμενα ώστε να στηθεί το υπο-φόρουμ.
Τα subforum είναι η γωνιά των fan της εκάστοτε φυλής που συζητάνε τα πιο εξειδικευμένα θέματα της φυλής.
Αν υπάρχει όρεξη μπορεί να γίνει.
Σίγουρα 3-4 μέλη να δεχθούν να το στηρίξουν σαν προσπάθεια.

Σε ανάλογες περιπτώσεις ο admin είχε ζητήσει κάποια κείμενα και 3-4 μέλη για κατι τέτοιο.
Αν υπάρξει ενδιαφέρον, άνοιξε ένα θέμα στους Κανονισμούς ώστε να δούμε την συμμετοχή,
και να σας πει και ο admin αναλυτικά.
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Και τώρα μπορείς να δεις μερικές γραμμές μόλις τοποθετήσεις το κέρσορα στο τίτλο
Αλεξια, το γνωριζω, αλλά συνηθως δεν ειναι αρκετο αυτο που φαινεται για να βγαλεις συμπερασμα για το περιεχομενο του ποστ. Ευχαριστω παντως.
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
δεν μου αρεσει επισης που σβηνονται θεματα και δεν μαθαινουμε καν τους λογους, πρεπει τουλαχισtον να υπαρχει μια ανακοινωση.πχ εβαλα ενα θεμα στην ενοτητα περιβαλλον που ειναι ασχετη με σκυλια για τους αεροψεκασμους και αλλες τετοιες θεωριες
τωρα θα μου πειτε τι σχεση εχει με το φορουμ?
γιατι οχι να μην καυτηριαζονται και τετοια θεματα σε ενα φορουμ φιλοζωικο με ανθρωπους που υποστηριζουν μια πιο κοντα στην φυση και ελευθερη ζωη
δηλ. τα αλλα θεματα δεν ειναι ασχετα.αντιθετως αυτο ειναι κατι που μας αγγιζει ολους εκτος αν ο admin ειναι μελος της λεσχης bilderberg!
παντως μου την εσπασε να πω την αληθεια
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Ήταν ψιλό Λιακοπουλείκο το post σου,στην αρχή νόμιζα έκανες πλάκα!
Μάλλον δεν έκανες.
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
.... εκτος αν ο admin ειναι μελος της λεσχης bilderberg!
Μαλλον ειναι. Βεβαια, δεν μπορει να μας ψεκασει μεσω του φορουμ, αλλά με το ειδικο μου φιλτρο ειδα αυτο το κρυφο μηνυμα πισω απο το avatar του:



:D
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
οχι δεν ηταν αλλωστε δεν ειμουν απολυτος ουτε ειμουν ποτε και ειμαι απο αυτους που απεχθανονται τις θεωριες συνομοσιας απλα ηθελα γνωμες
να δω την δικια σας τοποθετηση στο θεμα
το ανεφερα συνηδητοποιημενα και μετα απο σκεψη, το νετ γενικα βομβαρδιζεται με τετοια θεματα
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
καλό είναι να τηρούνται κάποιοι κανόνες απαρέγκλητα-δηλαδή αν κάνεις εξαιρέσεις στο θέμα των ψεκασμών ή στο θέμα θανάτου του Νίκου Παπάζογλου (αν θυμάστε μέχρι και αποχώρηση είχαμε λόγο διαγραφής του εν λόγο θέματος) μετά στο επόμενο οφ φόρουμ θέμα θα γκρινιάζει δικαίως ο συντάκτης του "γιατί το δικό μου δεν ήταν σημαντικό και οι αεροψεκασμοί ήταν?"

εντωμεταξύ δεν μπορώ να πώ ότι μας καταθέτουν πολλά λεφτά στους λογαριασμούς μας τα διάφορα σκοτεινά κέντρα ..... αλλά για κάποια θέματα όπως οι ψεκασμοί πρέπει να πληρώνουμε και ρήτρα........και δεν είναι εποχή αυτή για πρόστιμα!!!!!!!!!!!!!

εχτές πάντως κάναν ωραίο μίγμα-είχα κάνει ένα κεφααααάλι άλλο πράμα!!!!!!!!! που δηλώνουμε προτιμήσεις? να ξέρουν και οι άνθρωποι τα αποτελέσματα των ερευνών τους δηλαδή!!!!!!!!!!
 


superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
ρε αντμιν,τωρα θυμηθηκα τι δε μαρεσει.δε κανεις εκει τα μαγικα σου να βαλεις μερικα φατσουλακια ακομα?γιατι πολλες φορες δε βρισκω το καταλληλο.
 










kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
:O ε οχι και να σπασω το ρεκορ μου και την καλη διαγωγη που με τοσο κοπο εχω δειξει για τον κυριο superman!
επειδη δεν εχει icon με αστρακια!
σκαω εγω πρωτη!
εχει δικιο ο super!

:D :D
 




io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Εμενα με χαλαει που πλεον δεν μπορω να βαλω τον χαρακα απο το pitapata που μετραγε τα χρονια των σκυλων μου.
Και το οτι οι φωτος των προφιλ ειναι μικρες.
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Εμενα με χαλαει που πλεον δεν μπορω να βαλω τον χαρακα απο το pitapata που μετραγε τα χρονια των σκυλων μου.
Και το οτι οι φωτος των προφιλ ειναι μικρες.
Αφου υπαρχει ο χαρακας στην υπογραφη σου.
 


io maria

Well-Known Member
16 Φεβρουαρίου 2010
1.322
28
Γέρακας
Η υπογραφή σας υπερβαίνει το επιτρεπτό μέγεθος.Παρακαλούμε αντικαταστήστε την.
αυτο μου βγαζει και στην δικια μου υπογραφη αλλα και στην δικια σου.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
-Απαγορεύεται το άνοιγμα θεμάτων και η δημοσίευση μηνυμάτων με στόχο τον σχολιασμό διαγραφών, κλειδωμάτων ή άλλων ενεργειών διαχείρισης.Τα σχόλια μπορούν να γίνονται μόνο με π.μ. ή e-mails προς την διαχείριση.
.
 




Status
Κλειδωμένο θέμα